Herbicidi u soji

Ja danas obisao njive.Kombinacija Rampa+Bentazon+Tifani 0,3l+2l+10gr je spalila ambroziju u cetvrtom listu. Prezadovoljan sam ucinkom. Jedino ona graskovina u par ogumaka raste kao da sam je prihranio.
Cime to zlo se moze isprskati.I soja je lepo pozutela od ove kombinacije.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Planiram drugi split 1coruma,1l bentazona u 5g tifanija jel da stavljam dash ili ne?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
prskao sam CORUM+Harmony+DASH, i počinje kišica. po vašem mišljenju koliko bi trebalo da prodje od prskanja a da prodje sve u redu?
 
prskao sam CORUM+Harmony+DASH, i počinje kišica. po vašem mišljenju koliko bi trebalo da prodje od prskanja a da prodje sve u redu?
Mene je pre neku godinu uvatio takav pljusak da sam jedva izašao iz njive i stao na leniju. Prskao corum + dash i sve uspelo.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ja danas obisao njive.Kombinacija Rampa+Bentazon+Tifani 0,3l+2l+10gr je spalila ambroziju u cetvrtom listu. Prezadovoljan sam ucinkom. Jedino ona graskovina u par ogumaka raste kao da sam je prihranio.
Cime to zlo se moze isprskati.I soja je lepo pozutela od ove kombinacije.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
Taj divlji grašak u soji samo motikom.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Mene sad komsija zbunio totalno,prvi split sam radii 1l coruma i 8g tifanija po ha plus dash, sad bi trebalo drugi split da radim sa 1l coruma 1l bentazona i komsija mi kaze da mogu bez problema opet 8 g tifanija jer on uvek tako radi po ha jedino me zanima jel se stavlja dash kad dodajem jos bentazona?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Не иде више тифанија 8гр је хектарска доза и то је доста а можеш ићи још са 4-5гр али у случају да имаш доста зеља ако немаш немој га ни стављати.
 
Да али чему ако нема потребе,друга ствар је да је има. Све то соја добро осети сваку дозу преко потребну немојте мислити да јој неће бити ништа и на крају се тачно покаже где је шамарана хемијом
 
Na kraju krajeva siguran sam da se i ti trujes i hranis neadekvatno i to vise puta na dan dok soju za 6 meseci prskas na zeleno 2-3 puta.
Mnogo se ona lakse regenerise nego ti! Budi siguran u to!
 
Једем једном дневно али само скупо и квалитетно и соју прскам само једаред у квалитету :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Сви правимо грешке ,човек је грешне пале природе, али треба признати и рећи да си погрешио ту се мери величина човекова ;) Узгред 10-и дан од тотала 3,5лит/кј а грашковина стоји као да није прскана ,каква ли је то жила од корова
 
Nazad
Vrh