Herbicidi u soji

Onda je ipakl potreban i imazamox. Idem ga ukupno 1.2l/ha. Sto bi rekao moj poljo "guru" kada smo pocinjali soju prskali 2x sa 0.6/ha pulsara, ko je bas bio fanatik dodavao harmony. Sada bez 3-4 preparata nema uspeha.
 
U repi Betanal skidao 99% korova. Radili zemljisno Frontierom i jednom betanalom i to je to.

Prvi motivel koji je kostao 100 maraka/ litra je skidao sirak kao total sto radi.
Od iduce godine nemas Betanala kao do sad.
Desmedifam se gasi, znaci AM11 i Maxx pro cao. Ostaje koktel fenmedifam i etofumesat nosice oznaku Betanal Tandem ili kod Adame Power Twin.
 
Данас сам неплански опрскао соју у котиледону која није требала да се прска али због лудачког ветра који није престајао једино ми та њива била безбедна за рад. Дозе 0.2лит/кј Рампе 1,15лит/кј Савазона и 6,5гр/кј Тифани
 
To je u jednom corum. A sad radimo sa njim.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
I ovde je sa genericima jeftinije.
Soja u kotiledonu Corum 0.9l/ha + Magis 0.1%
Soja 2 troliske Basagran 1.4l/ha + Rampa 0.27l/ha + Imazamox chinese 0.6l/ha
 
Do sada nisam radio Corumom isao sam uglavnom gnericima,
ali ove godine Corum sa lepkom skoro da je slicna cena kao i generici a original je nezamenjiv,pa sam presao na njega....
 
Crklo je djubre :haha:

pa.jpg
 
Prskao sam u soju sa1 lit Coruma oko 6 g harmony i 0,5 dasha. pitanje išao bi sad drugi prohod ali neznam koliko bi smeo dodati harmonia ponovo. Ili da stavim nešto drugo. Molim pomoć. imam čička, i ambrozije još uvek, ali poponac me ubi.
 
Nazad
Vrh