IMT 5100-5136 diskusija, dorade-prepravke

Skener pa u ovom se može i poginuti. Nedaj Bože sa se nešto otkine, ili da su kočnice loše. A tek da neko izleti.
 
I moj je ove godine kao i prethodnih bio u transportu
vuce kamionku, zanimljiva stvar je to da kad ga isaltam u 5tu, vise ne vracam u nizu brzinu sem kad stajem
cak i kad se spusti na veoma malu brzinu poteze bez problema petom brtuo preko 25t
 
Montoya, tako i sebi moram rješiti.....

Tko rano rani..... Dođe na probušenu gumu, a taman mislio kako ću puno posla napraviti..... 200€ nova vanjska, zračnica i montaža, pa možemo dalje..... Više neću rano ustajat!


 
Da, tako sam rekao gospođi, da je ispušten samo donji dio, pa me neće puno oženit..... Poslije nije ništa rekla, valjda je lakše prihvatila gubitak od 200€.....
 
Ima izvana ispucano, pa je tu zjevnila i vjerojatno ugrizla zračnicu, mislio ssm da će izdržati oranje, ali nije....
 
Ubaci unutrašnju u unutrašnju, tj zračnicu u zračnicu da ti ne grize odmah onu glavnu.

Moglo bi se to srediti, da se zaljepi sa unutrašnje strane, da neraširuje vanjsku..... Da posluži....

Dok sam vozio mtz 82, skinuo s njega gume na kojima je pisalo made in USSR, čovjek zove, hoće kupiti, jer sam prodavao felge, a guma je bila na poklon..... Kada je uslikao svoju, moja je bila NOVA..... Sa metalnom pločicom i šarafima je sredio pukotinu..... Uzas
 
Nije to uzas vec trenutno resenje.Nekada si imao kupiti srafove bas za takvo krpljenje spoljnjih guma ravni torban sa ogromnom glavom i sa unutrasnje strane glave su bili trnovi koji se zabadaju u gumu da se ne bi mogli okretati.Negde jos imam takvih srafova 6 i 8mm koji su me jedne godine spasili kad se spoljnja guma na Breni procepila takva 4 sarafa i limena ploca i da vidis kako je islo oranje dok nisu bile stigle nove gume.
 
Nisam to nikad vidio u originalu za krpljenje....

Zamjena moje i original usponske cijevi, nadam se da je rješenje dugoročno.... Na slikama se vidi da je kod mene nešto brljano kod prijašnjeg vlasnika, a i napravio sam nove prstene, koje moja cijev nije imala, a razlika je i u dužini cijevi....



snagit
 
Poslednja izmena:
Jedan te isti filter se koristi za imt 539,577 i 5106 dal se desavalo da manji zapreminski filter steti motoru razlika minimalna je,imt 539 ima 3 cil dok imt 5106 duplo vise ulja za precistis,savet uzmi duplo veci po prospektu proizvodjaca sigurano neces pogoresiti
 
Poslednja izmena:
Gde si živice nema te 100 godina na forumu.
Zna li se koji bi zamenski filter ulja bio za imt 549, fradovih više nema, a neki džigibau mi ne ulivaju poverenje.
 
Nazad
Vrh