Chat u Živinarstvu 4

Evo ih kod mene u Pazovi.:osmeh: S obzirom da dolazu da ih posmatraju,mozda i potrce.:osmeh:
Mislim na cika menadzera i ciku s ::novac:: :haha:
 
Jel Vas neko dira, da sredim stvari pre nego podjem u horizontalu.:osmeh::ppozdrav:

Drustvo pozdravljam Vas i prijatna noc.
 
Dobro jutro zivinari.Kod mene vec izaslo :cool: ....bice ekstra dan za teranje mladih golubova.A moglo bi se popodne otici i malo na pecanje...:pecanje:
 
Pa jes golubari idu i na pecanje,a zivinari ::lose:: Kazu stari ljudi,da je covek tvorac svoje srece. :osmeh: :ppozdrav:
 
Imam ja i neke zivine...::namigivanje:: doduse ,nista profesionalno.Imam 8 australopa (7 koka+ pevac);7 sasex-*a (sve koke);6 amrok-a(4 koke+2 pevca) i 5 newhempshir-a 3 koke+2petla).Taman podmiruju kucne potrebe (posto nas u kuci ima ko' kineza :haha:).:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

A da zaboravio sam i 5 petlica amroka koje sam skoro kupio od odgajivaca u Beogradu (uvalio mi covek domacinski :haha:) ali ako....ovce su za sisanje :haha: a njih cu da podgojim pa za supicu:ppozdrav:
 
Vise rezanaca il knedlica.:haha:Jedino sto ne ide alkohol za tim,pa se mora malko preseci.:svinja::ppozdrav:
 
Vidi se po njoj da rucno sece rezance.:osmeh: NA,kaki bi ti bio Sremac da ne voles supicu.:haha::ppozdrav:S obzirom da jos nisi potpiso,nek ti snajka prvo skuva supicu i sve po redu.Ne zaboravi da ljubav ulazi na usta.Ja tipujem na supicu od petla il bar matore koke.Mada moze proci i pacija.:haha:
PS Sad bi Branko kazo da je najbolja od juneceg ribica.Svaki cigan svoga konja fali.:osmeh:
 
Nemoj te tako. To je Ksenija Pajčin(mrtva je već par godina),pa ako chat zezanje da ne diramo mrtve.
 
Уопште не пратим ко је жив ко мртав у тој бранши .. наравно да није била идеја да се спрдамо с мртвима далеко било ... ево решено
 
Izvoza svejedno nema,a zabrana uvoza bi nam isla na ruku.:osmeh: Ne sekiram se ja kad je grip kod jakih igraca,uticajnih clanica EU.Grip bi bio poguban kod nas i nama slicnim potcinjenim nacijama.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh