Chat u svinjarstvu

F1 330e+10%pdv ali su imali samo 3kom. ali sitnije oko 100kg.Patent co. Crvenka f1 tek za jun 380e +pdv 10%.Becej nista inace cena cista 550e a f1 450e suprasne ali nema za prodaju.Danas doneo 1 Landras [360]l 2 f1[340]sa pdv sa farme Voganj izbor jako velik a tezina od 120-135KG i sve su trazile po jednom
Moze li da napises neke karakteristike, da ubacis koju sliku?
 
Ko ima u ponudi suprasne nazimnice F1?
Zvao sam pre neku nedelju Bonidu za nazimnice i jos par njih puni su za 2meseca jedino sa isporukom za jun ali mi je problem jer su prazne nisu suprasne, pa bih sada uzeo prazne i za mesec dana trebace mi suprasne pa ako zna neko gde mogu da nabavim suprasne F1?Hvala unapred.
 
Pozdrav,gde mogu da nadjem nazimnice f1??Zvao sam Bonidu tj.Nukleus Agrar treba da cekam do septembra tako nesto mozda nesto ranije ali ne puno,zvao sam i Pantent CO.
Jel znate neku drugu farmu koja prodaje ako moze i kontakt br :)... Hvala unapred!
 
Ja ću imati nazimice za prodaju F1. Danski landras x Danski jorkšir za od prilike mesec dana radimo šaliranje i posle mogu da idu. Sada imaju 5 meseci.
 
Mogu. Imam viška jednu suprasnu oko 30 dana od jokšir linije bez papira. Pripušten durok pietren
 
5ee390936113898bc43b508ac7bd7b9d.jpg

4f2eb2239fa7b2e46168ea72333c0d3d.jpg

2127cb585a3907b75da027e12a86514b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ludilo za nazimicama, oglasio sam jednu viška suprasnu juče me je zvalo skoro 50ljudi ko da sam poklanjao pudlicu takva navala. Jutros je prodadoh i obrisao oglas ali telefon ceo dan zvoni ...
 
Ljudi jedno pitanje sta mislite da li vredi ulagati pare u svinjsrstvo odnosno u mom slučaju u tov svinja kupovao bi prasad trenutno tovim 100 komada u turnusu a isao bi svaki mesec po 100 kom
 
Ljudi jedno pitanje sta mislite da li vredi ulagati pare u svinjsrstvo odnosno u mom slučaju u tov svinja kupovao bi prasad trenutno tovim 100 komada u turnusu a isao bi svaki mesec po 100 kom

Pozdrav,

Imas puno faktora, ako imas vec objekat napravljen onda je OK, jel imas hranilice obicne ili kako? koliko ti traje tov? Jel sam proizvodis hranu (mislim na kukuruzu,psenicu,soju,jecam)? Najbolje bi bilo kad imas svoje krmace i imas zaokruzen ciklus to je sasvim druga prica.Ali ja sto se tice svinjarstva ja bi ulozio,evo sad trenutno prosirujem proizvodnju i ako bih u nesto ulozio samo bih u svinjarstvo ulozio, tu najbrze okreces lovu.
Odakle nabavljas prasad?
 
Kupujem prasad sa mini farme iz Subotice prasad su 25 kila vakcinisana od pneunonije i cirkon virusa sa urednim papirima mogao bi 100 mesečno da kupujem sa te farme za sad 100 uzimam na svaka 4 meseca. Za tri meseca i tri nedelje izlaz bude oko 130 kila bez nekog ozbiljnog lečenja i bez uginuca. Što se tice hrane imao bi svoj kukuruz pšenicu i deo soje premiks i prasad bi kupovao objekte imam za tov junadi pa bi ih proradio za svinje ubacio bi sauer hranilice u starom delu je big dacman i jedna sauer hranilice bolje mi se pokazalo. Krmace ne bih držao

Послато са 5010D уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh