Jagode-opšta tema

Ukoliko neko ima 100 do 120 metara folije da mu je ostalo, nek mi se javi privatnom porukom. Treba za vikend da sadim jagode, a zafalilo mi folije.
 
da li je bolje jagodu brati svaki dan ili svaki drugi?
i koliko moze prosecan radnik da nabere za dan od 7 do 7 ?
 
Ako imas dovoljnu kolicinu i plasman za svakodnevno branje, onda tako i radi. Gde su ti jagode? Cuo sam da se dosta po Macvi rasirilo jagodarstvo, nadam se da ce biti dovoljno musterija za sve.
 
CAM00105.jpg
[/URL][/IMG] Truli mi jagoda blizu folije i redom se trulez siri i na pupoljke neznam sa cime da spricam ako hoce da prestane.
 
Narode, sta radite sa jagodama ovih dana i da li obijate cvetove! Meni je jagoda cvetala i na puno cvetova vec ima roda a tek smo u drugoj polovini 3. meseca! Puno me ljudi savetuje da pokidam svaki cvet sa jagode dok mi neki govore da to ne radim! Kakva su vasa iskustva i saveti!
 
Branko

Probaj sa aliet flash-om, meni je spasao jagodu od trulezi i samo njega stavljas u kantu, nista vise . . .
 
Susumis i meni je jagoda pocela da cveta,doduse ne puno al pocela je.Ja nisam nista zakidao cvetove,ostavio sam kako jeste.
 
Susumis i meni je jagoda pocela da cveta,doduse ne puno al pocela je.Ja nisam nista zakidao cvetove,ostavio sam kako jeste.

Ja sam pokidao na pola zasada, pola cu da ostavim pa da vidim sta ce biti! Cisto me zanima imaju li ljudi iskustva sa ovako ranim cvetanjem i zamtanjem plodova! U pitanju je sorta ALBA a zasad je na foliji na otvorenom polju!
 
I meni je na foliji na otvorenom polju,ja imam Queen Elisu,mada je takva sorta koja izuzetno rano cveta.
 
Nazad
Vrh