Gde ste služili vojsku

Ja sam sluzio u Zagrebu kasarna M.Tito (j... mu pas mater) klasa avgust `85 (poslednja od 15 meseci) u 284 BVP bataljonu vojne policije svih 15 meseci samo promenio cetu, iz druge u protivteroristicku. Posle toga Vukovar 91 i 92 pa rat 99. Sve u svemu preko 2,5 godine u uniformi.
 
do kada si bio i u kojoj jedinici ja sam bio na jastrebovima a radio u parci tj. uhangaru
 
v.p. 6788/24 Niš, generacija mart 1987, sve do septembra, a poslije granica sa Bugarskom, karaula Vući del
 
Pozdrav svima `93 sam sluzio u Recnoj Ratnoj Flotili prvo mali minolovac 331 posle vod obezbedjenja cini mi se da sam video kada sa kao gost posecivao forum da na forumu ima jos ljudi koji su tu bili :ppozdrav:
 
generacija avgust 1985.g. prva tri meseca Sombor pa prekomanda u Mostar na vojni aerodrom.inace generacija koja je bila u raskolu izmedju 15 i 12 meseci pa smo sluzili 13.5 meseci
Post je spojen: [time]1273979406[/time]
_________________________________________________
šandor je napisao(la):
99/00 Mart u Vršcu (bili smo u jednom selu pored Vršca u Ritiševu) kada su padale bombe srećom ostasmo živi. Nisam bio kući 7 meseci.
A posle iz Vršca (Ritiševa) dobio sam prekomandu u Novi Pazar. Inače vozač oklopnog transportera.
a privatna pivara u ritisevu ? jes da vas onda nije toliko inrtersovala a sad ?
Post je spojen: [time]1274011946[/time]
_________________________________________________
~Kiki~ je napisao(la):
ili u komunalnom
kod nas ima ih koji sluze u bolnici i kose travu ( al je ne duvane )
 
Nazad
Vrh