John Deere

bas je lep :) ... daj koju slicicu iz kabine ;)
 
14ltyef.jpg



acd02h.jpg



240xgz5.jpg
 
Jesi izganjao kakvu subvenciju za traktor, ipak je to bas mnogo para. Koliko zemlje radis inače?Imas li neku sliku na kojoj se vidi koliki mu je ajnslag, bas me zanima imaju li i ovi novi JD onakvo uvrtanje točkova kao stari modeli.
 
Treba da imaju.Moj star 3god i ima

Jah, u pravu si, sad sam malo bolje zagledao onu sliku gore, vidi se da su točkovi već malo zakošeni iako su samo malo smotani u stranu. Inače su mu gume baš široke (al mu dobro stoje), koji ćeš plug vući s njim a da zadnja guma stane u brazdu? To mora biti više od 16" zahvata. Ajd nabaci neki video da čujemo kako motor radi, malo ga turiraj, hvali se malo ;).

Jao da je moj, pa ja bi s njim i u grad isao kako je lijep, ma svi Mercedesi, BMW-i i posebno oni nafurani djipovi se mogu postiditi prednj njim, mada bi bila frka naći parking mjesto za njeg :). Oni se furaju nekim 18-20" felgama i 295 gumama, zamisli scene da JD raširi svoje gume od pola metra na 38" felgi pored takvog "terenca" :) . Bez zeze, ova linija JD je ljepša od mnogih automobila.
 
Mozes misliti traktor ko traktor jedino sto je zelen. Mozes se snjim sakriti u sumi da te nitko ne vidi.
 
Nesto mi je preskup taj traktor komsija tera 6620 135ks ja mislim da se kretao nesto preko 50 000 eura pre 3-4 godine tad bila neka kao akcija.
 
ima 110 ks tako pise u papirima,gume su mishelin prednje 480 zadnje 540...kosta 73.000 sa PDV,....uzane gume imam posebno...:DD
Verujem da nije istina,samo se ...da ne kazem sta....
drugar iz susednog mesta je uzeo claasa kao zrenjanincov samo od 160ks i sa svim full-ovima + prednja hidraulika i prednji kardan za 76000e+pdv.
Ti ovde nas ubedjujes da je taj jd od 110ks,73000e+pdv?
A jos ni nema prednju hidrauliku,sta ima zlatni volan?


Daj molim te....
 
Znam da je 6630 zimus bio oko 64800 + pdv. Bez prednje hidroulike i TLS-a. Mislim da je TLS oko 8000 eura.
Tako da je lako moguca cena od 73000 e.
Mada to je veoma velika cena za traktor od 110 ks. U ovom slucaju treba da radi godisnje najmanje 1000 rs. Ako Nikola ima posla, toliko, za njega onda nije skup.
 
Ovo za cenu je 100 % posto sam licno bio u Res-trejdu. Skuplji su od Vaita mlogo, a mislim da nisu nista kvalitetniji.
6800 je daleko kvalitetniji od 6620, a ni 6630 ne bezi bas puno.
 
Ma i ja kad sam gledao proizvođače John Deera nisam ni zvao.Prvo nešto mi nisu pri srcu a kad sam sedeo sa kolegom koji je uzeo ponudu od Jonh od oko 120ks i upoređivali sa Claasom od 155ks Claas je imao dosta više opreme i ječi motor a dosta manje para.
 
Te se serije 6620,6630 nisu se uopste pokazale brzo riknjavaju u kombinatu dok ovi americki neposustaju nikako svi su odavno presli 10 000 rs ali im je dubok rezervar.Znam jednog coveka koji je kupio neki do 180ks mislim nahvalio ga u pocetku samo tako i vidim ga u debeljaci na vasaru posle 2 godine pitam kako je sta ima novo jel doterao neku masinu kaze prodao sam john deere-a doterao sam klasa oko 200 ks mnogo sam zadovoljniji sa njim kaze malo se razocarao u John deere e sad koja je serija traktora u pitanju nemogu da se setim i gde ga sklapaju imaju oni i dobre serije traktora necu da ih kudim sad.
Po meni su Nemacki traktori najbolji e sad nesklapa ni Nemac to sve ali opet kad bi imao novaca dosli bi oni u obzir
 
Nazad
Vrh