Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne vidim nigde datum-gde ga ti vidiš


 
Zamolili me da snime prilog za znanje imanje i ajd reko nije problem.
Pitam jel mogu otvoreno da pricam, kao da slobodno!!
Svega sam se dodirnuo po malo, subvencija, nafte,.. al na kulturan nacin.
Ladno su sve isekli par dana kasnije ih pitam zasto..... kao nije do njih ( neda vodja)

 


Na snimku spominju 125 inficiranih korisnika i 20 zaposlenih.Znači da to nije taj datum.
 
Каже ми човек ишао да се вакцинише,можеш да бираш руску,фајзер или кинеску "АЛИ" тренутно имају само кинеску!😂
 
Neznam sto se uvati za datum . Vikciji treba 30 do 45 dana za aktivaciju ako zato pitas.
Zato što pokušavaš da informaciju negiraš jer se sve dešava posle vakcinacije,A to da li se aktivira i posle koliko se aktivira to ne zna ni onaj što je napravio a ni onaj što je punio a ni onaj što je lepio etikete.Samo znaju da i pored vakcinacije ništa ne garantuju.
Po mome nisu ovi korisnici zaraženi od vakcine jer to vakcerima ne ide u prilog.Videćeš kad se neko dočepa i vidi sastav.Tek kad se slegne prašina sa virusom a moraće svake godine da se vakciniše onda će početi igranka.Ove vakcine su bezbedne i možeš da primiš koju hoćeš.Ja ću kinesku.To je od našeg brata.
 
Sta mislite o svetenju vodice u ovo vrijeme?
Popovi dok obidju sve kuce u 3-4 sela nema sanse da se ne zaraze koronom.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Sta mislite o svetenju vodice u ovo vrijeme?
Мене изненадило када сам чуо да црквењак зове телефоном да пита да ли ће људи да свете водицу. Не знам шта им је дошло да почну то да раде у ово време, али ако и ти помињеш да су ишли у свећење водице, онда ми изгледа да су добили инструкцију "одозго" (не баш одозго-одозго) да то раде. Ове зиме, пред Божић нису звали, али пред Славу јесу и учтиво сам одбио и сигуран сам да их је ретко ко из мог села примио ове зиме.
 
Evo jedan naš domaći profesor, dosta smo skušali i gledali razne strane "nobelovce". Nije lope pročitati mada nije forma u par rečinaca ko na Alo, Kuriru, Informeru pa dosta fb i instagram junaka ne čita zbog dugačkog teksta.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh