Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam dobio nista. Mozda zato sto mi je krvna slika dobra.
Kod nas su svi dobijali Heparin u stomak koji su lezali u bolnici jer kazu da se zbog Kovid-a desavaju ugrusci u krvi.Ja sam bio u kucnoj izolaciji ali meni je redovna terapija Kardiopirin 100 pa mi nisu nista vise uvodili i od svega jedino mi je tromboliza bila bas uvecanapa posle 14 dana se vratila u normalu.
 
Sto brzi oporavak . Dok mirujes opleti slobodno po ovim skepticima sto nam nisu dali zinuti prije par dana . A ovo sto neko rece ,mislim barbula , da se kod njega islo u bolnicu za manje nego kod tebe , tako je svugdje , promijenili su se kriterijumi primanja u bolnicu iz prostog razloga jer manje mjesta ima.
Ajde,kad već nisi skeptik,Evo imaš 2 primera i nijedan nije u bolnici.Da nisu oni potencijalna žarišta za svoje porodice i okolinu.Prehlada i grip nestadoše preko noći.Ljudi su u strahu.Pre korone mnogi ne bi ni išli kod lekara jer bi kod kuće snižavali temperaturu,pili čajeve i vitamina C.Napravili su haos.Moja supruga je u februaru imala 3,4 dana temperaturu oko 38 i zbog straha od upale pluća ode kod lekara.Naravno,onda nisu postojali PRC testovi i lepo je poslali kući sa preporukom za što više tečnosti i da KUPI paracetamol za temperaturu.Sutradan je već bilo bolje i prođe.Drugarica mog sina završila u hitnoj zbog visoke temperature i dobila infuziju i poslata kući uz iste preporuke (isto februar).Što se sada terapija promenula ili vi koji niste skeptici mislite da se korona pojavila tek 6 ili 3 marta-kad je Kisićka rekla.Na 200 obolelih policijski čas a na oko 4000.......Ko je ovde lud.Ni mi skeptici ne negiramo da nečega ima.Mi smo protiv toliko dizanja tenzija i naklapanja oko maski koje niko ne nosi kako treba.Zbog vas koji niste skeptici je donet zakon po kom mogu da nam rade šta hoće i da će moći da nas obavezno vakcinišu.Mislim da kad vam(nam) bocke budu blizu da čemo se svi zajedno probuditi iz sna zvanog korona.Zar ne vidite da se opet obustavljaju lečenja drugih bolesti koje su stotine puta smrtonosnije...
I još jedna svar,ozbiljnije upale pluća se nikadnisu lečile kod kuće
I još jednom želim obolelimm članovima kao i članovima njihovih porodica brz oporavak.
 
Ipak nije sve u gumama
e7a9334d5a4ab8392a7e0c4aceed91c1.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Trulava bandera
 
Kod nas su svi dobijali Heparin u stomak koji su lezali u bolnici jer kazu da se zbog Kovid-a desavaju ugrusci u krvi.Ja sam bio u kucnoj izolaciji ali meni je redovna terapija Kardiopirin 100 pa mi nisu nista vise uvodili i od svega jedino mi je tromboliza bila bas uvecanapa posle 14 dana se vratila u normalu.
Ja kardiopirin,aspirin,andol,,midol od 100mg pijem već 3 godine.To je za cirkulaciju.Midol je najjeftiniji a isti je sastav ovih lekova što sam nabrojao.
 
Каже један: "Јутрос сам уместо флаше ракије натег'о флашу са водом. Жив сам се пресек'о што не осећам никакав укус." :ROFLMAO:
 
Kod mene jedan u nadnici 'mal' nije umro kad je nateg'o flašu "kisele" vode, "minakva"... 😂 😂 😂
Moj kolega na poslu ne nosi pljosku ili malu flašicu od 3 deci ili od pola litre ko sav čestit svet, nego 2 litru sa mučenicom !!!! 😂😂😂
Kad je ovaj siroma' žedan nateg'o, pa kloo, klooo, i kad poče da kašlje, izgubio vazduh, mi u prvi mah nismo skontali o čemu se radi, a on kašlje li kašlje, u licu menja boje ko semafor, ma ludilo !!!! 😂😂😂
Jedva došao do vazduha !!!!
Ni za krivi Q nije bio do kraja radnog dana....
Ali mu nikad više nije palo na pamet da uzima tuđu flašu s (vatrenom) "vodom" bez pitanja, garantujem !!!! 😂😂😂
 
Sta ce oni . Spasitelja nema za sad . Oni samo iznose cinjenice , i preporuke struke sta bi drugo ? Sto ocekivati da oni budu spasitelji ?
Ne radimo vecina kako su oni preporucili , pa kako da znamo dali bi tako bilo bolje ? Vecina zasad radi kako govore slicno kao ova gospodja pa vidimo kako ide.
 
Sta ce oni . Spasitelja nema za sad . Oni samo iznose cinjenice , i preporuke struke sta bi drugo ? Sto ocekivati da oni budu spasitelji ?
Ne radimo vecina kako su oni preporucili , pa kako da znamo dali bi tako bilo bolje ? Vecina zasad radi kako govore slicno kao ova gospodja pa vidimo kako ide.


Које чињенице? Шта измишљаш. Кон је износио једне чињенице пре подне а те исте „чињенице“ је променио за пар минута. Да је бар чекао поподне па да има неке логике. :)
 
Ako mislis na brojke u vezi zarazenih virusom , mislim da tu vise nema tacnih brojeva , i da bi mozda trebalo prestati sa iznosenjem tih brojeva . Kolko je opasan u prosjeku to neznam , ocito po nekoga vise , a po nekoga nista , al prosjecno neznamo , al licno mislim da brojevi inficiranih vise nemaju veze jer je trenutno broj inficiranih a i ozdravljelih visestruko veci od ovih zvajicnih . Mozda je vec i svaki deseti pa i peti zarazen.
 
Јеси ли ти или се само правиш :) ...какве црне бројке заражених. Шта треба, да се уноси у статистику и када неко добије кијавицу.

Реч је о злоупотреби умрлих људи у сврху застрашивања народа.

Јес' само што нисмо сви поцркали од заразе. Па један из те криминалне банде је пролетос „пунио гробља“ а кризни штаб ширио панику слањем смс порука. Говорим о стању у Србији. Какво је стање у Републици Српској, не знам.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh