International

@Spajki mnoogo kume. :osmeh:
Traktor je "vracen sa lizinva" tj.komsija prodao komsiji na dodjem ti,ovaj nikad nije "dosao" i sad je opet kod vlasnika. Da je zamascen i de nema logike da bude to stoji,traktoru sledi pranje,malo utezanja sitnica tipa retrovizori,stop lampe,rotacija koja je sad u kabini. Motor je dobar ima snage,ne trosi ulje,jedna je guma losa prednja,ali moze da ide,ima akumulator,pali na kljuc.
 
To sve sto si ti naveo je estetika koja nema veze sa radom traktora i koja se sredi za male pare.To sto je mastan znaci da radi.Znam otprilike kakvi su ti motori i zadnji kraj,zato sam i napisao onu cenu.
 
To sve sto si ti naveo je estetika koja nema veze sa radom traktora i koja se sredi za male pare.To sto je mastan znaci da radi.Znam otprilike kakvi su ti motori i zadnji kraj,zato sam i napisao onu cenu.

Jbg trazene su slike nenasminkanog,kad se nasminka ima da se pitate dal si zena ili devojka sada ti? :osmeh:
 
Вредео би толико да има предњу вучу, ја сам ето гледа малко по инострансту по огласима и цена им је ту од 3000-4500 евра. Дуплаци су скупљи и креће им се цена ту негде око 6000-8000 евра...реч је ипак о интернационалу, не кејсу...
 
Ne moze taj nikada da vredi 7000e, za to sto se duplak kupuje za te pare. 5000e, mozda i vredi... Ja licno mislim da je njegva realna cena 3500e-4000e, ali sam hteo da cujem vase misljenje....
 
Мој ујак има 955 интернационала и могу вам рећи да је одличан трактор... Само је његов дуплак, купио га је тамо негде 2000/01 и до данас ништа на њему није дирао, ама баш ништа...све ради ко швајцарски сат...
 
Sta je to sa tim polovnjacima jbt ne bitno koja marka cene da se us s a sve raga do rage kao dobar da sa 7 000 8 000rh.I kao ocuvan traktor preko 80ks sigurno nije nosio senu u rinfuzu preko nego je przen da isplati svaki dinar koji je u njega ulozen i onda na kraju zna se gde u Srbistan a mi al je dobar u pm.
 
ПА да имамо сви на располагању 70-80 000 евра, сви би ми купили нову машину, јер је ново ипак ново..а пошто већина нас крпи крај с крајем и ово што купимо од половњака, нама је као да смо купили нов трактор. Јер је разлика очигледна у корист половњака, који исто тако може да одради посао као и нови трактори.
 
Jel zna neko kakav je potrosac onaj Internacional sa slika?
Danas sam ga doterao kuci i bas sam iznenadjen kako pali,ide,instalacija radi kompletno(farovi u masci,svi radni rade,radi i automat zmigavaca cuje se klik klak i u kabini svetli kad se upale centralni,cak i brisac radi),,saobracajna nadjena,tako da bi sl.vikend on mogao u saobracaj bez problema.
A imam ideju da da njega zakacim moj spremacic od 2.4m,pa da ne sukne previse nafte?
 
Nazad
Vrh