Ivermektin kao lek protiv korone

Evo vratio se nama akademski gradjanin da nas prosvetli

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Neko se vrati, a neko ne silazi sa foruma iznoseci argumente rekla kazala. Od novembra prosle godine jedni te isti pisu sumnjajuci u sve i svasta i pisuci kojestarije, cak su se i podsmevali onima koji su se bili razboleli.Cinjenica je da je u medjuvremenu mnogo clanova pocelo da pise o svojim ili o ikustvima iz svoje okoline kojih je nazalost sve vise. Razumem ove koji nece vakcinu, ali niko nije napisao i predlozio resenje.
 
Posle mesec dana od prelezanog kovida,nivo antitela 466,8 (referenca >50) D-dimer 274 ( referenca < 500)......žena preležala kad i ja ona ima preko 2000 antitela
Naravno tokom lečenja smo koristili Ivermektin.
 
A ti si suva inteligencija.Da te nema.treba te izmisliti i klonirati.
P.S. Ko je tebe uopšte spomenuo.
Šta ima Nestorović sa ovim snimkom.Šta imaju i oni,kako ih ti zoveš balvanima sa ovim snimkom.
Pogledaj snimak i njega prokomentariši pa da čujemo nešto pametno.
Prepoznao si se.Balvanu jedan.
Hoces nesto pametno?
Informaciju?
E to se placa " decko".
Zakazes konsultaciju kod specijaliste,pa se lepo ispricas sta te muci.
Platis 5000 din.
Ti bi na forumu da te neko leci i ubedjuje.
Ah,ne,pa ti ne verujes u medicinu.Znaci nista...
Google doktor.
Zvekni jos jednu dozu "marvenog leka",pazi na "kemtrejls",dok hodas " ravnom zemljom".
To sto ti je nauka(u koju ne verujes) dala mogucnost da prospes svoj "intelekt" preko interneta je veliko zlo danasnjice.
Svaka budala je ubedila sebe da je pametnija od doktora i nauke.

Ovo je poljoforum.
Zasto se ne drzis traktora,semena,stoke,a ne razglabanja o necemu o cemu nemas pojma.
I ti i onaj dr Sole.
Obojica u zelenu zonu,da nosite boce sa kiseonikom 7 dana....
 
Prepoznao si se.Balvanu jedan.
Hoces nesto pametno?
Informaciju?
E to se placa " decko".
Zakazes konsultaciju kod specijaliste,pa se lepo ispricas sta te muci.
Platis 5000 din.
Ti bi na forumu da te neko leci i ubedjuje.
Ah,ne,pa ti ne verujes u medicinu.Znaci nista...
Google doktor.
Zvekni jos jednu dozu "marvenog leka",pazi na "kemtrejls",dok hodas " ravnom zemljom".
To sto ti je nauka(u koju ne verujes) dala mogucnost da prospes svoj "intelekt" preko interneta je veliko zlo danasnjice.
Svaka budala je ubedila sebe da je pametnija od doktora i nauke.

Ovo je poljoforum.
Zasto se ne drzis traktora,semena,stoke,a ne razglabanja o necemu o cemu nemas pojma.
I ti i onaj dr Sole.
Obojica u zelenu zonu,da nosite boce sa kiseonikom 7 dana....
"Pozdrav svima,ja sam sasha iz Sabca." (подсећа на "небојшу из Новог Београда:haha:)

Када неко напише да је из ШаБца одмах видим да се образовао по скуповима које је организовао удбаш Вук Драшковић да би се претварао да је као нацоналиста...али фашизам не потиче од здравог национализма него од аустро-комуњарског стања свести...џаба прикривање јер то ипак исплива на површину...и као што видимо, испливало је. Ово што си написао подлеже стању "лика са смешним брчићима":)...шта ти је бре?

„Академски граџанер“ као што си видео, не треба нама лечење од короне, али теби треба...али си промашио тему...овде се не разматрају психијатријски случајеви.



О „граџанерима антифашистима“ (где су, као што се види, најгори „академски граџанери“) који спроводе фашизам али као скиче против фашизма (односи се на Војводину, али потражи се јер ту те има „академски граџанер“)...леп текст:

https://nimbusovpodrum.blogspot.com/2021/06/blog-post.html

ПС

Као што сам раније закључио ниси писмен ни по интернет критеријумима...лепо пише drsole, а ти читаш dr Sole. Како ти „такав“ да неком држиш предавање...“академски граџанер“...
 
Prepoznao si se.Balvanu jedan.
Hoces nesto pametno?
Informaciju?
E to se placa " decko".
Zakazes konsultaciju kod specijaliste,pa se lepo ispricas sta te muci.
Platis 5000 din.
Ti bi na forumu da te neko leci i ubedjuje.
Ah,ne,pa ti ne verujes u medicinu.Znaci nista...
Google doktor.
Zvekni jos jednu dozu "marvenog leka",pazi na "kemtrejls",dok hodas " ravnom zemljom".
To sto ti je nauka(u koju ne verujes) dala mogucnost da prospes svoj "intelekt" preko interneta je veliko zlo danasnjice.
Svaka budala je ubedila sebe da je pametnija od doktora i nauke.

Ovo je poljoforum.
Zasto se ne drzis traktora,semena,stoke,a ne razglabanja o necemu o cemu nemas pojma.
I ti i onaj dr Sole.
Obojica u zelenu zonu,da nosite boce sa kiseonikom 7 dana....
Nisam se prepoznao nego si me pomenuo ako se ne varam.Snimak sam stavio samo iz razloga toga koliko se širi panika međ narodom i o bahatom ponašanju DR-ice prema pacijentu..O mom stavu neću 100-i put da pišem ali nije taj kako si ga izneo.
Nisam te vređao za razliku od tebe.To ću ostaviti moderatorima da reše.Ali ti izgleda drugačije ne znaš.
 
Prepoznao si se.Balvanu jedan.
Hoces nesto pametno?
Informaciju?
E to se placa " decko".
Zakazes konsultaciju kod specijaliste,pa se lepo ispricas sta te muci.
Platis 5000 din.
Ti bi na forumu da te neko leci i ubedjuje.
Ah,ne,pa ti ne verujes u medicinu.Znaci nista...
Google doktor.
Zvekni jos jednu dozu "marvenog leka",pazi na "kemtrejls",dok hodas " ravnom zemljom".
To sto ti je nauka(u koju ne verujes) dala mogucnost da prospes svoj "intelekt" preko interneta je veliko zlo danasnjice.
Svaka budala je ubedila sebe da je pametnija od doktora i nauke.

Ovo je poljoforum.
Zasto se ne drzis traktora,semena,stoke,a ne razglabanja o necemu o cemu nemas pojma.
I ti i onaj dr Sole.
Obojica u zelenu zonu,da nosite boce sa kiseonikom 7 dana....
A sto ti ne odvojis 5000 za nekog psihologa da te malo saslusa nego se tako patis
 
Prepoznao si se.Balvanu jedan.
Hoces nesto pametno?
Informaciju?
E to se placa " decko".
Zakazes konsultaciju kod specijaliste,pa se lepo ispricas sta te muci.
Platis 5000 din.
Ti bi na forumu da te neko leci i ubedjuje.
Ah,ne,pa ti ne verujes u medicinu.Znaci nista...
Google doktor.
Zvekni jos jednu dozu "marvenog leka",pazi na "kemtrejls",dok hodas " ravnom zemljom".
To sto ti je nauka(u koju ne verujes) dala mogucnost da prospes svoj "intelekt" preko interneta je veliko zlo danasnjice.
Svaka budala je ubedila sebe da je pametnija od doktora i nauke.

Ovo je poljoforum.
Zasto se ne drzis traktora,semena,stoke,a ne razglabanja o necemu o cemu nemas pojma.
I ti i onaj dr Sole.
Obojica u zelenu zonu,da nosite boce sa kiseonikom 7 dana....
Ja sam boce sa kiseonikom nosio dok sam radio u bolnici i prikopčavao na centralni sistem.Ne nose se boce na leđa.kako ti misliš.Činio sam kolegi uslugu da ne bi dolazio od kuće.Za tvoju informaciju za taj posao treba škola i državni stručni ispit,kako ga ko zove.Ja ga imam a ti-koje si velike škole završio.
Znači da boce ne mogu da nose neobrazovani i neškolovani ljudi kako si ti mislio.To nije sigračka-što kažu naši laloši.
 
Nije usla u susjednu zato sto nema tako mladih koji su se vakcinisali a da leze na respiratoru.
A sad je meni jasno.Vi mislite da je to moj komentar.E pa nije.Moj komentar bi bio mnogo drugačiji.
Prvo bih zabranio snimanje u bolnicama.A za širenje panike bih zatvarao.Zar ne mislite da bi narod trebalo smirivati a ne elektrisati.Na sve načine propagiraju vakcine.Za mene je to stvar ličnog izbora.Da su drugačije pristupili,možda bi imali bolju prođu.Mada ja ni ne verujem u cifre o vakcinisanima.
 
Kakvo sirenje panike , pa virusi ne postoje to je kapitalisticka izmisljotina da vakcinisu a postoji za to bolje nacin prevencije marvenim lijekom ali opet ujdurma kapitalista protiv civilizacije. Jel bolje sad vako.
 
Nazad
Vrh