Chat u Živinarstvu 4

A da,ako su inektirani sas vodu obogaceni metalima mogu i da pretegnu.:haha:
 
Ova "Vesela masina" gostovala je u mom selu.Deluje impozantno:
affv5v.jpg
 
Deluje stvarno mocno.Karakteristike su takodje izuzetne.kapacitet 100 kgr. i za 2 sata izadje preprecenica ili ljuta kako mi kazemo_Obzirom da je povezana sa napajanjem vode iz vodovoda sama uzima hladnu vodu sama ispusta toplu vodu i uvek je temperatura koja je potrebna - mislim tempereatura vode.Cov ek posle ubacivanja 100 kgr.lozi vatru sedi i gleda manometre a cugovima regulise jacinu vatre.Kad se zavrsi operacija otvori se jedan ventil rucno i postave se rucna kolica sav otpad ode u kolica. sa nekim ventilima opet sama uzme vodu opere unutrasnjost i opet je spremna za sledecu turu.Deluje stvarno mocno.Kaze preciscava ovo, precisc ava ono metil alkohol i sta ti ja sve znam nisam ni popamtio djer smo degustirali onu od prosle godine - ali meni se nekako cini da je ona po malo neukusna nema ono sto daje nas trtadicionalni lampek - ili je to bio sdmao moj suybjektivan osecaj.Masina je rucni rad ima lepu cenu i tako to.Pozdravljam ja vecerasnje degustatore ja sam sam dok sam ovo pisao zdrmao jedno ono:ppozdrav:Valjevsko
 
Nije tema, ali ne mogu da cutim, hrana Cik prom je katastrofa, posebno III SMECE, pilici mi smrsali sa 3kg na 2,7 posle 6 dana ciscenja, jutros sam otrcao i kupio II od drugog proverenog proizvodjaca da ih povratim, njih 72 od jutros pojeli oko 15-17 kg i vec se vidi da su sa salate presli na meso, cisto da znate da se ne pogresite kao ja, pa ako nije mesto vi obrisite.
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni je konverzija u pevih deset dana sa Pantelicem bila 1.3, pa sam odmah presao na jabuku koja je mnogo bolja a ovde je cena ista.
 
Dali neko može da mi preporuči gde da kupim žive ili očiščene piliće okolina novi sad, i po kojoj ceni?
 
Ovo je jedan pravi pilicarski,pozajmljen od kolege Topalovica.:osmeh:
Došo mucavac doktoru i kaže:
- "Dddoktore, jja imam pproblema sa sspavanjem. Vvvidite, ja ssstalno ssanjam ppiliće i takko sssu gglasni da nne mogu mirno ssspavat."
- "Pa lijepo ih potjerajte."
- "Pppa ja imm vellim iš! Ppa ih 15 ode ali ihh 15 ostane."
- "Pa recite im ponovo iš!"
- "Pa ja vvelim ponovo išššš, pa ih 8 ode ali ih 7 osstane."
- "Pa potjerajte ih ponovo."
- "Pppa ja oppet velim išš! Pa ih 6 ode, a ossstane jedan, jeddan mmamali crrni kokoji jje nanajglasniji!"
- "Pa sterajte ga u pi*ku materinu onda."
- "Pa ja velllim idi u pipipipi... i svi mi se vrate.."
 
Eeeee zato sluzi ovaj forum i mi koji na njemu treba da pojasnimo ljudima kako to treba da se radi a da bi bilo ispravno. Samo imam malu sumnju da mi dzab dzaba trosimo tastaturu kad ljudi nemaju novaca i kupuju ono sto je jeftinije. Treba preziveti a o bolestima cemo kada se razbolimo, ne dao Bog.:osmeh::ppozdrav:
 
slazem se u potpunosti sa @Duskom 58 ,narod gleda sta je jeftinije i da napuni stomak i nahrani decu,virsle,salame,narocito posebne idu jedanput,,,kod nas u dis-u piletina 203,aman pa po kojoj racunici je on proizvodi kad je tolio jeftina....::samo bes::::samo bes::::samo bes::::samo bes::::samo bes::::samo bes::
 
Nazad
Vrh