Claas

Problem su mi senzori rastura na sitima i slamotresima.Tu su fizički ali psihički 😂 ni da beknu, jave se nekada tokom transporta i to je to.Žice nisu u prekidu, osigurači i releji u redu ali neki problem postoji.Imam šemu instalacije ali baš taj deo u vezi senzora rastura fali(tokom kopiranja majstor katalog nije iskopirao kako treba) pa je to kao i da nemam šemu.
 
Da se upisem i ja u ovoj temi. Prekjuce doteran Claas Dominator 96,zitni heder 3,9m suncokretni 7 redi od zmaja preradjen i Capello 4 reda, nozevi na valjcima i roto secka sa 3 noza. Klima ispravna, varijator-menjac i naravno Mercedes motor. Ko je u prolazu neka svrati.
384ce01919989674cf0fe99093799cb2.jpg

572f94af3f5243042c83a87e89dd58e6.jpg

c7c4381258acb7024a5f3828ca59ad31.jpg



Promasio sam temu, molim moderatore da premeste post u temi Claas, Hvala!

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izgleda dobro,valjda je i dobro odrzavan, sad ga treba malo pregledati pred zetvu suncokreta i samo gas prednje gume su nove i remen od doba, placen je 20000 i prevoz hedera u toj ceni.
Jedan Zmaj je otisao, ostao jos jedan ali samo zitna varijanta, valjda ce ici i taj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala, nema problema samo da ne ide kamata posle soje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,sa prevozom hedera do kuce,adapter sam kacio za kombajn i vozio 60 km.U rezervi sam dobio jos dve kompletne glave od adaptera za delove jer je bio 6 redi, lancanici za smanjivanje obrtaja za vrsaj kukuruza i jos nekoliko sitnih rezervnih delova. Jednino sto nema kolica. Za suncokretni heder sam ostavio jedna kolica od Zmaja jer je bila od ovih vecih modela. Ako znate ili ima neko od vas da proda jedna kolica mozete mi javiti, moze i od Zmaja pa cu je prepraviti, treba mi za zitni heder.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da sam pre neki dan na polovni automobili ili kupujem prodajem video od zmaja prepravljen za klasa za 500e..
 
Sad sam gledao, ima na polovni automobili, taj prepravljen mi se ne sviđa, al ima original za zmaja 350e,pa vidi, guglaj..
 
Taj sto je trazio 350 je prodao za 300 taj je bio u Idvoru. Trenutno imam u ponudi od Zmaja trazi 400 i u mojoj je okolini i jedana za 150 al je u Molu i nema tockove, skuplje mi izlazi prevoz nego kolica


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh