John Deere

Današnji poso.Komandna tabla od JD 8110.
fxxwnb.jpg

221hlt.jpg
 
командна или контролна табла, не видим дугмад ако не реагује на додир? јел је мењате или поправљте, обично нема поправке али ово је Србија.
 
Ima popravke gospodine @mirko 67 samo se slabo plaća.
Evo jedne slike sa jučerašnjeg puta po Banatu odnosno slikanu u Novom Kneževcu i konsultacije o kompresoru i njegovom otkazivanju, a uzrok je bio korišćenje ne odgovarajućeg silikona kod remonta i komad je začepio sev za podmazivanje kompresora i došlo je do otkaza kompresora.
2u88e4o.jpg
 
Juče sam malo prelistao ovu temu (počeo sam sa nekim razmišljanjima o traktoru ako ne ove onda sledeće g. :spavam:)
Mogu vam reći da su JD traktori kod nas dooobro jeftiniji.
 
I Nikola, kakvi su dojmovi za 'malog'' 6330? Ima dosta široke gume, a i 6920 isto ima dobre gume.
TLS radi dobro ?
Inače, lijepi strojčići.
 
Kako mi rekose danas ovo su dva najbolja traktora koje je John Deere ikad napravio a evo i slika

33nb29y.jpg

35kjpsh.jpg

aujxx3.jpg


Slikano u preduzecu "Sava Kovacevic" Vrbas
 
PA vi se i u J.D traktore razumete.Stvarno treba da nam je čast što je jedan tako vrsan stručnjak na ovom forumu.
 
da vam malo razjasnim ima dzondira koji se sklapaju u meksiku ti su mnogo jeftiniji ali kvalitet nije taj a stizu na nase trziste ,nas kombinat ima 30..40 raznorazni dzondira isvi rade kao dokse .stvarno su strasni traktori
 
da vam malo razjasnim ima dzondira koji se sklapaju u meksiku ti su mnogo jeftiniji ali kvalitet nije taj a stizu na nase trziste ,nas kombinat ima 30..40 raznorazni dzondira isvi rade kao dokse .stvarno su strasni traktori

A mi to kao nismo znali. Prelistaj malo temu, ima 74 strane teorije i prakse o JD skupljene u godinama rada ovog foruma.

Doduše, JD su stvarno strašno dobri traktori, posebno oni stari, iz vremena kada nije bilo elektronike.
 
Nazad
Vrh