IMR - Rakovica

Ne brenerom! Potrebno ga je ravnomerno ugrejati. Može u rerni šporeta . :cao:
 
Meeker, to je Rakovica sa Lombardini motorom, neznam da li je prototip, ili se proizvodila serijski, ali u prodajnom centru Ćorić nikad nije stigla ni jedna takva.

Čika Jovo, ugrej ga autogenim aparatom, ali ravnomerno, u krug.
 
gregorije83 je napisao(la):
totalno razocarenje.....ja imam rakovicu 65s, danas sam bio kod njih da uzmem nov motor.....kosta 3200e......znaci nisu normalni, ceo traktor je 9000....e da bog da propali i da se tu gde se nalaze napravi park pa da kerovi imaju gde pisati, bar neke vajde da bude!!!!!!!1
pa majstore radi generalnu :cao:
 
pa tako ce i biti......nisam lud da im dam tolike pare za motor.....da si video samo baju kada je dosao i poceo da mi objasnjava zasto kosta toliko.....hteo sam da mu prisijem samarcini i oteram u k..........c......
brate koja su oni sramota
 
Ova nova rakovica je slikana u trgovini nedaleko od mene. nisam ni znao da jos uvijek prodaju rakovice... Otici cu za koji dan ako bude lijepog vremena da ju pogledam malo iz blizeg...

Tu sam kupio svoju prikolicu, bila je parkirana u ovom prvom natkrivenom prostoru ;)
 
Gregorije83 najbolje reženje je da uradiš generalnu na tvom motoru, ona je negde oko 800-900 evra, zavisi gde nađeš delove i po kojoj ceni i imaš opet nov motor (možda i bolji od sadašnjeg fabričkog). A tu razliku para do 3200evra staviš u đep i prst u uvo i samo zviždiš (piješ ladno pivo i zezaš krizu).
 
gregorije83 je napisao(la):
totalno razocarenje.....ja imam rakovicu 65s, danas sam bio kod njih da uzmem nov motor.....kosta 3200e......znaci nisu normalni, ceo traktor je 9000....e da bog da propali i da se tu gde se nalaze napravi park pa da kerovi imaju gde pisati, bar neke vajde da bude!!!!!!!1

A jesi li pitao koliko je menjanje staro za novo, i kolka je doplata , cisto me interesuje dal to rade :sta:
 
rade i to....tvoj ti cene 20%......odnosno odbija se toliko od cene motora....i to ako ti nije varen karter ili blok i ima jos nekoliko stvari koje te ispitaju tamo a ja sam ih zaboravio, jer sam bio besan i samo razmisljao zasto sada da ja ne zategnem sa pesnicom tog njihovog direktora, cisto da mu docaram sta mislim o toj ceni
 
gregorije83 je napisao(la):
rade i to....tvoj ti cene 20%......odnosno odbija se toliko od cene motora....i to ako ti nije varen karter ili blok i ima jos nekoliko stvari koje te ispitaju tamo a ja sam ih zaboravio, jer sam bio besan i samo razmisljao zasto sada da ja ne zategnem sa pesnicom tog njihovog direktora, cisto da mu docaram sta mislim o toj ceni
Uradis generalnu i Bog da te vidi! Taj novi motor mozda ima losije delove nego sto bi ti ubacio na generalci.Ne vuces ti sa njom plug i podrivac zar ne :sta: :haha: :haha: sala mala,ja sam na mojoj vec dve GO uradio i sljaka kao besna... :ppozdrav:
 
Evo kako je napravljena kočnica na prednjim točkovima na rakovici 60. Doboši od imv kombija a poluga ručne od fap-a 13-tice.
 
Evo rajke da se ne stidi konkurencije :bravo:
10qdwm1.jpg

2qbztp3.jpg
 
Nešto u tom stilu su radili neki limari iz Zrenjanina sa zelenog polja. Ima u Kumanu jedan koji su oni radili.
 
Pa i ovaj traktor je trenutno u Zrenjaninu i na prodaju je.To je ta ekipa majstora sa Zelenog Polja.
 
Nazad
Vrh