Ivermektin kao lek protiv korone

Pisem 2 puta i brisem...slep tesko progleda... zavrsavam diskusiju....ti se informises preko interneta ja iz licnog iskustva i iskustva mojih poznanika, prijatelja lekara...
Завршаваш дискусију? Само самном или и са овима који су почели да те зајебавају? :unsure:
 
Ja bih imao jedno pitanje za clanove koji su se vakcinisali i usput malo podcjenjuju ove sto nisu to uradili. Dakle pitanje za npr Miksana, Grabika,Momu, Zorgea, cika Lazu, a mogu i svi drugi da odgovore, vakcinisani.
Da li bi sutra, ako bi postojala takva preporuka od zvanicnika medicinske struke, vakcinisali svoju maloljetnu djecu, naravno ko ima djecu? Ali iskreno.
 
Ja bih imao jedno pitanje za clanove koji su se vakcinisali i usput malo podcjenjuju ove sto nisu to uradili. Dakle pitanje za npr Miksana, Grabika,Momu, Zorgea, cika Lazu, a mogu i svi drugi da odgovore, vakcinisani.
Da li bi sutra, ako bi postojala takva preporuka od zvanicnika medicinske struke, vakcinisali svoju maloljetnu djecu, naravno ko ima djecu? Ali iskreno.
Ja nisam vakcinisan,a jos manje ne podcenjujem nevakcinisane. Ne znam odakle ti to.
 
OK, laza izvini nesto sam permutovao mislio sam da jesi. Zanemarite prvi dio teksta, predjite samo na pitanje. Moze?
 
Moj odgovor je ne ,jer je ni sam jos nisam primio. Kad budu napravili vakcinu koja ce da deluje ,primicu je naravno ako do tad ne prodje sve ovo ,a nadam se da hoce.
@
Zaboravio sam da dodam samo da i uprkos mojoj sumnji u delotvornost trenutne vakcine, voleo bih da su moji deda i baba doziveli njeno pronalazenje jer bi im mozda i spasila zivot.
 
Poslednja izmena:
Cujem juce da je u Grckoj uvedena mera obaveznog vakcinisanja a ko se ne vakcinise placa penal 50 eura a posle toga 100 eura a ti penali su vec krenuli da se sprovode po nekim zemljama . 🚾 :sta: Tako mora da bude jer je Grcka duzna 300 milijardi eura i mora da slusa a moraju da slusaju i ovi nasi cobani jer su sve drzavice na Balkanu duzne i ruzne i sada postoje samo dve solucije i to SOLUCIJA BROJ 1 JE DA POJEDINAC PLACA PENALE DRZAVI ZATO STO NE ZELI DA SE VAKCINISE I SOLUCIJA BR 2 DA PUSTI DA GA SPRICAJU DO BESVESTI U NEDOGLED I DA IZVODE VICEVE SA NJIM DO 101 A TRECA SOLUCIJA NARAVNO NE POSTOJI ❓🚾:sta:
Ova globalna sprdacina sa vakcinacijom ce trajati jos par godina JER CILJ DEBELO OPRAVDAVA SREDSTVA i mislim da ce kraj pandemije doci u momentu kada cela planeta krene da se odupire kolektivnom silovanju svetske populacije i kada krenu demonstracije a dokle god narod stoji u redu za spricanje i klima glavom kao pod hipnozom kabare ce trajati 🎪
 
Kad manjina umisli da je vecina i manjina vecinu pokusava da ubijedi da je pametnija i da treba vecina da se prilagodi manjini . Dobro znamo da nema niko lose namjere , al se covjek prenese , samo ga treba podsjecati sta kolko kojih ima , nebili se spustio na zemlju . Treba se popeti na brezuljak ako nevidis dobro a i ako ima magle slabije se vidi .
 
Kad manjina umisli da je vecina i manjina vecinu pokusava da ubijedi da je pametnija i da treba vecina da se prilagodi manjini . Dobro znamo da nema niko lose namjere , al se covjek prenese , samo ga treba podsjecati sta kolko kojih ima , nebili se spustio na zemlju . Treba se popeti na brezuljak ako nevidis dobro a i ako ima magle slabije se vidi .
Ako te zajebe drzavna banka pa te zezne Dafiment banka pa te ulubi Jezda pa te izmuzu na zajmu za Srbiju pa te izradi Dinkic za 1000 eura pa te izrade razni otkupljivaci ,hladnjacari, sibicari ,Vucici , pa te izbombarduju i ozrace najskolovanije drzave na svetu pa te rasparcaju na komade pa ti otmi deo teritorije pa te vekovima ubijaju ,siluju i pljackaju i ceo zivot si okruzen sa raznim pljackama i prevarama sitnim ili krupnim i shvatis da je ceo zivot prevara ONDA NE TREBA DA SE PENJES NA BREZULJAK DA GLEDAS U DALJINU VEC SAMO AKO TI SLUCAJNO ISPADNE SAPUN NIKAKO DA SE SAVIJAS I DA EKSPERIMENTISES JER SAPUN NIJE SKUP KUPICES DRUGI ALI JE SAMO BITNO PRILIKOM ISPADANJA SAPUNA DA BRZO RAZMISLJAS I REAGUJES ADEKVATNO JER SVAKA NEADEKVATNA REAKCIJA MOZE SVE DA PROMENI U DELICU SEKUNDE
 
Ako ja nisam zazalio sto sam se vakcinisao, zasto ti vodis moju brigu? Ne moras se vakcinisati i niko te ne tera. Znamo tvoje misljenje i misljenje par ljudi sto podrzavaju takav stav. Sta ima vise da se ubedjujemo. Da li si procitao neki moj post gde ja nekog ubedjujem da se vakcinise?
 
Ako te zajebe drzavna banka pa te zezne Dafiment banka pa te ulubi Jezda pa te izmuzu na zajmu za Srbiju pa te izradi Dinkic za 1000 eura pa te izrade razni otkupljivaci ,hladnjacari, sibicari ,Vucici , pa te izbombarduju i ozrace najskolovanije drzave na svetu pa te rasparcaju na komade pa ti otmi deo teritorije pa te vekovima ubijaju ,siluju i pljackaju i ceo zivot si okruzen sa raznim pljackama i prevarama sitnim ili krupnim i shvatis da je ceo zivot prevara ONDA NE TREBA DA SE PENJES NA BREZULJAK DA GLEDAS U DALJINU VEC SAMO AKO TI SLUCAJNO ISPADNE SAPUN NIKAKO DA SE SAVIJAS I DA EKSPERIMENTISES JER SAPUN NIJE SKUP KUPICES DRUGI ALI JE SAMO BITNO PRILIKOM ISPADANJA SAPUNA DA BRZO RAZMISLJAS I REAGUJES ADEKVATNO JER SVAKA NEADEKVATNA REAKCIJA MOZE SVE DA PROMENI U DELICU SEKUNDE
Za sapun znas iz iskustva?
 
Parazit krene da ti prenese virus, ti se preventivno nakrljaš ivermektina i spase te? Bio sam tovljač svinja, nisam virusolog , epidemiolog itd pa se ne razumem, jel ovo logika?
Pusti Invermektin you tuberu nego otvori dusu i reci JESI LI PRIMIO CJEPIVO ,koliko doza i koji brend je u pitanju a ova tema ne sluzi za sprdacinu nego da razmenimo iskustva pozitivna ili negativna jer ja sada kada sam cuo sta se radi u Grckoj vec pocinjem da razmisljam koje cjepivo uzeti ❓jer ako ne budem krenuo u spricanje krenuce izvrsitelji da mi prisilno skidaju krvavo zaradjen novac sa racuna i da me kamatiraju tj reketiraju. Zamolio bih sve cijepljene da kazu iskreno KOJA SU NEZELJENA DEJSTVA OD SVIH PRISUTNIH VAKCINA KOD NAS tj STA SU PREDNOSTI I MANE
OBRUC SE STEZE VREMENA JE SVE MANJE 🚾::lose:: a samo Pfajzer je resio da zaokruzi biznis plan na 80 milijardi tako da izlaska iz stada nema ZIVOT JE TAKAV CUPAV I DLAKAV
Na drugom video klipu se jasno razaznaje tor sa ovcicama a van tora se primecuje neki PUNISIC sa dzipom pun samopouzdanja i u full irekciji dok na prvom klipu samo dranje tj sisanje .Odgovori mi osim ODABIRA ZELJENE FARMACEUTSKE KOMPANIJE koja bi zastitila imunitet krda DA LI POSLUSATI MOMIN SAVET DA SE COVEK POPNE NA BREZULJAK ILI JE MOZDA BOLJE JOS DA SACEKA SA ODLUKOM TJ DA NE ZURI DA SE PENJE NIGDE ima vremena za penjanje A I BOLJE DA SACEKA MALO DA PRVO VIDI STA CE DA BUDE SA OVIMA STO SU SE PRVI POPELI 🚦
 
Ako ja nisam zazalio sto sam se vakcinisao, zasto ti vodis moju brigu? Ne moras se vakcinisati i niko te ne tera. Znamo tvoje misljenje i misljenje par ljudi sto podrzavaju takav stav. Sta ima vise da se ubedjujemo. Da li si procitao neki moj post gde ja nekog ubedjujem da se vakcinise?
Kaze stara narodna poslovica KOGA JEDNOM CRNAC KRESNE I CIGANINA SE PLASI tako da COCI064 drug te potpuno razume da posle onog prvog prasenja iz vazduha kada su korisceni najaci bojni otrovi da postoji velika doza straha i opreznosti ali veruj mi da ovaj OMIKRON nije nista drugarica moja koja radi u starackom domu i gde ih testiraju svakih nedelju dana zvanicno je inficirana omikronom i apsolutno nikakve simptome nema budi opusten pridruzi se gostima slobodno I NEKA TI JE SRECNA KRSNA SLAVA
 
Ako ja nisam zazalio sto sam se vakcinisao, zasto ti vodis moju brigu? Ne moras se vakcinisati i niko te ne tera. Znamo tvoje misljenje i misljenje par ljudi sto podrzavaju takav stav. Sta ima vise da se ubedjujemo. Da li si procitao neki moj post gde ja nekog ubedjujem da se vakcinise?
Ovo mi je sad posebno interesantno CIKA LAZA NIJE VAKCINISAN A LAJKUJE VAKCINISANE OVO IMA OBJASNJENJE SAMO AKO LAKI POSTUJE STRUKU ALI JE ELERGICAN NA PENICILIN ali da ne duzimo mnogo Smederevo je grad plucnih bolesnika i vecina nas je prezivela nekoliko zapaljenja i po jedno 73 bronhitisa jacih ili slabijih ali OVOJ VAKCINI NE VERUJEMO I PORED VRTOGLAVOG MARKETINGA jednostavno posle mnogo turbolentnih godina POJAVILO SE CULO ZA PREVARU U NAMA I KOLIKO GOD DA JE MARKETING UVERLJIV OSECAJ KAZE SUPROTNO
Ja bih samo zamolio ali ovoga puta sam izuzetno ozbiljan i ne salim se IMA LI COVEK NA FORUMU KOJI JE VAKCINISAN A DA JE SADA POSLE DOSTA VREMENA POCEO DA SUMNJA U CELOKUPAN PROJEKAT VAKCINISANJA I DELOTVORNOSTI VAKCINE I JEDNOSTAVNO DA JE SHVATIO DA SU OVO IGRE BEZ GRANICA U KOJIMA JE POTREBAN STO VECI BROJ UCESNIKA ❓ ❓ ❓ 🎪
Ja ne tvrdim da sam doneo pravu odluku mozda sam i ja napravio veliku gresku vreme ce pokazati sve je relativno ALI ZASTO SAM POSTAVIO OVO PITANJE ❓STA AKO STRUKA BUDE TRAZILA JOS npr 10 ili 12 SERIJA VAKCINACIJE DALI ICI U NEDOGLED ILI MALO ZASTATI POTANKO O SVEMU JOS JEDNOM RAZMISLITI ❓
 
Ja bih imao jedno pitanje za clanove koji su se vakcinisali i usput malo podcjenjuju ove sto nisu to uradili. Dakle pitanje za npr Miksana, Grabika,Momu, Zorgea, cika Lazu, a mogu i svi drugi da odgovore, vakcinisani.
Da li bi sutra, ako bi postojala takva preporuka od zvanicnika medicinske struke, vakcinisali svoju maloljetnu djecu, naravno ko ima djecu? Ali iskreno.
To sam pitanje davno postavio i dobio 1 odgovor.
A što se vakcinisanih tiče njihov odgovor će uvek biti: Da se nisam vakcinisao,ko zna šta bi bilo.E to, ko zna, predstavlja najveći problem jer je to zaključak ovih što upravljaju ovim cirkusom.Dalje nema.Sve ostalo su teorije zavere.Najbolje je možda kontaktirati medicinsko osoblje koje nije vakcinisano i upitati-zašto ne veruju u vakcinu a ima ih dosta.Ima ih dosta koji su,šatro vakcinisani jer ko će njih proveravati.
Najveći je problem što se ne priznaju direktno umrli od posledica vakcinacije.Naravno,to se dešava malom delu.Bilo bi suviše uočljivo.Da li ima i placebo vakcina-ima sigurno.Već smo sve stručne izraze savladali,koliko nam trube.
Jedno je sigurno-dok narod ili neko iz struke ne uhvati za gušu te što upravljaju ovim cirkusom-biće i dalje predstava-od matinea do kasnih večernjih.Naravno,sa odmorom u vreme kada virus ne radi.
 
Имамо среће што су избори у априлу али да нису јурили би невакцинисане по атарима и градовима да их вакцинишу. Нико у свету није своје грађане затворио као што је то било у Србији. Људи су имали право да изађу и да се прошетају, да иду у цркву... Све то што се дешава у Немачкој, Француској, Аустрији или Израелу ће се дешавати и код нас. Само горе. У Аустрији можеш да се невакцинишеш и плаћаш казну али максимално 4 пута за годину дана. Само казна је толика да је можеш платити. Иначе ако си невакцинисан ниси у затвору. Можеш у шетњу, у мале продавнице, у цркву.
У Хрватској се тестирају три пута недељно ако сам добро прочитао. Држава плаћа тестове. У Србији постоје фирме које траже да кад се вратиш са одсуства мораш да урадиш АГ тест али о свом трошку. А парадоксално је да викендом за та два дана вирус се не преноси па не мора АГ тест. Или кад је државни празник. Ова територија је дизниленд и ово ће се учити у уџбеницима у школама неких нових Гебелса.
Грци који се ослањају на Енглезе јер тако морају су веома екстремни према својем становништву. Ни у цркву не можеш ако ниси вакцинисан. Док су Енглези релаксирали мере.
Зато у априлу моја опција није она која заговара обавезну вакцинацију и ковид пасоше. Нити они који шприцају своје становништво више него прасиће у товилишту. Да се оградим подржавам вакцинацију али на добровољној бази. Свако ко има за нечим да жали ако буде умро боље да се вакцинише...
без увреде... другарски поздрав...
 
Sova sto si pitao , samo da kazem da o djeci nista ovde ne diskutujem . Nema tu nista posebno , nego licno o tome nista nebi , al nemoj nikakve zakljucke izvoditi . Za ostala pitanja u vezi vakcinacije , a anti vakcinasi ipak cesce pitaju zasto primas kako ovo kako ono , ..mislim da pitate na pogresnom mjestu .
Kao sto mi nismo pitali vas dali da se vakcinisemo , tako i vi nemate sta da pitate nas zasto , dokle i to .
Ponavljam samo jedno sto sam rekao , da se popnete na neki brezuljak ili umijete ladnom vodom , ali ne da se vidi sta je ispravno a sta ne , to ste pogresno razumjeli nego sam apsolutno ubijedjen da ste u zabludi da je vas vise , a ono kontra . Pazi , ne mislim lokalno , npr kako je u bosni , ko da je bitno , nego uopste .
Samo u vezi toga sam pisao , priznajte da ste misljenja da smo mi cudna grupa manjina ? Naravno da necete priznati , pa se pitam sto nama postavljate neka pitanja , pitajte cijeli svijet ili pitajte one koji se bave stim.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh