Gde ste služili vojsku

Zoran0230 je napisao(la):
Mazalo na kojim topovima si bio.Ja sam bi o kod Kremića -mart 86
i ja sam bijo kod njega zis a kasnije nakon 6 mjeseci 40 dana uzivancije maljutke
 
Pretrakeljah celu temu u nadi da ću naći nekog "ratnog druga" na ovom forumu. Međutim :nono:. Došao sam do zaključka da, jedino postoji mogućnost da sam, možda, nečijeg tatu učijo da vozi kamion, davnih 68/69 g, u Kovinu. Dakle od marta 68 do septembra 69, CELIH 18 MESECI ::jako_besan::!
 
Mazalo,Ja sam bio na B-1,u Rašku prvo na MT12-100mm,pa zatim igrom slučaja zbog nedostatka starešina prešao u Raketnu (takođe maljutke-ali bez dodatne obuke) i tako sam ostao raketaš do dana današnjeg.91-e sam bio na VBR a 99-e komandir PORB-e (BOV).Aca je bio legenda :ppozdrav:
 
Zoran0230 je napisao(la):
Mazalo,Ja sam bio na B-1,u Rašku prvo na MT12-100mm,pa zatim igrom slučaja zbog nedostatka starešina prešao u Raketnu (takođe maljutke-ali bez dodatne obuke) i tako sam ostao raketaš do dana današnjeg.91-e sam bio na VBR a 99-e komandir PORB-e (BOV).Aca je bio legenda :ppozdrav:
.Ma nikad nista nisam cuo za Acu ,dobar je bio u moje vrijeme bijo je kapetan.
 
Bobic Miroslav mi je bijo komandir baterije, ma nije lose bilo dole a posle Pirot uh tu je bilo zeznuto
 
211 okb nis,kasarna stevan sindjelic,izmedju logora i duvanske industrije, dec 96\97,2 oklopni bataljon.M-84 A VP 6592
 
Tehnička služba,kasarna "Filip Kljajić" Niš-6 meseci pa 6 meseci kasarna "Morača" Pogorica,točio gorivo na benzinskoj pumpi u krugu kasarne.Klasa septembar 97/98.
 
gagi77 je napisao(la):
Tehnička služba,kasarna "Filip Kljajić" Niš-6 meseci pa 6 meseci kasarna "Morača" Pogorica,točio gorivo na benzinskoj pumpi u krugu kasarne.Klasa septembar 97/98.
Druze, da nisi bio vatrogasac?
Bio sam na obuci 6 god, kasnije u Filipu Kljajic.
 
Kurkela je napisao(la):
gagi77 je napisao(la):
Tehnička služba,kasarna "Filip Kljajić" Niš-6 meseci pa 6 meseci kasarna "Morača" Pogorica,točio gorivo na benzinskoj pumpi u krugu kasarne.Klasa septembar 97/98.
Druze, da nisi bio vatrogasac?
Bio sam na obuci 6 god, kasnije u Filipu Kljajic.
Ne,ja sam bio u trećoj četi kod kapetana Alimpića i zastavnika Kurte :ppozdrav:.
 
ja sam sluzio vojsku u Svilajncu i Kraljevu 02/03g. Intendanska sluzba!
 
Da ponovim .Pitajte vase oceve generacija 1978/79 god.Pozarevac S.R.O pesadija vodnik Petrovic prekomanda Valjevo Secate li se one koracnice Pesadijo,Pesadijo.Javite se drugovi :cao:
Post je spojen: [time]субота, 09. октобар 2010. 14:05:10 CDT[/time]
_________________________________________________
::spreman na sve::
 
cukaneca je napisao(la):
slovenija 89. ribnica,kocevje,maribor,slovenska pozega...lep pozdrav
Ovakve požege nema u Sloveniji valda Slavonska?
Post je spojen: [time]1287025627[/time]
_________________________________________________
dudovcanin je napisao(la):
Da, u Kumburu, jedina kaserina u bivsoj Jugi koja je na moru.
Mesec dana sam bio u inzinjerije a 11 u komandi stana. Jbg.
Nisi podučen, bilo je još dalje na moru, na Prevlaci ako žnaš de mu to dođe?
Post je spojen: [time]1287051295[/time]
_________________________________________________
mityoo je napisao(la):
Jel ima jos koji granicar?
Ima ali na morskoj.
Post je spojen: [time]1287078087[/time]
_________________________________________________
Prevlaka 69/70 obalska artiljerija, mernik.
 
SURDULICA decembar 2001/2002.naravno VEZISTA.PETO1 živeli i tura za sve veziste da se grlo malo pokvasi!!!!!! ::svaka cast:: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::spreman na sve::
 
1980. Краљево - Јарчујак тенкиста, прекоманда Ниш, узбуна Косово, Подујево под шатором, 64 дана дуже (писали ми то као да сам резервиста), немам лепих утисака из војске, једино што ми је остало у навици до дана данашњег - слагање гардеробе.
 
Nazad
Vrh