Chat u Živinarstvu 4

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.394
Lokacija
Stara Pazova
Evo nove teme za veselo drustvo.Nastavite kao i pre.:ppozdrav:
 
Dobro jutroDrugari.Nešto sam primetio.Sinoć čim samo počeli priču da vi stariji možete da postite koliko hćete odma se menja tema.A bilo je i nekih pretnji.:haha:
 
Bar dan.Sinoc sam bio zdravo jako umoran.:osmeh: Juce obaveza ceo dan.Pice,meso,pice meso.Bas se postilo,ko u sretna vremena.:haha:
 
Dobar dan drustvo, ja sam od reci i izdrzacu jos ova tri dana, al u subotu vece cekam ponoc.:osmeh::ppozdrav:

Bobane nemoj nas proveravati.:haha:
 
Ovde opasno grmi, moracu da se iskljucim i ugasim modem. Cujemo se kada prodje ova salauka.
 
Kod nas na Kosovu, na jugu, cena jednodnevnih pilica 65 centi (73 dinara) cena koncentrata Gebi 10 kg 6,5 eura (730 dinara), Pantelic Kraljevo 5,9 eura (660 dinara) i Jabuka Pancevo 5,5 eura (620 dinara), cena ociscenih pilica 3 eura po kg. Sta mislite dal se isplati drzati pilice sa ovakvim cenama i ako jeste koji koncentrat od ova tri je najbolje uzeti?
 
Po meni,ako imas prodaju ociscenih ima racuna.:osmeh: Sto se tice kvaliteta koncentrata,ima merodavnijih od mene,a to bi moglo i na PP.:ppozdrav: i dobro nam dosao.
 
hvala, bolje vas nasao... onda nek se merodavniji oko koncentrata jave :) Na Kosovu je zabranjen uvoz pileceg mesa iz brazila pa su cene otisle gore, u prodavnicama se cena smrznutih pilica po kg krece od 3.1 do 3.56 eura. prvi su slovenacki a drugi nemacki. inace pre zabrane uvoza pile iz brazila od 1 kilograma je kostalo citavih 99 centi :)
 
hvala, bolje vas nasao... onda nek se merodavniji oko koncentrata jave :) Na Kosovu je zabranjen uvoz pileceg mesa iz brazila pa su cene otisle gore, u prodavnicama se cena smrznutih pilica po kg krece od 3.1 do 3.56 eura. prvi su slovenacki a drugi nemacki. inace pre zabrane uvoza pile iz brazila od 1 kilograma je kostalo citavih 99 centi :)

U Crnoj Gori te iz Brazila sam čuo u nekim supermarketima da prodaju kao "sveže" pod deklaracijom jednog domaćeg proizvođača.
 
Toliko o kvalitetu piletine,koja nam ubija cenu.::jako_besan::Sverc je uvek bio unosan,dok te ne uhvate.:haha:
 
Nazad
Vrh