International

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.430
evo posto nije bilo teme o ovom traktoru evo ja sam je otvorio i evo nekih slika o kom traktoru me zanima koje ulje ide u hidraulik:haha:?

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
probaj staviti u hidrauliku ulje BISON 10-30W i trebalo bi da je to to ako se nevaram ja to ulje imam u hidraulici na fotonu 804 i dobro radi

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.430
ma njemu ide sve preko ulja mada traktor nije moj engo prvi komsa me zamolio da pitam vas jer sam mu reko da sam clan poljo sajta i on stavio hidrol46 zajebo sve a kaze da mozda se stavlja atf:haha:neverujem zato svi pisite ovde sta mislite mozda neko i ima traktor taj

genic

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2009
Poruka
214
ma da je sipao i Dijamant, ako je traktor ispravan, moralo bi da radi. ovako nešto drugo je problem a ne ulje, a taj hidrol46 može da zameni skoro sva ulja (za sve sisteme osim motora) bez problema.

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
samo ti sipaj ulje BISON sae 10 30w koje je univerzalno za sve pa cak i za motor i nebrini
jedna kanta od 25 litara kosta oko 8000din

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.143
U starijim traktorima je uglavnom u menjacu sae 90 bez obzira dali odatle koristi i ulje za hidrauliku!

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.319
Kombajner, za kočnice ide tzv. UK ulje, koje je namenjeno isključivo za kočione sisteme.

tibor

Član
Učlanjen(a)
8 Mar 2009
Poruka
1.110
Case International 86god, za menjac,hidraulik,diferencial,kocnice koristi isto ulje,sae 10w-30.Pitas kod VAIT SERBIA u N.Sadu

case ih

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2008
Poruka
846
imas kod vaita ulje za menjace i dif. HY-TRAN-ULTRA specijalno za te stvari i za kejsa i internacionala a nije skupo

kiraj

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
29 Jan 2009
Poruka
9.218
KOd mene u massey ferguson za menjac,diferencijal, hidraulik i kocnice Shell harvella T 15 /40 .Verovatno da moze i u taj traktor.

Vrh