Chat u svinjarstvu

Au braćo moja mila, a šta li će tek biti u sredu, pred Uskrs, za ovo
1f6f4e3053be0152830b0adb303e25af.jpg
 
Pre 3-4 dana sam pekao takvu prasetinu u furuni jednome poznaniku. Pa to nema veze sa svežom domaćom prasetinom. Čak nije ni lepo izgledalo kad sam izvadio iz pećke. Koža kao guma a u tepsiji ispod ništa. Obično bude prst-2 moče, i kožura bude extra hrskava....


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja nemam takvo iskustvo, pekla žena u el šporetu zimus - bilo je extra.
Na stranu, nije tema, ali radio sam sa Lidlom s voćem, šurak je šef u centralnom magacinu u Pazovi i nosio sam kajsije za rakiju čoveku koji im isporučuje meso...
Mnogo ozbiljna priča, kontrola, hladan lanac, svežina...
Da je kao kada ga lično kući središ - nije, ali daleko od toga da je krš, kao u Matijević, Maxi, Aman...
Kada si im saradnik, dlaku u jajca traže, što bi reko Šojić, teška muka...
Ali, posle toga, sve dogovoreno se ispoštuje u sekund!. Švabe, jebeš ih...
 
Ovo konkretno nije bilo iz lidla. Bilo je kupovno i to sa 2 ili 3 mesta, pošto na jednom mestu niko nije imao potrebnu količinu. E sad odakle tačno bem li ga.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja nemam takvo iskustvo, pekla žena u el šporetu zimus - bilo je extra.
Na stranu, nije tema, ali radio sam sa Lidlom s voćem, šurak je šef u centralnom magacinu u Pazovi i nosio sam kajsije za rakiju čoveku koji im isporučuje meso...
Mnogo ozbiljna priča, kontrola, hladan lanac, svežina...
Da je kao kada ga lično kući središ - nije, ali daleko od toga da je krš, kao u Matijević, Maxi, Aman...
Kada si im saradnik, dlaku u jajca traže, što bi reko Šojić, teška muka...
Ali, posle toga, sve dogovoreno se ispoštuje u sekund!. Švabe, jebeš ih...
Oces da ti posaljem slike plecke iz lidla sto su mi donosili da im radim kobasicu,da vidis sta je ozbiljna prica
 
неѕнам дал је видовић отишо у пензију
И Видовић је нула од човјека,имао је неког знања некад,сарађивали смо пар пута. Класичан трговац,задњих година роба нула прича за десетку.Нисам га видео пар година,задњи пут пре 4 године на сајму.
 
Drugar je prodao ove nedelje 500kom tovljenika prase je uzeo iz uvoza(Danska) ukupan dnevni prirast 1220gr/dnevno
U toku sledece nedelje ispraznice sve jos nekih 300kom ima.
 
Zdravo svima , zna li neko mogu li se dobiti subvencije za krmace koje nisu umaticene ? Imaju mindjuse , imam 13 komada , plus komsija ima 6-7 pa bi zajedno podneli zahtev, posto nigde nisam nasao da pise moraju biti umaticene svinje za subvencije...
 
Koliko ja znam ...ne .
Sto je malo ne pravedno ali po kome ce ako ne po nama sitnim .
 
sutra slikam moje

kad vidim ove dance sere mi se,od maxe 25 prosek a razmak 6kg

a i ono sloba patrola sto je stavio,,jedno prase 27 drugo 12 kg


al lepo


e onda mi mali gledamo i razmisljamo gde smo u pm
propast zivota

sapatnik
nije sloba
jbg popilo se danas pa se gresi :)
 
Poslednja izmena:
Da bi podneo zahtev za državnu zemlju za stoku da li krmače moraju biti umatičene?
 
koliko ja znam ne ... moj jedan prijatelj ima drzavnu zemlje a nema maticene krmace.
 
Nazad
Vrh