E-Agrar

Skuplji je advokat od subvencije.
Ako donesu političku odluku da isplate takve parcele (nisam ja jedini, ima ih mnooogooo) valda ću dobiti subvenciju, ako odluče da nemaju novca onda ih ni najave tužbe neće umilostiviti...
 
Tako sam se i ja napatio da dokažem da sam ja - ja da bih ubacio neku zemlju dedovinu.. Banana Država ma kaki samo Banana bez države. To je tako neefikasna aljkava i traljava ta javna služba da je to neverovatno.
 
Ja danas ušao u moje opdatke za gazdinstvo i vidim da imam na dva mesta znak "!" u crvenom trouglu. Neka jako velika glupost. Moje mesto (iako iznad toga već stoji upisano mesto, kao i za oca da navedem da je penzioner (kao član gazdinstva). Sve to sam uradio i izmenio. Valjda će uskoro da sad sve uvaže i puste najzad drugi deo. Evo prođe i taj famozni rebalans budžeta. A eto bez ovih podataka su pustili onaj prvi deo bez problema. NEVEROVATNOOOO kako se ovde radi neki posao.
 
Moj slucaj od danas, u Petak zovem call centar da proverim da li je zahtev u redu, kazu sve ok.
Ne da mi djavo mira i u Nedelju saljem mejl sa istim pitanjem, kad zovu danas i kazu da zahtev koci to sto u prilogu stoji slikan dopis od banke za promenu racuna jos od Juna .Kazu samo to obrisite i izmenite zahtev.
Najkrace receno, ostao sam bez teksta...
 
Nekad nije bilo isto (sad ne znam), jedni su eAgrar a drugi uprava za palćanje (ili tako nešto). Ja sam jednom kontaktirao pogrešne, zvao na telefon koji je ovde ostavio Petar Petrović, počeo da objašnjavam problem a oni me prekinu i kažu da sam pogrešio, da su oni kontakt a treba mi coll centar (ili kontra) i otkače me.
 
Jel neko ko je dobio polovinu jel gledao detalje na epodsticaji? Ja sam prvi deo dobio 10.07 a na epodsticaji mi i dalje stoji samo resenje od po 9000 po hektaru ali kad pogledam detalje tamo pise isplaceno 23.08

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Jel se vam slaze datum uplate 9000 po hektaru i na statusu? Ja dobio 10.07 a na statusu mi stoji drugi datum23.08
31a9bbe9eacd058258e43d82523f25c5.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh