Ivermektin kao lek protiv korone

A ko je rekao da nevakcinisani zdravstveno ugrozavaju vakcinisane ? Kad insistirate na odgovoru
 
@drsole
Mora da se smanji mogućnost cirkulacije i prenošenja virusa.
Jasni su podaci ko trenutno širi infekciju.
Ako vakcinisan i oboli to je u redjem slučaju, blaže i kraćeg trajanja.
Vakcinisani koji dobiju teži oblik imaju i neku drugo hronično oboljenje, ali ne dolaze do respiratora.
To su stariji ljudi kompromitovanog imuniteta.
U pitanju su podaci iz nezavisnog istraživanja.
Vakcinisanost u mnogome smanjuje mogućnost prenošenja i to je suština.
 
Neko razumnih shvatanja bi se trebao više plašiti korone i nekontrolisanog zaražavanja.
Vakcinacija jeste metoda kontrolisanog dolaska u kontakt sa uzročnikom koji je onesposobljen da izazove oboljenje a dovoljno prisutan da organizam može napraviti imuni odgovot.
To važi za kinesku vakcinu stare i proverene tehnologije.
Za ove druge slažem se da se može osećati nesigurno.
Ne znam šta treba još da se desi da se ljudi urazume.
Počeli su da šuškaju da će opet da nas zatvaraju posle 17h.
Treba nam to ponovo?
Па ја вам и пишем на основу разумних схватања. Ова хистерија поништава сва достигнућа живог света (сва достигнућа ПРИРОДЕ)...мислите ли да је то разумно.

Разумно схватање је да сматрам да ме корона не може заразити (свако не на онај начин где, као падају по улици...и то је као од вируса). Поновићу опет једну занимљивост из живог света: Clostridium perfringens се може у току дана (у идеалним условима) од јединке, намножити за 24 часа до 280.000.000.000.000 (двеста осамдесет хиљада милијарди комада)...за то време ћелија људског организма изврши ЈЕДНУ поделу.

Питање за вас (јер видим да познајете материју), како ова (ипак опака бактерија – и наравно још огроман број таквих) не униште живота какав познајемо. Разум намеће да је уништење неминовно...имате ли неки одговор?

А опет, све лепо стоји на свом месту (осим на телевизору и медијима). Чини се да је живи свет мало „жилавији“ од пропаганде...

„Не бојати се значи мислити“...
 
Poslednja izmena:
Jako zdravstvo, isao sam prekjuče da kupim drugu dozu tetanusa, nemaju da daju u domu zdravlja, samo jednu, ubo sam se na neki opiljak od brusilice, samo sto mi nisu rekli sto si dolazio, mogao si to i sam obaviti, zena mi isprala ranu i dezinfikovala, jos da mi je dala tetanusa super. Sto i placam zdravstveno koji moj?
 

Kako da covek ima poverenje u vakcinu i krizni stab.... jedan te isti zdravstveni radnik na razlicitim lokacijama i vremenskom periodu vakcinise drzavni vrh... ma sou
Citam vesti i vidim nesto mi poznat ovaj doca.:)
 

Kako da covek ima poverenje u vakcinu i krizni stab.... jedan te isti zdravstveni radnik na razlicitim lokacijama i vremenskom periodu vakcinise drzavni vrh... ma sou
Штета ако није „будући министар здравља“...знамо шта је радио овај садашњи...па рекох да их мало „прореди“ (ове са слике)...макар грешком...

https://www.danas.rs/vesti/politika/loncar-objasnio-fotografije-i-kako-su-dospele-do-ilica/
 
I ja sam isao da ga zatrpam, namerno sam se ubo, bas sam hteo, gleda ona u karton pa mi kaze vi nam niste skoro bili,nekih par godina rekoh, a ne bi ni sada daleko vam lepa kuca, cast izuzecima
 
После недеље дана стабилног стања у болници, старија сестра мајчине другарице умрла данас од короне. Њен муж је такође инфициран и у сада у јако лошем стању.

Видим да се кроз коментаре провлачи питање односа невакцинисаних и вакцинисаних. Пре неки дан гледам неку емисију руске телевизије о проблемима који они имају са малим процентом вакцинисаних и тамо чујем податак да код њих од сто преминулих, 97 су невакцинисани, а 3 вакцинисани.
 
Nazad
Vrh