Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije bilo štete ali nešto je učestilo. Nekad su prolazile godine da se ne osjeti a ove kako je počelo u Zagrebu već nekoliko puta se osjeti dobro.
Nadam se da nas neće Bog natjerati da slavimo novu godinu na otvorenom.
 
Ima li negde da se kupi grifovana mreza 15 x15mm, debljina zice 4mm?
Pravim resetku za ciklon
 
Pa cini mi se da bi ovu mrezu lakse zavario za okvir, mada ni odgovarajuci isteg ne mogu da nadjem u vrscu, sve preveliko
 
Kako komentarisete ovu vijest , ako je dobro prenesene , Hrvatska dozvoljava ulaz u drzavu bez pcr testa osobama koje su preboljele koronu . Sad izmedju ostalog treba predociti pozitivan test , dabome i potvrdu o izlecenju .

 
Nebitno sto Hrvatska , al mi zanimljivo , znaci ko je prebolio smatraju da je bezbjedan za ulazak ? Da nepostoji , postoji , mozes uzivo i vidjeti pod dobrim mikroskopom , nego eto samo da vidim komentare . Kakva je daje drzava hr i oni imaju nekakve stabove , valjda pitaju struku , i sad ovo je nova mjera , a mozda ima slicno jos u nekoj drzavi ? Bilo kako bilo zanimljivo . Dabome , za clanove foruma koji totalno nevjeruju u postojanje pandemije , nije zanimljivo , pa njima nije ni upuceno , jer po logici nemogu dati isprvan odgovor na za njih besmisleno pitanje . Ko je u pravu , necemo sad opet pocinjati , obe su mogucnosti .
 
Zaista ne postoji ni jedan jedini razlog da ja siledžiju po nick name -dobrincanin- ovde nešta štedim.

Iz svega što se o njemu ovde dalo saznati zaključuje se: polupismeno seljače koje nikada nije mrdnulo van roditeljskog doma i u nama starima znanom trenutku dospelo na mesto moderatora za govedarstvo.

Super.

Lepo čistilo teme dete.

Ali ovo mu nije prvo zatrčavanje.

Već je imao bisere u prepisci na ovim temama samnom u vezi sa preduzećima Milenka Đurđevića.

Ono, mamina pametnica iz Dobrinaca, ume da shvati nivoe i domete MIlenka Đurđevića, ono ga tada nazivalo sitnim piljarom ili tako već nekim imenima, ono ume da shvati kuda ide sektor privrede vredan par milijardi evra na godišnjem nivou.

Tada je brisao sve postove koje sam pisao na temu otkupne cene u toj kompaniji i ponuda za kooperaciju. Pa smo se šamarali po ovim temama.

Sad mu opet jajca odlakavila nekim povodom...

Neće proći na nije se zbilo @Dobrinčan

Neće.

Ostavi temu na miru i povuci se ili mi trajno banujte IP.
 
Poslednja izmena:
Zaista ne postoji ni jedan jedini razlog da ja siledžiju po nick name -dobrincanin- ovde nešta štedim.

Iz svega što se o njemu ovde dalo saznati zaključuje se: polupismeno seljače koje nikada nije mrdnulo van roditeljskog doma i u nama starima znanom trenutku dospelo na mesto moderatora za govedarstvo.

Super.

Lepo čistilo teme dete.

Ali ovo mu nije prvo zatrčavanje.

Već je imao bisere u prepisci na ovim temama samnom u vezi sa preduzećima Milenka Đurđevića.

Ono, mamina pametnica iz Dobrinaca, ume da shvati nivoe i domete MIlenka Đurđevića, ono ga tada nazivalo sitnim piljarom ili tako već nekim imenima, ono ume da shvati kuda ide sektor privrede vredan par milijardi evra na godišnjem nivou.

Tada je brisao sve postove koje sam pisao na temu otkupne cene u toj kompaniji i ponuda za kooperaciju. Pa smo se šamarali po ovim temama.

Sad mu opet jajca odlakavila nekim povodom...

Neće proći na nije se zbilo @Dobrinčan

Neće.

Ostavi temu na miru i povuci se ili mi trajno banujte IP.

Stvarno si ga sad već preterao
 
O čemu ti pričaš čoveče ?

Imaš prasence kao avatar, pišeš u temama oko prasića i uplićeš se u priču o tovu junadi.

Onako s Marsa pao i bup....

Pa ne li te sramota druže ??? Pred samim sobom ???

Ne li si pročitao o čemu se tamo pisalo ??? Ne li si zaključio da je ista priča za svinjarima i da isti model važi za njih ???

Aaa ???
 
O čemu ti pričaš čoveče ?

Imaš prasence kao avatar, pišeš u temama oko prasića i uplićeš se u priču o tovu junadi.

Onako s Marsa pao i bup....

Pa ne li te sramota druže ??? Pred samim sobom ???

Ne li si pročitao o čemu se tamo pisalo ??? Ne li si zaključio da je ista priča za svinjarima i da isti model važi za njih ???

Aaa ???

Pročitao sam šta si sve nalupetao u temi tov junadi. Mene nije sramota, bolje se ti zapitaj da tebe nije sramota što vredjaš ljude. Za tvoju informaciju držao sam bikove
 
. Za tvoju informaciju držao sam bikove


Znači i da si propao u tom poslu i sada želiš da se zlurado naslađuješ nad ljudima koji imaju viziju uspeha i napretka, želeći im zlo.

Fakat.

Zašto bih ja to tebi i tvojim drugovima prećutao ??? To bi se podrazumevalo pod pristojnost, a ????

Vi niste bezobrazni dok me ebete, ali sam ja bezobrazan kada kažem ne me ebi ???

Budali reći da je budala nije uvreda nego dijagnoza.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh