E-Agrar

u velikoj si zabludi

mnoga gazdinstva cekaju na tu crkavicu

da razumes i arendasi i vlasnici

ima likova koji su nakon sto su navodno podigli na 18k subvencije spustili arendu sa 180e na 140e


pa ja bih ga ustrojio odmah preko telefona da mi to nesto samo i kaze a ne drugo


ako sam vec uzeo da radim po tu i tu cenu-zajebi ovo
Brzo ce izbori pa ces se i sam uveriti da sam u pravu.
Nas problem je sto smo umislili da smo mi neki bitan faktor u ovoj drzavi.
Mi nismo p dim. E da su im svi kao mi pa vladali bi duze od turaka.
 
Brzo ce izbori pa ces se i sam uveriti da sam u pravu.
Nas problem je sto smo umislili da smo mi neki bitan faktor u ovoj drzavi.
Mi nismo p dim. E da su im svi kao mi pa vladali bi duze od turaka.
tek si tu u zabludi

druze pa u tvom selu jel neznas ko je za njega ili sad pises bzv?

postoje siromasni koji su za njega i bogati koji su za njega,ovi srednji donekle imaju sta i kako da razmisljaju

ovi bogati koriste ove siromasne

ljudi voze Valtre black edition klasican SNS iako se vodi veliki domacin.....mada i takva budala ce ti se zavuci pod kozu i pricati da nije glasao a cak je i clan njihov,jos ce ti i pivo namolit u nekoj guzvi da mu das
 
ma ne on dobija glasove tek tako,niko ne glasa a on 70% prema 30% svuda gotovo pa i vise,svaki treci glasa za njega...to gledaj kad sedis sa drustvom pa mozda skontas,al jbg sta ces sa ljudima da se svadjas kad ih znas od rodjenja

pisao sam za prosle izbore kako je kod mene gde glasam



cekamo ovih obecanih 9k i dalje
 
I ko je onda kriv ? Ali siguran sam da je nešto treće. Nigde nije napisao da je njegovo, kupio, nasledio ili slično. Napisao je ,,uredno radim 25 godina", šta to znači ? Zna on da nije upravu i zato ne komentariše dalje.
Nisam tu pa nisam ni komentarisao, tebi je bitno da napadneš nekoga a da li imaš osnova to ti nije bitno. Napisao sam lepo da je zemlja prijavljena od 2008 ali taj deo si namerno izostavio da bi imao na osnovu čega da vodiš svoju politiku i da pljuješ po drugima koje uopšte nepoznaješ. Odjavljujem se sa ove teme.
 
Nemoj da se nerviraš,ajde da istražimo kako je to moguće.Iznesi sve činjenice odnosno ono što je bitno.Da li je parcela upisana u katastar na tebe?Ako je iz više delova da li su svi u tvom vlasništvu?Ako neki deo parcele nije u tvom vlasništvu imaš li ugovor o zakupu?Daj malo konkretne činjenice?
 
Nisam tu pa nisam ni komentarisao, tebi je bitno da napadneš nekoga a da li imaš osnova to ti nije bitno. Napisao sam lepo da je zemlja prijavljena od 2008 ali taj deo si namerno izostavio da bi imao na osnovu čega da vodiš svoju politiku i da pljuješ po drugima koje uopšte nepoznaješ. Odjavljujem se sa ove teme.
,,prijavljena", na osnovu čega, kako, šta znači ,,prijavljena" ? Stalno vrdaš !!! Koja je moja reč laž ili zla namera, šta kriješ ? To što je bila ,,prijavljena" štagod to značilo meni ništa ne znači, a ni sistemu. Ako imaš osnovu da taj komad zemlje registruješ na svoje gazdinstvo tuži državu ili onoga ko ti je uskratio to pravo. U čemu je problem, čega se plašiš ako si upravu ? Sve vreme si nedorečen, a ja jako dobro znam šta pišem i još u prvoj tvojoj poruci si bio sumnjiv, meni. Ne treba meni ništa da dokazuješ, dokaži sebi i dokaži E-agraru.
 
Nemoj da se nerviraš,ajde da istražimo kako je to moguće.Iznesi sve činjenice odnosno ono što je bitno.Da li je parcela upisana u katastar na tebe?Ako je iz više delova da li su svi u tvom vlasništvu?Ako neki deo parcele nije u tvom vlasništvu imaš li ugovor o zakupu?Daj malo konkretne činjenice?
Ta pitanja sam davno njemu postavio ali on ponavlja bezkorisne informacije. E-agrar radi na osnovu konkretnih podataka i nisam primetio da su nekome bili krivi ali svako ko radi može i da pogreši pa ispravi.
 
Malo je došlo do nesporazuma, sad čitam u nazad pa vidim, ja sam Saletu odgovorio na pitanje o ugovoru o zakupu pa smo se Paor i ja nadovezali dalje ali ja nisam napisao da tu parcelu radim u zakup. Imam ugovor još od 2008 i dva puta od tad sam radio anex odnosno samo produžavao ugovor. Sada nakon što je uveden e agrar ja sam ponovo odradio ugovor novi jer je stari izašao jesenas i manji deo parcele mi je prihvatilo na moje gazdinstvo a veći deo mi piše da je već upisan na drugog. Malopre sam pokušao opet da prijavim taj drugi deo da bi zapisao broj gazdinstva na koje je upisana. Sutra ću dalje tražiti kako ste mi napisali da saznam vlasnika gazdinstva i da vidim sa njim da je obriše da bi ja mogao prijaviti.
 
Tražili smo da nemoramo da overavamo kod notara, pa sada ja mogu da nažvrljam ,,ugovor" ako imam porebne podatke je i registrujem pre tebe. Ali nisu oni krivi, ni smo tako tražili. Ali sam siguran da ćeš naći rešenje. Ti ljudi zaista rade za razliku od podobnih koji sede po kafićima.
 
Kad se promeni mobilni telefon,kako moze da da se aktivira ConsentID aplikacija. Jel moram da idem u trezor po parametre ili postoji varijanta da to odradim sam
 
@milovan vrsac
Lakse ti je da odes do poste i uzmes nove parametre,nego da sam kopiras sve to.
Cak u posti ti kazu da ne moze nikako,nego samo da uzmes valjda onaj papir sa parameterima..
Ja sam za dedu tako u martu uradio za tili cas,uzeo nove parametre..
 
1. Napravio sam BacUp svog ID naloga kroz Consent ID aplikaciju. Kada se aplikacija otvori ide se na opciju ID u dnu ekrana, klikne se svoj nalog i na novom ekranu se klikne na 3 tačke u gornjem desnom uglu i bira opcija Napravite rezervnu kopiju Vašeg ID-ija, kreira se lozinka prema uputstvu koje stoji pored polja za upis i nakon kreiranja sačuvamo fajl na telefonu, lokacija je ponuđena kod čuvanja ali je možemo i promeniti.
Kopija je u ZIP fajlu koji možemo prebaciti na drugo mesto na kom ćemo ga čuvati.
2. Za test sam instalirao aplikaciju Concent ID na drugi telefon (Tablet) i kod pokretanja sam kreirao PIN kod i nisam birao opcije Skenirajte QR kod ni Unesite parametre ručno nego u gornje desnom uglu Preskoči, po otvaranju novog ekrana se klikne na Započnite pa na Povratite svoj ID.
Potrebno je "pokazati" mesto gde se nalazi kopija i posle označavanja fajla Bacukp_ID... i unosa lozinke koja je uneta kod kreiranja BackUp-a dobija se novi ekran gde se potvrdi Povraćaj ID-a i ako je sve u redu dobija se poruka Vaš ID je uspešno vraćen.

Posle ove operacije test, probao sam da se prijavim samo sa novim uređajem, stari je isključen, stigao je zahtev kod logovanja na eUprava-u da potvrdim PIN kod u Consent ID aplikaciji, onda sam uključi svoj telefon i probao kada su oba uređaja uključena i notifikacija mi je stigla na oba, unosom PIN koda na bilo kom prijavio sam se na eUprava-u.
Ovo je dobra opcija gde se u slučaju gubitka uređaja, resetovanja itd. može povratiti nalog, u slučaju gubitka ili krađe važno je posle ponovne aktivacije promeniti PIN kod.
Strana broj 22 E-agrar
 
Jel ubacivao neko nove ugovore o zakupu ovih dana?
Ka hoću da priložim slike,vrti nekoliko minuta i ne može da ih prihvati!
 
Dodaješ nove parcele ili produžavaš postojeće?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Produžavam postojeće.
Kada udjem u već postojeću parcelu/prilozi,mogu da priložim dokument iz ekatastra u pdf-u,a slike novog ugovora i l.k. neće.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh