Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Momo turiraš ti mene malo.Za drugi deo da napišem, nisam niti ću ikada.Izbegavam kazne, ne želim da budem babaroga ali nije loše povremeno naglasiti da se povuče ručna jer se baš preteruje po nekim pitanjima.Nekoga kaznim i on posle iz odmazde piše sve i svašta po fejsu i što jeste i što nije i time sam sebe zakopava a kao čovek pada u mojim očima.Jako sam veliko zlopamtilo i ne zaboravljam takve slučajeve kojih je bilo baš mnogo.
Slažem se ali mi smo male mace,kako se u Dobroj zemlji ponašaju pojedini,što je najgore uključuju se oni koji nemaju veze sa poljoprivtrdom.Ja sam napisao ono za novac koji nismo dobili i jedan lik piše takve baljezgarije.Nije on nas uvredio ali mi je toliko to mizerno da ne mogu objasniti.
Ti da si zlopamtilo bilo bi ovde zimovanja ihahaj.
 
Ovo ovde nije ni blizu onoga tamo na D.Zemlji.Tamo ima mnogo botova i podguznih muva sa kojima normalan čovek nema šta ni o čemu da razgovara.
Ne mogu ovde nikoga da uzmem na zub niti to želim jer veliku većinu aktivnih članova poznajem lično, bio sam kod većine u kući kao i oni kod mene i to je jedan veliki drugarski odnos.
 
Ovo ovde nije ni blizu onoga tamo na D.Zemlji.Tamo ima mnogo botova i podguznih muva sa kojima normalan čovek nema šta ni o čemu da razgovara.
Ne mogu ovde nikoga da uzmem na zub niti to želim jer veliku većinu aktivnih članova poznajem lično, bio sam kod većine u kući kao i oni kod mene i to je jedan veliki drugarski odnos.
Da nije korone zvao bi te na slavu. Al bi imo kreditaaaaa.
 
Coci sa nekima se i svečarim eto da znaš.Kredita imaju svi članovi ako si do sada tokom boravka na forumu primetio a ako nisi tvoj je problem.
 
Coci sa nekima se i svečarim eto da znaš.Kredita imaju svi članovi ako si do sada tokom boravka na forumu primetio a ako nisi tvoj je problem.
Zaboravio sam da stavim emotikon na kraju posta. Nemam ja problema. Pricao i Robika Kish da su mu mnogi za astal dolazili pa ipak pukla tikva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh