Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svedska je bila drzava za primjer koja je imala malo drugaciju politiku prema pandemiji , a evo kupili su rekordno mnogo vakcina , toliko da imaju i da prodaju komsijama . Znaci ne stoji mornar da su to instrukcije sa zapada , i Indija itd isto postupaju po istom protokolu .
 
Sta cu uraditi moja volja. Niko me ne tera kao ni tebe. Koji je tvoj motiv pa si sav ozvalavio govoreci stalno jedno te isto.
A predsedniku nesmes da kazes da se OZVALAVIO. A njemu ne smes da odbijes ako vam stranacki naredi DA PRIMITE VAKCINU .Tamo ste kao male mace a ovamo pravim i iskrenim dusebriznicima sasipate sve u lice. Vidim da u meni ne prepoznajes iskrenog i nesebicnog coveka koji zeli da te spasi zaraze ali necu da ti zamerim jer vidim da si unezveren trovanjem stranih a i domacih medija i normalno je da covek postane konfuzan i da je tesko prepoznati GDE JE PRAVA ISTINA .Ova konverzacija je samo opusten dijalog u kome trazimo gde je istina Ja licno volim da prihvatim sugestiju sa strane a i da pazljivo saslusam svakoga a licno se pribojavam aktuelne vlasti i za sada sam malo rezervisan da ne kazem nepoverljiv prema njima. Reci mi da li mozda gresim zbog toga i koja je po tebi najbolja vakcina u ovom momentu :sta:
 
Оно што обеспокојава је то што нема званичних података о в е л и ч и н и вируса, с в и х секвенци од којих се вирус састоји,да реакција организма личи на неколико страшних болести одједном ......
Успостављени протоколи медицинског збрињавања и лечења оболелих су хаотично збуњујући (бар код нас).
Можда није одговаарајуће поређење али ми личи на лепљење стиропора малтером на фасаду па после неког кратког времена стиропор отпадве а све због тога што се неводи рачуна да се различите материје различито шире на топлоти и различито скупљају на хладноћи.

Непоштовање препоручених санитарних и здравствених мера понашања становнишива су права катастрофа.

Морамо да будемо свесни да медицинско фармацеутској економији никако не одговара да болесник оздрави јер тада не купује лекове......
 
Svedska je bila drzava za primjer koja je imala malo drugaciju politiku prema pandemiji , a evo kupili su rekordno mnogo vakcina , toliko da imaju i da prodaju komsijama . Znaci ne stoji mornar da su to instrukcije sa zapada , i Indija itd isto postupaju po istom protokolu .
Ne znamo mi Momo koliko je Švedska kupila vakcina.Sve informacije treba uzeti sa rezervom.Isto ne znamo ni kod nas šta je tačno i koliki će biti odziv a širi se priča da je veliko interesovanje.
 
Ja danas nesto majstorisem i eto ti ga komsija sve se uzvrteo, tacno vidim kao da nesto oce. Batalim ono, ispravim se, pogledam ga u oci, kaze: "ja danas primio vakcinu". Pa dobro reko, nek je srecno. Kaze da je primio kinesku i rece da je mogo da bira, ali trenutno samo ona bila dostupna. Reko dobro, napredovali su i oni, na sta se i on slozi i jos dodade da oni sad sve prave i kod njih nema greske. Ali sam odma primetio jednu falinku, prica covek ne zaklapa. Ja taman nastavim da radim, al on ne odustaje. To mu je sigurno nus pojava. Uzmem dve limenke piva da napravimo malo pauzu za razgovor. Kaze pitao je i rekli mu moze sve da pije odma, a da je primio sputnjika ne bi smeo. I tako, videcemo kako ce na dalje da se ponasa.
 
Preterali ste više.Postovi uvredljivog sadržaja su izbrisani kao i svaki sledeći a aktere ću početi da nagrađujem putem na Tenerife.Dosta smo vas puštali da pišete sve i svašta a vašom zaslugom doprineli ste tome da počnemo sa sankcionisanjem.
 
Preterali ste više.Postovi uvredljivog sadržaja su izbrisani kao i svaki sledeći a aktere ću početi da nagrađujem putem na Tenerife.Dosta smo vas puštali da pišete sve i svašta a vašom zaslugom doprineli ste tome da počnemo sa sankcionisanjem.
Bilo je svašta na ovom forumu-i sukoba mišljenja i malo žešće rasprave i potcenjivanja i omalovažavanja ali psovki tog karaktera nije NIKADA,Ako neko nema argumenata da replicira ili neka se isključi iz diskusije i zaobiđe ono što mu smeta.
Ipak je ovo forum gde su uglavnom domaćini i ne priliči nam takav ton.Svi mi znamo i te kako da vređamo i psujemo i svašta nešto-nije to privilegija pojedinaca nego stvar kulture u ophođenju prema ljudima.
Mislim da treba da padne jedno izvinjenje i da nastavimo normalnu konverzaciju.Ko ima nagomilanog besa i nezadovoljstva neka lepo ode na fejsbuk i tamo može da se.....koliko hoće i pod kojim profilom hoće i tema koliko hoće..
 
Preterali ste više.Postovi uvredljivog sadržaja su izbrisani kao i svaki sledeći a aktere ću početi da nagrađujem putem na Tenerife.Dosta smo vas puštali da pišete sve i svašta a vašom zaslugom doprineli ste tome da počnemo sa sankcionisanjem.
100 posto si u pravu Maticu ali ima jedna zanimljiva pricica kod mene iz komsiluka. Udala se jedna mlada ,lepa i karakterna devojka a mladozenjina mama /a rialiti igrac u najavi/ nicim izazvana rece mladoj snajki J....O TE OTAC .Devojka je zanemela potice iz postene domacinske kuce gde nikada nije imala prilike da cuje ni nalik tako nesto ali proguta ona knedlu ajde mladja je pa kao slucajno se omaklo a mladozenjinoj majki se to osladilo pa posle par dana ponovo bez ikakvog razloga J..O TE OTAC a ova mala rafalno iz zgloba J......O TEBE SIN. Matora zanemela tela da sklogira stavljala nitroglicerin pod jezik pa kad se vratila iz mrtvih krenula da se zapeva po komsiluku kakva je crna sudbina snasla i nju i njenog sina. Tako da sve ide u rok sluzbe gde su mladi tu je i sala ali je mnogo bitno prilikom pucnjave obratiti paznju NA RIKOSET oce da se desi da se vrati metak i da rikosetira tamo gde se covek najmanje nada:off_topic:
 
A sta reci kad zivis u ovoj vukojebini!
9cf9c2cb9b85c5ec9b5ba5588a3166a5.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh