Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Трамп неће да се преда без борбе. Ето прилике за увођење демократије. Опет.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Задњи пут 2008-2009 кад су се банке у америци залетеле са кредитима уследила је криза. Ако у америци опет буде криза остатак света је у каналу.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Која криза? Ова са короном? Па ми је скоро и не осетимо кад смо се навикли да да смо у дефициту. А чега нема или ниси имао не може да ти фали. Са друге стране британци, французи, немци а још мало и супер сила америка иде опет у карантин и закључавање. Није им добро то угрожава њихову слободу итд. Добродошли у клуб само би им то рекао.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Veliki problem ljudi koji vode ovu drzavu je sto nemaju NI ZNANJE NI PREDZNANJE kako voditi diplomatiju i kako zastupati svoju drzavu i raditi za interese svoje zemlje pa smo imali slucaj iz 2016 godine pred same izbore u Americi nas predstavnik je NICIM IZAZVAN POKAZAO TOTALNO NEZNANJE I URADIO JE NESTO INDIVIDUALNO A DA NIKOGA NIJE PITAO NITI SE SA NEKIM KONSULTOVAO. Glasao je za KRVAVU FONDACIJU KLINTON a kada su ga pitali zasto je glasao za tog zlocinca koji nas je uneredio za vek i vekove on je pun ironije izjavio keseci se ZATO STO SAM PAMETAN. Nije imao nikakvu procenu jer na svetskoj pozornici on nemoze nista da predpostavi niti da povuce neki iole logican potez. Bil Klinton je izgubio a on ne da se nije izvinio svom narodu ZATO STO JE PAMETAN nego je krenuo da srlja jos dublje. On je krenuo SA JEFTINOM VASARSKO PALANACKOM DIPLOMATIJOM BRAT ERDOGLU ,BRAT MAO CE TUNG ali to BRAT nije moglo da prodje u Moskvi a ni u Beloj kuci pa je krenuo da se dodvorava ZADRIGLOJ VEPRINI TRAMPU normalno bez ikakvog efekta i onda je napravio po ovim nasim jadnim i ofucanim medijima pricu kako je Tramp zagotivio Vucica i kako se Amerika odlucila da spoljnu politiku prilagodi nasoj zemlji kao jedan nov pocetak i ovaj nas zahladjuje odnose sa Rusijom kao BALANSIRA i pocinje nebulozna prica po Srbskim medijima kako cela Srbija navija za Trampa jer smo valjda sa njim na prst u guzu a ovaj novi Bajden nam ne prija A CIM SE VUCIC ODLUCI DA SE KLADI NA NEKOGA KLADI SE NA POGRESNOG i sada ce biti zanimljivo kako ce budzati da se SLIZE SA BAJDENOM .Daj boze da opet nije davao narodne pare za kampanju pogresnog
 
Gresis Momcilo mi smo ti kao dobra riba svi bi da joj ga stave
Прво су локални момци гу*или дебеле и ружне јер су увек истрчавале и давале се прве. А ни ове лепе нису биле поштеђене али су то радиле тајно и добровољно па се није знало. Увек су пролазиле најбоље оне које су знале где им је место.
 
Виђење америчког малог фармера на стање тржишта и производа као и начина производње хране. Звучи познато?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh