International

marko06

Član
Učlanjen(a)
22 Apr 2015
Poruka
99
Da li neko ima shemu diferncijala od IHC 844XL? Ako ima bio bih zahvalan da je obajvi ovde. Hvala unaprijed

zombie_666

Član
Učlanjen(a)
29 Apr 2010
Poruka
5.891
Poslao sam ti na PP nesto jos bolje, vrlo detaljno radionicko uputstvo za mjenjac za 844 sa svim semama, rezervnih dijelovima, oznakama, mjerama i podesavanjima, cak i crtezima vratila sa tolerancijama, mjeram na caurama, mjera u zupcanicima, momentima pritezanjima, mjerama za podesavnje konusno-tanjirastog para u diferencijalu.....sve to za sve varijante mjenjaca. Pride ima i slike kako se to sve radi.

Jedini problem je sto je sve na njemackom, ne znam znas li dovoljno jezik da se mozes snaci.

Dobra stvar je to sto je dzabe :)

Gdje to jos ima?

boki_geo

Član
Učlanjen(a)
26 Jan 2014
Poruka
30
Poštovani forumaši, da li možda neko ima iskustava sa problemom oko kardanskog vratila na ihc-u? Problem je taj da se kardan prilikom puštanja kvačila ne pokreće, bukvalno je blokiran, i jednostavno gasi motor. A na leru vratilo može da se vrti rukom. U pitanju je ihc 745

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

zaricmica

Novajlija
Učlanjen(a)
3 Apr 2017
Poruka
13
Pozdrav svima. Da se pohvalim da sam kupio International 845XL. Hteo sam Zetora, ali u toj konjaži nema kvalitetnog Zetora. Jedino 7745, koji je papren.

Nadam se da sam dobro uradio što sam uzeo International. Traktor je fenomenalno očuvan. Sve mu je na mestu i sve radi. Slike uskoro, kad stigne kući.

Vrh