Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je sa onim forumom sto je formiran kad su se neki clanovi nesto pobunili pa napustili ? Sjecate se ,davno je bilo . Isto vecinski Srbija .
A koji forumi Hrvatski su aktivni sad, ne pratim odavno , nekada sam bio i clan al pogubio sam koji .
 
Sta je sa onim forumom sto je formiran kad su se neki clanovi nesto pobunili pa napustili ? Sjecate se ,davno je bilo . Isto vecinski Srbija .
A koji forumi Hrvatski su aktivni sad, ne pratim odavno , nekada sam bio i clan al pogubio sam koji .
Poljoprivredni forum, tamo i ovde je jedina normalna rasprava na nasim prostorima
A taj novi sto je formiran je skoro mrtav, slaba aktivnost

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Ne skoro nego nacisto nema ga vise skoro mesec dana.

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ljudi se malo ispričaju pa da se nebi ponavljali ili zašute ili odu na drugo mjesto. Možda i nekom neko" ne legne" ali takav je život a od života se ne može pobjeći.
 
To vam je tok života.Udalje se ljudi sa kojima ste odrasli i družili se u mladosti da ostanete samo na zdravo ili ni toliko a ne ovde u virtuelnom svetu.
Kako starimo krug prijatelja nam se smanjuje ali mu se vrednost povećava.
U pravu si.A na dobroj zemlji po nekad se uključim ali to nije kao forum.Tamo piše ko šta hoće.Ja sad opet treba da tamo pitam ministra gde su novci za krave.
 
To i jeste sustina price zasto su tamo aktivni i sta je uzrok sto vise nisu aktivni na ovom forumu. Sta je taj zid ili ko je? jer ta Dobra zemlja je pisanje uz vetar i nije ni postojala u vreme kad su neki od njih bili aktivni na ovom forumu.
Јуче причам са једним форумашем који није активан више типа да пише постове ,али свремена на време отвори га и чита.Разлог томе је сувише сујете, осуде, и негативног према другом начину размишљања , завист и стална потреба да се поредиш са неким...То су само неке пропратне патологије које људи примају као модел понашања,то их одбија и они који то не прихватају нису више активни...
 
Poslednja izmena:
To vam je tok života.Udalje se ljudi sa kojima ste odrasli i družili se u mladosti da ostanete samo na zdravo ili ni toliko a ne ovde u virtuelnom svetu.
Kako starimo krug prijatelja nam se smanjuje ali mu se vrednost povećava.
Ko se nebi rasplakao na ovakav govor jos oko Bozica. Trebalo bi da se aktiviras u politici ako vec nisi
 
Momo turiraš ti mene malo.Za drugi deo da napišem, nisam niti ću ikada.Izbegavam kazne, ne želim da budem babaroga ali nije loše povremeno naglasiti da se povuče ručna jer se baš preteruje po nekim pitanjima.Nekoga kaznim i on posle iz odmazde piše sve i svašta po fejsu i što jeste i što nije i time sam sebe zakopava a kao čovek pada u mojim očima.Jako sam veliko zlopamtilo i ne zaboravljam takve slučajeve kojih je bilo baš mnogo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh