Gde ste služili vojsku

Jer ima vezista od clanova vec sam ozedneo od zadnjeg koji se prijavio. :ppozdrav: Sve neki prasinari i ovi sto sluze u Baba Julinom puku.
 
Alex_RD je napisao(la):
jul 96/97 Vrsac pa prekomanda Subotica
vozac borbenog vozila pesadije (BVP), i posluzioc (konobar) u T-55 ( jedva udjem u kupolu, a sa granatom ne mogu da se okrenem, ne znam koji mozak je smatrao da sam ja idealan za to mesto)
Alex Ti i ja smo imali sličnu sudbinu , ja sam takođe bio u Vršcu pa prekomanda Subotica pa još i vozač borbenog vozila samo što sam ja vozio samohodnu haubicu 122mm i što sam za tebe gušter a čini mi se da si Ti bio u onoj kasarni bliže gradu neznam kako se ono zvaše :cao:. Jel moguće da niko nema nijednu sliku iz vojske?!
Post je spojen: [time]1274063573[/time]
_________________________________________________
miroslav k je napisao(la):
beograd, vozdovac mart 2002, inzinjerija, posluzilac kompresora
:ppozdrav: Pozdrav klaso :cao:
Post je spojen: [time]1274096411[/time]
_________________________________________________
vedran R.srpska je napisao(la):
Banja Luka,2002-maj - novembar,pretposlednja generacija regruta Vojske Republike Srpske,
Artiljerija ves vozac samohodne haubice.
bice nekada neka slika kada nadjem od naprave te ruske sto se vozala pre osam god.
Nemaš brige skoro klaso postaviću ja tih ruskih vozila kolko hoćeš ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1274129590[/time]
_________________________________________________
dragansavin je napisao(la):
e pa braco vozaci jedna tura i za nas ,sto da su vezisti bolji od nas sofera :ppozdrav:
Nemoj da se i mi vozači ponapijamo pa ko će onda voziti ove silne veziste :haha: :haha: :haha:
 
Jos jedna tura za vozace :ppozdrav:. Ja sam bio vozac BVP-a ali za vreme bomardovanja zapalo mi da vozim veziste u BVP-u tako neka bude jedna tura i za njih :ppozdrav:.
 
brundalo je napisao(la):
Požarevac 78/79 izvidjac-diverznat. Kasarna Veljko Dugosevic.Zadnja klasa koja je u Jugi sluzila 15 miseci

Brundalo ja sam bio 84 i 85 Novembarska klasa u Somboru pa prekomanda Velika Gorica i moja klasa je bila 15 meseci sa 1 mesecom skracenja :sta: :sta: :sta:
 
84/85 ABHO izvidjac ZENICA.....................
Ljudi sutra bi isao ponovo..........bilo je kao u partizanskim filmovima

.....Druze Tito mi ti se kunemo mi ti se kunemo............
 
Skola rez.oficira pesadija 1978/79god.15.meseci Pozarevac-Valjevo.
 
Ima li ko da je služio u Zadru (ŠRO-artiljerija)-mart 86-odnosno Raška,Septembar 86-Mart 87 :sta:
 
Zoran0230 je napisao(la):
Ima li ko da je služio u Zadru (ŠRO-artiljerija)-mart 86-odnosno Raška,Septembar 86-Mart 87 :sta:
Ja sam bio u Zadru , decembar 85 jun 86 kasarna Šapurine a od juna do novembra dom JNA.
 
Septembarska klasa 2003 god

Kasarna Filip Kljajic - Nis

Tehnicka sluzba

Prekomanda

202 pozadinska, Doljevac (prema Leskovcu)
 
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
Zorane0230 koja je to generacija ima jedan rodjak 68godiste sluzio u zadru

Zaboravio sam koja je generacija -19 mart 86-kako se zove
Kiraj,ja sam bio u centru (podseti me da li su Šapurine u okviru PVO-a ili kasarna od nas napred gde je bila artiljerija).U ovoj drugoj se čini mi se kroz maglu sećam nejog iz Bašaida,mislim da je bio kuvar ili tako nešto (bilo je na blic) :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh