IMR - Rakovica

Pogledaj sito u casici AC pumpe,da nije prljavo...
 
Nikola_91 je napisao(la):
evo posel velike pauze i ja da se javim. imam jedo pitanje za clanove koji poseduju rakuvicu 65. sta da radim cesto mi se gasi ko da nema lep dovod goriva tj ko da povuce vazduh a gorivo ima:haha: :sta:
hvala unapred..
:ppozdrav:







izmenjaj sve bakarne platne nacelom sistemu za dovod goriva
 
Sito ac pumpe i sito na ulazu u pumpu visokog pritiska a to ako nisi nikad sam radijo konsltuj se sa nekim majstorom posto tu ima jedan mali ventilcic da ga nebi izgubijo
 
IMT558 je napisao(la):
Ej ljudi da li neko moze da mi kaze gde sve mogu da se kupe nove Rakovice trenutno pucam na rajku 76 sa kabinom? hvala vam unapred :ppozdrav:
md metal uzice, pitaj kod njih, to su oni sto prave kabine za rakovice :cao:
Post je spojen: [time]1279046687[/time]
_________________________________________________
Nikola_91 je napisao(la):
evo posel velike pauze i ja da se javim. imam jedo pitanje za clanove koji poseduju rakuvicu 65. sta da radim cesto mi se gasi ko da nema lep dovod goriva tj ko da povuce vazduh a gorivo ima:haha: :sta:
hvala unapred..
:ppozdrav:
da li ti se gasi kad oduzmes gas?
 
resio sam problem ..
otisli su ventilici na AC pupi..
kombajner a ako ode membran onda mesa ulje i naftu..
 
Nikola_91 je napisao(la):
resio sam problem ..
otisli su ventilici na AC pupi..
kombajner a ako ode membran onda mesa ulje i naftu..
Ja imao isti problem i menjao sam AC pumpu .... tako sam sredio stvar sad ne znam sigurno dali je membrana ili sta vec ali sam tako cuo da membrana zeza pa se traktor gasi! :ppozdrav:
 
francuz je napisao(la):
@ Nikola 91
jel ti je ova slika sa profila R65 sa duplom vucom?
@ svi koji citaju
moze li da se dogradi prednja vuca na R65 i koliko kosta, zna li ko??
jeste sa duplom vucom.
ja mislim da moze da se dogradi ali nisam bas nesto siguran...
Post je spojen: [time]1279451262[/time]
_________________________________________________
kombajner je napisao(la):
Nikola_91 je napisao(la):
resio sam problem ..
otisli su ventilici na AC pupi..
kombajner a ako ode membran onda mesa ulje i naftu..
Ja imao isti problem i menjao sam AC pumpu .... tako sam sredio stvar sad ne znam sigurno dali je membrana ili sta vec ali sam tako cuo da membrana zeza pa se traktor gasi! :ppozdrav:

ja mislim da su ti samo otisli ventilici.. ako jos imas tu staru ac pumpu otvori je i ako se ventilici raspali oni su problem.. :ppozdrav: tako su meni bar rekli majstori..
 
ljudi trebam pomoc
imam r 60
uradjena generalna i od onda mi se motor greje pri tezim operacijama
oaranje , berba itd..
u oranju dostigne 95 pa moram da prebacim u trecu spori hod...
berba trecom spori pa dostigne 90 .
izbacen termostat...
pomagajte....
 
Kod mene se na R-65 cuje nekakav zvuk (samo u trenutku pustanja kvacila) u desnom bocnom reduktoru kada krecem u rikverc.
Sta bi to moglo biti?
 
lucky je napisao(la):
Kod mene se na R-65 cuje nekakav zvuk (samo u trenutku pustanja kvacila) u desnom bocnom reduktoru kada krecem u rikverc.
Sta bi to moglo biti?

jel krci u menjacu kada pustis kvacilo ili sta:haha:

ako u menjacu krci onda su se verovatno pojebali nesto zupcanici...meni je tako pukao zupcanik za rikverc i nigde nije imao da se kupi novi pa sam se jebavao sa tim, vario nosio svuda redom i na kraju mi jedan covek iz kraljeva to sredio .... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh