Herbicidi u soji

Ja sam pratio jednu parcelu i znam da je vlasnik radi sa rampom(verovatno još nešto),sve je spržo (i soju malo) ali danas kada sam prošao novi ponik ko tepih.Bio sam ubežen da rampa radi i zemljišno ali sam se izgleda zeznuo.
 
Ma velika trava bila da se radi u splitu,zato sam radio sve od jednom,slikacu sutra. Ma nema kise kad treba,sve nesto bez veze ,usev ne nice jednako,trava isto tako kako dobije malo kise izlazi nova i vec vidim da ce to biti jebada cele godine
 
Радио сам са 0.3лит/кј само рампе због амброзије и ту пржи и соју само тако,зато сам питао
 
Ponovi jos jedan split, sem ako ne mislis kopati/cupati. Doze moras sam smisliti jer je luda godina ne znam ni sam cime prskati.
 
Cupazon ne dolazi u obzir,zvacu zastitara sutra .Mozda ici jos 0.2 l rampe po hektaru i 1.5 l savazona? Videcu sta struka kaze,a i pomoc od vas je uvek dobro dosla. Rece mi kolega malo pre ,dinox i pulsar ili nesto slicno ,ponoviti se mora
 
Само једном сам ишао дозом рампе од 0.3 лит/кј и то због прерасле амброзије и не би никог саветовао да иде у тој дози одједном
 
Cupazon ne dolazi u obzir,zvacu zastitara sutra .Mozda ici jos 0.2 l rampe po hektaru i 1.5 l savazona? Videcu sta struka kaze,a i pomoc od vas je uvek dobro dosla. Rece mi kolega malo pre ,dinox i pulsar ili nesto slicno ,ponoviti se mora
Pulsar je jako ostar bas pozuti soja, ove godine radim 0,5 corum ,40g dinoks i 5g sinfony das sve po 1kj, soja 2 troliska 3 dan prskanja sve je svenulo cekamo 3 trolisku opet iste doze jer ima i suncokreta ...
 
Na nekim parcelama imam čička. Soja je prva troliska. Ambrozije nema ni jedne. Senkor plus je odlično odradio posao.

Šta dodati uz Corum da bi bolje suzbio čičak?
 
Razgovarao sam sa zastitarom savetuje mi da idem sa 0.6 l/ha pulsara ,40 g dinox i 1 l savazona,soja je sada prvi trolist i dobila je onaj prvi tretman.
 
Koristi. Oxon sam odnese cicak, Corum samo izuzetno mali a cim je malo veci prezivi. Ja ga stavljam 20-30g/ha kao zacin C i dosta bolje bude.
 
Nazad
Vrh