Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Реет, што се тиче саме процедуре код ккс ако се и само посумња на присуство све се уништава ништа се не пита.
Ни ја нисам рад за масовну вакцинацију пре опет понављам детаљног систематског прегледа. Покушан је притисак кад је била она навала са вакцином против грипа. Ако не грешим 250 000 доза ако не и више је остало неупотребљено. Сад опет има ако је податак тачан 800 000 напредних чланова. Биће занимљиво кад почне убеђивање.


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Naišao sam zanimljiv članak i padne mi na pamet da ga podelim u chatu na poljoinfo forumu. Odmah sa pomislio i da se piše i o vakcinaciji i otprilike sa preciznošću od 99% predvideo i koji članovi znaju najbolja rešenja za vakcinaciju ( kao i za sve ostalo ).

:haha: :haha:

Nago da se vratim na spomenuti članak, deluje na prvi pogled naivno, ali čovek najavljuje da će industrija mesa propasti. Da ne bude zabune, ne kaže da niko neće gajiti domaće životinje i niko neće jesti meso. Već da industrija mesa neće postojati u trenutnom obliku i obimu. Evo link, pa koga zanima neka malo pogleda.

 
Занимљиво нема шта. Али ако сам добро прочитао ово је готов спремљен оброк. И одма ме подсетило на филм где су једини преживели на свету смештени у воз који путује око света. Тамо су јели енергетске табле које су направљене од погледајте филм ко није.
Прелазимо са меса на зелениш и разне лабораторијске експерименте јел га је пуно више по јединици површине него што животиња може да произведе.
Па реално а то нико не спомиње не загађује сточарска производња. Већ интезивна технолошка сточарска производња. Да није било сточарске производње тешко би довде стигли.


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
И одма ме подсетило на филм где су једини преживели на свету смештени у воз који путује око света. Тамо су јели енергетске табле које су направљене од погледајте филм ко није.
Имаш и "Soylent Green" - он ти је још... утопистичкији. ;)
 
Јел то кад је планета пренасељена? Не могу да се сетим имена филма кад користе таблете или шта већ као храну.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Svaka njima cast . Mislim zdravsvenom osoblju . Dovoljno je cuti od njih da je frka neuporediva na odnosu na prosle godine , kolko kiseonika , kolko kopcanja na respiratore i netreba biti mnogo pametan da pandemija postoji .
 
Јел то кад је планета пренасељена? Не могу да се сетим имена филма кад користе таблете или шта већ као храну.
Јес', пренасељена Земља, загађење, климатска катаклизма, синтетичка храна, а онда полицијски детектив (глуми га матори Чарлтон Хестон) открије да се једно од три разнобојна хранива, оно зелено, добија од еутаназираних људи и када га влас' укеба, док га одводе, он виче окупљеном народу "Soylent Green is people!".
 
А воз у коме око света путују једини преживели је из филма и скорашње серије "Snowpiercer", ал' тамошњи мени није шокантан.
 
Хијерархија је занимљива.
Па чак и у окружен мртвима нисам хтео да гледам. Ма какви зомбији. Онда погледао 3-4 епизоду и зомбији у траговима а пажња окренута на односе међу људима у у шта их може претворити.
Онда нашао роман на интернету и не могу са верујем да нису по ономе снимили серију. Мада би био добар спиноф.
А серија изгубљени и задње две епизоде сценаристу треба јавно стрељати. Убио у појам.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh