Chat u Živinarstvu 4

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.386
Evo nove teme za veselo drustvo.Nastavite kao i pre.:ppozdrav:

bobanvrb

Član
Učlanjen(a)
26 Mar 2010
Poruka
1.241
Dobro jutroDrugari.Nešto sam primetio.Sinoć čim samo počeli priču da vi stariji možete da postite koliko hćete odma se menja tema.A bilo je i nekih pretnji.:haha:

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.386
Bar dan.Sinoc sam bio zdravo jako umoran.:osmeh: Juce obaveza ceo dan.Pice,meso,pice meso.Bas se postilo,ko u sretna vremena.:haha:

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.424
Dobar dan drustvo, ja sam od reci i izdrzacu jos ova tri dana, al u subotu vece cekam ponoc.:osmeh::ppozdrav:

Bobane nemoj nas proveravati.:haha:

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.424
Ovde opasno grmi, moracu da se iskljucim i ugasim modem. Cujemo se kada prodje ova salauka.

conntra

Član
Učlanjen(a)
8 Jul 2010
Poruka
52
Kod nas na Kosovu, na jugu, cena jednodnevnih pilica 65 centi (73 dinara) cena koncentrata Gebi 10 kg 6,5 eura (730 dinara), Pantelic Kraljevo 5,9 eura (660 dinara) i Jabuka Pancevo 5,5 eura (620 dinara), cena ociscenih pilica 3 eura po kg. Sta mislite dal se isplati drzati pilice sa ovakvim cenama i ako jeste koji koncentrat od ova tri je najbolje uzeti?

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.386
Po meni,ako imas prodaju ociscenih ima racuna.:osmeh: Sto se tice kvaliteta koncentrata,ima merodavnijih od mene,a to bi moglo i na PP.:ppozdrav: i dobro nam dosao.

conntra

Član
Učlanjen(a)
8 Jul 2010
Poruka
52
hvala, bolje vas nasao... onda nek se merodavniji oko koncentrata jave :) Na Kosovu je zabranjen uvoz pileceg mesa iz brazila pa su cene otisle gore, u prodavnicama se cena smrznutih pilica po kg krece od 3.1 do 3.56 eura. prvi su slovenacki a drugi nemacki. inace pre zabrane uvoza pile iz brazila od 1 kilograma je kostalo citavih 99 centi :)

nikola_VUK

Član
Učlanjen(a)
31 Avg 2010
Poruka
1.597
hvala, bolje vas nasao... onda nek se merodavniji oko koncentrata jave :) Na Kosovu je zabranjen uvoz pileceg mesa iz brazila pa su cene otisle gore, u prodavnicama se cena smrznutih pilica po kg krece od 3.1 do 3.56 eura. prvi su slovenacki a drugi nemacki. inace pre zabrane uvoza pile iz brazila od 1 kilograma je kostalo citavih 99 centi :)
U Crnoj Gori te iz Brazila sam čuo u nekim supermarketima da prodaju kao "sveže" pod deklaracijom jednog domaćeg proizvođača.

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.386
Toliko o kvalitetu piletine,koja nam ubija cenu.::jako_besan::Sverc je uvek bio unosan,dok te ne uhvate.:haha:

Vrh