Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Adin nvi mi obrisa poruku u kojoj sam napiso da imam žal što zemljotres ne pogodi zagreb beli grad,nego se dosio na terenu odakle su ustaše proterale Srbe a i mesto genocida nad Srpskim življem.Šta ti je hrvat.
 
Kod nas je voda katastrofa.Ova vlast je obećala fabriku vode ali kao što se dešava sa svim obećanjima,ništa od toga.
 
Ja juce isao kod kostolomca blizu Sapca i evo kao nov.
Inace 20 dana masaze, kreme , ledja otkidaju tu pored lopatice, glavobolje...
Drago mi je da ti je pomoglo ali je to rizik. Pravi kostolomac neće ni da te pogleda bez rengenskog snimka.Moja keva prošle zime nije mogla da ide od išjasa vodio je kod fizioterapeuta 5 terapija sa onim strujama i masaža i rešili problem za 8000 din
 
Ma i ja cu u NS u Gundulicevu, nasao mi drugar, kaze njega je preporodio posto su ga uneli bukvalno nepokretnog, posle jedne masaze je trcao

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Adin nvi mi obrisa poruku u kojoj sam napiso da imam žal što zemljotres ne pogodi zagreb beli grad,nego se dosio na terenu odakle su ustaše proterale Srbe a i mesto genocida nad Srpskim življem.Šta ti je hrvat.
Da ti je prvi put sigurno ne bi komentarisao takav post ali ti se ponavljas po par puta nedeljno.
Gde ce ti dusa? Manjina ti stoji na putu i oci nemas da ih vidis, zapad ti je u kompletu proklet i zlo, odakle toliko mrznje u tebi? Postavljas li se ti u kozi onim ljudima koji su ostali bez krova nad glavnom, pa zar su svi hrvati ustase?
Pogledaj snimke gde majka jauce za detetom koji je izgubio zivot!
I nemoj mi reci da je jednaka Bozija volja sa jeb..nom voljom i delima pokvarenih politicara koji su izazvali rat.
 
Poslednja izmena:
Ja u kolima. Kontam koji k se ljulja auto na raskrsnici.
Koji trip
Isto i kod mene. Ja u NS-u na bilevaru stojim u koloni od jednom počeo auto da se ljulja. Gledam ne duva neki jak vetar, okrećem se i gledam ko me zajebava i ljulja mi auto, nigde nikog... Posle izašao iz auta i šetam pa čujem drugi komentarišu kako je bio zemljotres.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Mazem se kremom za leđa, usinulo me od svinjokolja, pa sam jos dokrajcio leđa tovareci ugalj.
Zna li neko nekog ko namesta zglobove, kicmu u okolini Novog Sada, a da je proveren.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
Има у Темерину нека баба каже шурак њега је спасила.Могу ти од шурак набавити број.
 
Ima u Sremskim Karlovcima ili Kamenici ordinacija nekog bivšeg sportiste. Kaže da pomaže extra, išla moja tašta i ima problem sa lumbalnim pršljenovima, mnogo joj bolje posle terapije.
 
Ima koliko čujem u Inđiji neki dr.kostolomac koji vidi i zna nešto što niko drugi sem tebe ne zna.Kažu da je izlečio mnoge beznadežne slučajeve veoma uspešno a kada se zakaže mora dosta dugo da se čeka jer je gužva ogromna.
 
Има и код нас ал кад то ради после повраћа и није му добро
 
Upravo sišao sa krova. Štete su velike. Mislim da nema kuće u selu da nije djelomično raskrivena. Zidovi popucali. Sa polica pspadalo suđe, zimnica. Peć odvojilo od dimnjaka.
Ljudi u strahu. Neznaš dali ići na spavanje ili biti budan.
Opasna sila. Nemaš vremena ni da pobjegneš.
 
Da ti je prvi put sigurno ne bi komentarisao takav post ali ti se ponavljas po par puta nedeljno.
Gde ce ti dusa? Manjina ti stoji na putu i oci nemas da ih vidis, zapad ti je u kompletu proklet i zlo, odakle toliko mrznje u tebi? Postavljas li se ti u kozi onim ljudima koji su ostali bez krova nad glavnom, pa zar su svi hrvati ustase?
Pogledaj snimke gde majka jauce za detetom koji je izgubio zivot!
I nemoj mi reci da je jednaka Bozija volja sa jeb..nom voljom i delima pokvarenih politicara koji su izazvali rat.
Jesi ti svestan šta pišeš,ja koliko toliko čujem kad se neko sranje desilo Srbima u hr za vreme rata,a ti si taj koji čim nešto počne da se priča o žrtvama okrećeš glavu i praviš se da ništa se dogodilo nije,i o kakvim političarima pričaš nisu oni ubijali nedužno stanovništvo.
Evo ti primer za koji se i ne priča,posle oluje kad su Srbi morali pobeći,u jednom zaseoku ostalo nešto starijih njih najviše 10-toro,ide baba da se prijavi u mesnu zajednicu jer su tako rekli,putem sretne ustaše ,gde ćeš baba ,da se prijavim ,gde ti sin ,nemam dece,a nemaš,i ode baba,a ovi u selo i pobiju tamo šta je bilo,i dam danas se nije završilo suđenje ,sad kao ne sećaju se kako jebilo a znaju ko su,glavni tada u tom reonu danas priča kako su odma sutradan otišli tamo kako su saznali da vide šta se desilo.
A to kako oni gledaju komplet srbe videli smo za vreme borbardovanja koje se po tebi verovatno nije desilo jer,bože moj,niko tvoj nije ubijen od nato bombi i šiptarskih terorista,a da ti slika bude jasnija pogledaj malo emisije bujica i demokracija šta misle o nama i ti u hr i oni u Dizeldorfu npr. a bome i šire.
Desi se božja volja, i neka im,sad bi trebalo da žalim i američkog seljaka što mu vetar sjebo silos,više žalim poginule u cunamiju i u Japanu i u indoneziji,i poginule u poplavama u Bangladešu,i gladnu decu po africi,da ne nabrajam,uf onaj egzodus ljudi što su muslimani proterali i poubijali ,sad tačno ne znam gde negde u aziji.
Ti strašni krajišnici ,ličani .slavonci i baranjci.
 
Upravo sišao sa krova. Štete su velike. Mislim da nema kuće u selu da nije djelomično raskrivena. Zidovi popucali. Sa polica pspadalo suđe, zimnica. Peć odvojilo od dimnjaka.
Ljudi u strahu. Neznaš dali ići na spavanje ili biti budan.
Opasna sila. Nemaš vremena ni da pobjegneš.
Фркани ако треба каква помоћ или било шта пиши.
 
Jesi ti svestan šta pišeš,ja koliko toliko čujem kad se neko sranje desilo Srbima u hr za vreme rata,a ti si taj koji čim nešto počne da se priča o žrtvama okrećeš glavu i praviš se da ništa se dogodilo nije,i o kakvim političarima pričaš nisu oni ubijali nedužno stanovništvo.
Evo ti primer za koji se i ne priča,posle oluje kad su Srbi morali pobeći,u jednom zaseoku ostalo nešto starijih njih najviše 10-toro,ide baba da se prijavi u mesnu zajednicu jer su tako rekli,putem sretne ustaše ,gde ćeš baba ,da se prijavim ,gde ti sin ,nemam dece,a nemaš,i ode baba,a ovi u selo i pobiju tamo šta je bilo,i dam danas se nije završilo suđenje ,sad kao ne sećaju se kako jebilo a znaju ko su,glavni tada u tom reonu danas priča kako su odma sutradan otišli tamo kako su saznali da vide šta se desilo.
A to kako oni gledaju komplet srbe videli smo za vreme borbardovanja koje se po tebi verovatno nije desilo jer,bože moj,niko tvoj nije ubijen od nato bombi i šiptarskih terorista,a da ti slika bude jasnija pogledaj malo emisije bujica i demokracija šta misle o nama i ti u hr i oni u Dizeldorfu npr. a bome i šire.
Desi se božja volja, i neka im,sad bi trebalo da žalim i američkog seljaka što mu vetar sjebo silos,više žalim poginule u cunamiju i u Japanu i u indoneziji,i poginule u poplavama u Bangladešu,i gladnu decu po africi,da ne nabrajam,uf onaj egzodus ljudi što su muslimani proterali i poubijali ,sad tačno ne znam gde negde u aziji.
Ti strašni krajišnici ,ličani .slavonci i baranjci.
Nismo ni svesni koliko nas mrze
 
Zahvaljujem na ponudi za pomoć. Za sad nije potrebno ništa. Nadam se da će tako i ostati iako se nije još smirilo. U zadnjih sat vremena osjetio sam još dva slabija poteresa.
Osim materijalne štete strah, nervoza i iščekivanje udara kao maljem a čovjek je potpuno bespomoćan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh