Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mnogi su se ovde pogubili. Od sumnje da bolest uopste postoji do prdacine o Gejtsovom bogacenju, sumnjivim vakcinama sad i popovima poceli da zameraju sto svete vodicu. Utrkivali se ko ce koga vise da lajkuje, a sad sve zaboravili i najavljuju da ce primiti vakcinu. Sad brat Putin, brat Si.
 
Sta mislite o svetenju vodice u ovo vrijeme?
Popovi dok obidju sve kuce u 3-4 sela nema sanse da se ne zaraze koronom.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Kod mene pop najnormalnije doso i kao i uvek svetio vodicu. Ne dao Bog da je poceo nesto da vrda, da mi prica o pandemiji i da ne dodje, vise ga nikad u kucu ne bi pustio.
A to sto neki popovi prvo zovu da pitaju da li ce domacin da ih primi u kucu, to je verovatno jer ima ljudi cija je vera slaba i koji su omadjijani preko medija smrtonosnom pandemijom pa panice i plase se. Tom takvom da udje u kucu ko zna sta bi bilo.
 
Pošto si se već drugi put javio moram da pojasnim zašto sam napisao da ću da primim kinesku vakcinu.
Da si malo bolje razmislio i da me malo bolje poznaješ baš iz tog razloga sam i napisao jer sam znao da ćeš se ti prvi javiti kao glas razuma,Momo je mudro ćutao i čekao razvoj događaja.
Jedno znam da vakcinu pa da i naši pronađu neću primiti jer više ovoj vlasti ne verujem ni jednu jedinu reč.Jedino ako me silom privedu u šta sumnjam.Jer ako do toga dođe poći će po zlu.Slušaćemo mi sada svakojaje brojke i informacije.Ne treba zaboraviti da je Tadić za Vuleta,moram priznati-mala maca.
Ko hoće da se bocka,neka mu je Bog u pomoći a mi što se ne bockamo-nama kako bude.Možda i poumiremo.
Polako se sad bliži i ovaj nov koji se još brže širii,pa kad njega izgustiraju naći će treći.E sad zavisi koliko ćemo moći da istrpimo taj pritisak( naravno ako preživimo).
Mislim da ovo sve već postaje otrcano,Nosite maske,držite distancu,primite vakcinu,nosite maske.....
 
Zato što pokušavaš da informaciju negiraš jer se sve dešava posle vakcinacije,A to da li se aktivira i posle koliko se aktivira to ne zna ni onaj što je napravio a ni onaj što je punio a ni onaj što je lepio etikete.Samo znaju da i pored vakcinacije ništa ne garantuju.
Po mome nisu ovi korisnici zaraženi od vakcine jer to vakcerima ne ide u prilog.Videćeš kad se neko dočepa i vidi sastav.Tek kad se slegne prašina sa virusom a moraće svake godine da se vakciniše onda će početi igranka.Ove vakcine su bezbedne i možeš da primiš koju hoćeš.Ja ću kinesku.To je od našeg brata.
Ovo si ti napisao nisam ja. Ici ces i ja ne sumnjam u to. Sad se vadis, a ja ne mislim da idem za tobom da kontrolisem da li si se vakcinisao. Suvise si bio JASAN i GLASAN i sad se kajes. Razocaraces svoje lajkove.
 
Kod mene pop najnormalnije doso i kao i uvek svetio vodicu. Ne dao Bog da je poceo nesto da vrda, da mi prica o pandemiji i da ne dodje, vise ga nikad u kucu ne bi pustio.
A to sto neki popovi prvo zovu da pitaju da li ce domacin da ih primi u kucu, to je verovatno jer ima ljudi cija je vera slaba i koji su omadjijani preko medija smrtonosnom pandemijom pa panice i plase se. Tom takvom da udje u kucu ko zna sta bi bilo.

Mislim da bi trebala postojati nekakva drustvena odgovornost sa njihove strane, ako drzava trazi odgovornost od gradjana, nema smisla svestena lica izostaviti, cak sta vise sami bi trebali biti svjseni do kakvog epiloga moze dovesti njihova parada od kuce do kuce...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Ovo si ti napisao nisam ja. Ici ces i ja ne sumnjam u to. Sad se vadis, a ja ne mislim da idem za tobom da kontrolisem da li si se vakcinisao. Suvise si bio JASAN i GLASAN i sad se kajes. Razocaraces svoje lajkove.
Nikog ja neću razočarati jer svi koji razmišljaju kao ja znaju koji je moj stav.Ne pišem ja zbog lajkova nego ću biti zadovoljan ako samo jednog ubedim da se probudi.
 
A to sto neki popovi prvo zovu da pitaju da li ce domacin da ih primi u kucu, to je verovatno jer ima ljudi cija je vera slaba i koji su omadjijani preko medija smrtonosnom pandemijom pa panice i plase se
Шта би ти рекао, када бих ти рекао да код нас одавно постоји пракса да ти дан-два раније јаве да свете водицу поводом празника и крсне славе и да ће у проближно у то-и-то време бити у твом "фртаљу" (део улице између две попречне улице), просто да људи буду кући, да све буде спремно за обред? То је много боље, брже, без натезања и за свештеника и за оне код којих иде да свети водицу.
 
Znam ja Zorge, odnosno cuo sam da je po velikim mestima tako kao sto kazes. Odnosno da se dogovaraju kad da dodju.
Medjutim, ovo sam napisao jer sam razumeo da sad popovi zovu da pitaju da li ih domacin prima u kucu. Ili sam pogresno razumeo?
 
Ko je ovaj manijak sto ide snima i vredja i omalovazava svoje sunarodnike? Koji je njegov motiv? Sta je on dokazao? Koji je motiv coveka mog sugradjanina da postavi ovaj snimak.
 
Moj motiv je kampanja za vakcinaciju.Najviše me je oduševila izjava medicinske sestre.To si preskočio.
 
Sto se tice vakcinacije razgovarao sam sa nekolicinom ljudi koji su vakcinisani I NIJEDAN OD NJIH NEMA OBJASNJENJE ILI SVOJ STAV ZASTO JE PRIMIO .Najverovatnije a drugog objasnjenja nema je da su podlegli VELIKOM I UCESTALOM MARKETINGU I DANONOCNOM PRITISKU I BOMBARDOVANJU MEDIJA. Vreme ce pokazati ko je u pravu mozda i ja gresim ali 2009 godine kada je bio svinjski ili Meksicki 100 000 ljudi je primilo NESTO a 1 500 000 vakcina je navodno baceno ili unisteno a i to je diskutabilno ili je to korisceno za sezonski grip da se ne baci. Uvoznik iz te 2009 godine je prosao fenomenalno ali mislim da tada zuti nisu ni imali neko vece zastrasivanje naroda ili neki veci medijski pritisak I TADA CILJ NIJE OPRAVDAO SRESTVA. Ovo sada je licni izbor i to je OK i tako treba da bude svako je gospodar svoga tela ali sada samo jedna sitnica bode oci a to je ZASTO SE AKTUELNA VLAST TOLIKO GLODJE I TREPERI DA ODZIV LJUDI BUDE STO VECI .Ima li neko iole normalan odgovor
 
Medjutim, ovo sam napisao jer sam razumeo da sad popovi zovu da pitaju da li ih domacin prima u kucu. Ili sam pogresno razumeo?
Ове године свакако зову и за то, али не да ли ће домаћин да их прими у кућу, већ да ли због ове ситуације хоће да им неко дође и свети водицу, јер свештеник и црквењак заиста не би полазили да обаве службу по селу, ако би осетили неке симптоме болести, већ је питање и како су људи код којих треба они да дођу у кућу - да ли су болесни, да и су у карантину, да ли су нарушеног здравља и никаквог имунитета.
 
Dobro .ti me već koji put pitaš za motivepa bih te ja samo jedno pitao.Koji je tvoj motiv da se večito kačiš za moje postove.Ali molim te bez izvrdavanja.Javljaš se i kada te ne spomenem.
 
Једноставно, превише информација доступних на клик. Првенствено мислим на јт. Изгледа да су људи слабо информисани о томе шта смеју а шта не после вакцинације. И не мислим на наливање алкохолом.
Пре или касније све ће нас закачити. Само је питање који сој. Као код грипа вакцинишете се пар година и опет запатите сој којим нисте вакцинисани.
Људи не знају сад да их питате да ли је жива вакцина или инактивисана. Не знају како код које реагује организам и како ствара антитела.
Постоји одређени проценат или боље рећи шанса са вакцинисане особе пренесу вирус подобним организмима. Тако да оно трчање грљење и остале радње иду на чекање.
Зато ће маске и дистанца још дуго да остану на овај или онај начин.
У теорији барем 2/3 станивништва да буде вакцинисано а 1/3 да закачи вирус и организам створи антитела. Наравно иде она "неки ће те да погинете а неки ћемо да преживимо".
Него неко је обећао вакцинацију пре 10-так дана??? За 7-8 дана.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh