Herbicidi u strnim žitima

Mural resava sve osim Galiuma,tako da ti Sekator ne treba,za kukolj i palamidu treba 25g/h.

@prnjavor3
Jeste dobar preparat,ali ne unistava kukolj,a covek ima sa njim problema,tako da on pada u vodu...


Ja sam vec kupio Sekator i ne zalim... Sutra idem i kupujem Mural i sa njim cu da prskam za jedno 10 dana cim stane kisa i bude lepo vreme... Sta mislite na jedno mesec dana nakon Murala isprskam i sa Sekatorom???? A da uz Sekator stavim i prehranu kroz list??? Unapred Hvala puno...

- - - - - - - - - -

Ciro obrisi poruke :) :off_topic: :osmeh:



I ti druze obrisi PP... :bravo:

- - - - - - - - - -

Obrisao sam... :ppozdrav:
 
Znaci sad cim se olepovremi da idem sa Muralom i kasnije protiv bolesti ujedno sa prihranom... Hvala vam... Nadam se da necu zakasniti sa prskanjem...
 
Danas prihranio psenicu, a komsa preko puta prskao sa Tezisom.
Posle sat vremena pala kisa. Dal ce to da uspe bas me zanima?
Izgleda da cemo svi izmedju kisa da pozurimo da prskamo.
 
I ja danas bacio prehranu samo na jednom mestu zamalo da se zaglavim... Cim resim dilemu krecem da prskam... :osmeh: Sad gledao na net kako jedan prica da Sekator unistava sve korove u Psenici sad ko ce ga znati... Ako unistava sve korove sem Kukolja onda sam nadrljao... Nema mi spasa nego da ostavim sekator kojeg sam izgleda dzaba kupio po preporuci u apoteci i sutra da kupim Mural ponovo.. :osmeh:
 
A sto ne nazoveš ove iz Bayer-a i lepo ih pitaš da li sekator uništava kukolj ili ne, imaš brojeve telefona na njihovom sajtu.
 
ja koristim sekator sa kobinacijom husar po jednu dozu stavim u 600.l i 2.hektara isprscem vec 3.god nisam imo sa korovima problema
 
Sutra obavezno zovem... Jer ce da mi kazu 100% tacno ili mogu malo i da izvrdaju??? :sta:

Ajd nazovi pa pitaj da vidimo šta će da ti kažu-zamolio bih te da nam preneseš utiske ako ti nije teško
Agrostema gythago-kukolj,nekadašnja izreka "NEMA ŽITA BEZ KUKOLJA",ovo je jako,jako zanimljiva diskusija sada postala
Ajd javi nam šta su ti rekli pa ću ti ja onda dati odgovor u vezi kukolja-sada idem na spavanje:osmeh:

- - - - - - - - - -

Nazovi više promotera i stručnjaka i vidi šta će da ti kažu,voleo bih da se uključe i agronomi sa foruma u vezi ove teme sa kukoljom da vidimo šta će oni da kažu:ppozdrav:
 
Danas zvao u Bayer i rekli mi da Sekator 100% deluje na kukolj samo da to nisu napisali jer je kukolj redak probem u Psenici.. Pitao sam jos neke po apotekama i rekli mi nikako da ne mesam Sekator sa necim drugim jer Sekator 1000% odradjuje Kukolj... E sad ko ce ga znati.. Isprskacu sa Sekatorom pa sta da bog... Kupio sam jednu celu kutiju Sekatora od 20 komada plus jos 3-4 ovako...
 
Sekator unistava kukolj ili prilepacu kako je mi zovemo , i ja ga koristim na njivama gde ga ima.
Gde nema kukolja posao zavrsavaju mnogo jeftiniji preparati.
 
Danas zvao u Bayer i rekli mi da Sekator 100% deluje na kukolj samo da to nisu napisali jer je kukolj redak probem u Psenici.. Pitao sam jos neke po apotekama i rekli mi nikako da ne mesam Sekator sa necim drugim jer Sekator 1000% odradjuje Kukolj... E sad ko ce ga znati.. Isprskacu sa Sekatorom pa sta da bog... Kupio sam jednu celu kutiju Sekatora od 20 komada plus jos 3-4 ovako...
ako ga već imaš u njivi msm sada i ako ti je izvodivo napravi litru dvije preparata i pošpricaj ručno kvadarat dva pa ćeš vidjeti da li djeluje,ne lupaš glavu a i ne kupuješ bezveze druge preparate
 
Nazad
Vrh