E-Agrar

Da li se tako radi ili treba da dodaš kao novu parcelu?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Kad nisam tako uspeo,probao sam i kao novu parcelu, i isto vrti i ne prihvati.
Msm da se tako radi,ako ne javiće se valda neko da objasni gde grešim.
 
Kako si uradio, kao novu parcelu ili menjao staru?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
U postojeće parcele,gde mi ističe ugovor 31.12.2023,u priloge sam ubacio izvod iz ekatastra u pdf-u za postojeću parcelu(mora biti upisan jmbg) fotografiju novog ugovora i fotografije lične karte,moju i od vlasnika.
 
Kako se bese trazi potvrda aktivnog statusa preko eAgrar-a ?.
Jel to ide preko onog ''izvodi i potrvde'' pa tamo se izabere pod vrstom izvoda ''podaci o poljo gazdinstvu'' ?.
 
Kako se bese trazi potvrda aktivnog statusa preko eAgrar-a ?.
Jel to ide preko onog ''izvodi i potrvde'' pa tamo se izabere pod vrstom izvoda ''podaci o poljo gazdinstvu'' ?.

Uđete na vaš ERPG i kliknete na sledeće:
Update

Izvod iz Registra Poljoprivrednih Gazdinstava​


Potvrda o trenutnom statusu poljoprivrednog gazdinstva​


Svrha potvrde napišite šta želite​


Kliknite na "Podnesi zahtev"​


Prijavite se na eUpravu pa zatim idite u vaše eSanduče.​

 
@bikacan
Kao što sam gore napisao,dobro sam uradio,ali kada "potvrdim" vraća me na parcelu i ne vidim da je parcela na verifikaciji.Kad uđem ponovo,prilozi su tu.
Danas sam ih nazvao da vidim u čemu je problem,kažu da ću "najverovatnije" morati obrisati parcele i unositi ponovo,ali da ne radim dok ne isplate drugi deo!
 
To se i ja pitam, da li da ubacim nove ugovore ili da ne diram ništa do proleća

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Ne citajte sa poverenjem Agropress tu se svasta radi, ponajvise uteravanje straha u kosti da budemo zadovoljni sa tim sto imamo i da se ne bunimo. Sve sto procitam tamo gledam iz drugog ugla, gledam sta su to tu hteli da nam provuku izmedju redova i sta to hoce da nam se uvali ili na sta da nas namame.. Ko prati malo politicka desavanja u poljoprivredi zna o cemu pricam..

@markokg1982 ovo ne pisem tebi da ne shvatis pogresno :D Ti si nam ovde ponajvise pomogao zbog svog iskustva sa radnog mesta nego vise za ostale koji citaju da se ove informacije uzimaju sa rezervom.
 
Ponovo sam zvao eAgrar, dobio iz prve, i operater je stvarno bio ljubazan, ali pomoći i dalje nema!

Konkretno, raspitujem se o subvencijama za parcelu koja zbog tromesečne verifikacije nije mogla da uđe u spisak parcela za subvencije, kad su prošli svi rokovi za subvencije parcela je konačno verifikovana ali je izvisila za subvencije. Ja baš i ne mogu da se pomirim sa tim jer smatram da je to vid klasične krađe, i pokušavam da mi neko da odgovor da li ta parcela ima pravo na subvenciju ili nema. Da znam na čemu sam. Zvao sam više puta, slao mejlove više puta, uvek bude ostavi podatke pa ćemo ti javiti odgovor, ali odgovora nikad i nigde... Tako je i sad bilo, kaže operater da dam podatke, odgovorim mu da mi je podatke zapisivao već par puta, i kroz mejlove sam dostavljao podatke, ali odgovora nema. Kaže on to ne zavisi od njih jer oni o tome ne odlučuju. Pitam od koga zavisi, kaže to radi neka druga služba, oni odlučuju. Reko' daj mi onda kontakt te druge službe pa da njih onda pitam, kaže ne može, ta služba ne radi sa strankama! Eee Srbijo...
 
Pozdrav svima
Da li neko zna,imam parcele koje bi mi trebalo promeniti iz zakup bez naknade u vlasništvo.
Kako to da uradim?na parceli nema opcija izmeni to u to.
Da brisem parcelu i ponovo?
Ili samo da dostavim prilog?


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ako si dobio subvencije 18000/ha onda mozes menjati,ako nisi onda sacekaj pa kad dobijes sve . To ti je moj savet jer kad obrises parcele i dodas da su u tvome vlasnistvu ti i dalje moras cekati verifikaciju pa da sebi slucajno ne napravis sranje

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ponovo sam zvao eAgrar, dobio iz prve, i operater je stvarno bio ljubazan, ali pomoći i dalje nema!

Konkretno, raspitujem se o subvencijama za parcelu koja zbog tromesečne verifikacije nije mogla da uđe u spisak parcela za subvencije, kad su prošli svi rokovi za subvencije parcela je konačno verifikovana ali je izvisila za subvencije. Ja baš i ne mogu da se pomirim sa tim jer smatram da je to vid klasične krađe, i pokušavam da mi neko da odgovor da li ta parcela ima pravo na subvenciju ili nema. Da znam na čemu sam. Zvao sam više puta, slao mejlove više puta, uvek bude ostavi podatke pa ćemo ti javiti odgovor, ali odgovora nikad i nigde... Tako je i sad bilo, kaže operater da dam podatke, odgovorim mu da mi je podatke zapisivao već par puta, i kroz mejlove sam dostavljao podatke, ali odgovora nema. Kaže on to ne zavisi od njih jer oni o tome ne odlučuju. Pitam od koga zavisi, kaže to radi neka druga služba, oni odlučuju. Reko' daj mi onda kontakt te druge službe pa da njih onda pitam, kaže ne može, ta služba ne radi sa strankama! Eee Srbijo...
Дукеј направи писмо преко адвоката и пошаљи им. Образложи све то и нека адвокат наведе да захтева то и то и да је тужба реална могућност. Тако нећеш ништа урадити.
 
Nazad
Vrh