Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Komšo ,brzo se oporavi .
 
Sto brzi oporavak . Dok mirujes opleti slobodno po ovim skepticima sto nam nisu dali zinuti prije par dana . A ovo sto neko rece ,mislim barbula , da se kod njega islo u bolnicu za manje nego kod tebe , tako je svugdje , promijenili su se kriterijumi primanja u bolnicu iz prostog razloga jer manje mjesta ima.
 
Ja sam skeptik, zena mi je bolesna, vec 5 dana lezi, prima inekcije jutro-vece...
ali ona tako podnosi i sve druge viruse, upale, prehlade, takav joj je organizam, odmah je obori
ja se nisam iselio iz sobe, ne nosimo masku u krevetu... malo sam pojacao dnevnu dozu alkohola i to je sve od preventive
Naravno virus postoji, nije izmisljen... ali je ovo svakodnevno ubijanje u mozak o smrtonosnom virusu od kojeg stiti krpana maska i koji napada od 11 po kafanama i ujutru po skolama, koji ne napada na gej paradi niti na vodjinom skupovima prevrsilo sve mere...
 
Brzo ozdravljenje @coci064
Isistiraj na antibiotike u vidu infuzije sto pre. Drugar i sogor sa zapaljenjem su bili nekoliko dana samo na tabletama pa se stanje pogorsalo sad su na infuzijama.
Kod nas je haos u selu.
 
Ja sam skeptik, zena mi je bolesna, vec 5 dana lezi, prima inekcije jutro-vece...
ali ona tako podnosi i sve druge viruse, upale, prehlade, takav joj je organizam, odmah je obori
ja se nisam iselio iz sobe, ne nosimo masku u krevetu... malo sam pojacao dnevnu dozu alkohola i to je sve od preventive
Naravno virus postoji, nije izmisljen... ali je ovo svakodnevno ubijanje u mozak o smrtonosnom virusu od kojeg stiti krpana maska i koji napada od 11 po kafanama i ujutru po skolama, koji ne napada na gej paradi niti na vodjinom skupovima prevrsilo sve mere...
Grešiš, ne napada po školama jer u odeljenju idu po grupama od najviše 15 djaka
 
Licno mislim ,a dabome nisam strucan ,mozda grijesim , da su maske ipak jaaakoo efikasne . Mozda umanjuju kolicinu udahnotog virusa u nekom vremenu izlozenosti , a povremena manja izlozenost virusu je mozda i dobra , jer lici na vakcinu.
 
Možda ali one treba da se nose max 2-3 sata pa zamena a mi ih vučemo dok se ne pocepaju.Inače ovde su maske postale biznis,onomad na buvljaku pune tezge maski raznih oblika boja i dezena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh