Chat u Živinarstvu 4

Hvala :osmeh: I jos jednu nedoumicu imam, za tri sam znala da su curani, a cetvrto sam mislila da je curka (malo sitnija, ne sepuri se i ne oglasava kad setaju po dvoristu, mnogo krace ono cudo na kljunu) medjutim ljudi koji su ih klali odgovorno tvrde da su sva 4 bili curani, koji je onda to djavo ako nije ni curka ni curan? :sta:
E sad davajte recepAt za te snicle o kojima se prica ovde na Forumu!

u temi: "Živina u gastronomiji" na trecoj strani dana 13.09..........u 00,12 h ( znaci bio tezak san prefosrirali se gosti).. pokusao sam da objasnim recept koji sam ja primenio i lepsi pol mi posle toga bio zavidan na specijalitetu.Ako ga ne nadjete javite se na p.p. da ga ponovim.Prijatno:ppozdrav:
 
Ako posle prve prilke - mislim probe recepta posaljete smajlic:ppozdrav:- komentar nije potreban
 
Pa i nije bas nesto velika rezolucija:ppozdrav::bravo:.Ima mesta na forumu :haha:

Nisam mislio na rezoluciju, nego na Tvoj besprekorni smestaj pilica.:bravo: Pored tako lepo smestenih pilica mislim da mi svi ostali samo mozemo da se posramimo sa nasim smestajem pilica. Izvinjavam se drugima ako sam nekoga dotakao ali "valjevac" to radi besprekorno. I za takav rad idu samo pohvale i sesir dole I normalno.... tura valjevskog.:ppozdrav:
 
Prebaci ovo u "č" .Ovo mi je jedna najmanja a najomiljenija prostorija za turice do 300 komada a da si video sta tek radi "bubnjarica" platio je 2.500 dinara.Najomiljenija mi je zato sto je najmanja:haha: lako je odrzavati:ppozdrav:.Nemoj sada da zakljucis da sam lenj:haha:.Malo sale nije na odmet:bravo:.Pozdravljam te i da ne zaboravis prebaci na neozbiljniju frekfenciju "Č".Ja kao radioamater tako u svakodnevnom caskanju kad dodjemo do slobodnihih fazona salimo se u fazonu "Ovo je ozbiljna frekfencija" idemo na neku neozbiljniju. Oduzio sam malo
 
To se u narodu kaze levo smetalo.:osmeh: Salim se naravno.:ppozdrav:


A Valjevac kao i uvek stavlja samo lepe slicice. ::super::
 
Eto ti sad':osmeh::ppozdrav:Odoh ja dok nisam i karton popio. Ja mislio pasce pivce, kad ono.....:osmeh: Dobro.... idemo onda na jednu lepu pesmicu da se odobrovoljimo i pozdravimo nacu clanicu:

 
Zavisi od starosti pileta,rase i same sitosti.Takodje neko racuna sa glavom,nogama i iznutricama.Orjentaciono pile od 3kg ima 2,3 do 2,4 ocisceno kompletno sa iznutricama.
 
Nazad
Vrh