Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veliki pozdrav za sve dobre ljude
bcbf81c1158e16dc9fb60d2f7f3f511d.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Опет си сео у своју луксузну машину коју ти је купила држава само да једиш народ...

Мислим...стварно...нема смисла.
 
Vrati mi moje krpice! Neću sa vama da se igram.:cry:
Ima li neko od bivših članova da vam nedostaje. Meni se nekoliko dana vrti u glavi Đađo. Ne znam zašto.
Razmjenili smo samo par poruka i to ne na pp, ali eto ostao u sjećanju.
 
ма сад си на чистом јасно ти је да су љубоморни на твој рад брате да те неволе неволе
 
Ja mislim da je bila gazdarica,cekao sam dalju dramaturgiju ali corak

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Znaci nas koji pored poljoprivrede radimo jos nesto treba da izbace

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока

Mislim da ne bi trebalo da znači.Ova rasprava bi možda trebala da se premesti u temu HOBI poljoprivrednici koju sam ja otvorio 26 februara 2010.Mnogo je tu bilo priča na račun nas koji smo zaposleni i radimo u poljoprivredi.Neće me mrziti pa ću ovih dana malo da je prelistam.
Uvek sam i pored svakakvih vređanja i potcenjivanja od strane PRAVIH poljoprivrednika koji su tu titulu sami sebi dodelili gledao da odbranim nas.Iza te titule se nalazi 80% onih koji su takođe radili u firmama i spletom okolnosti,naročito nakon 90-ih ili su proglašeni tehnološkim viškom ili je firma otišla u stečaj ili bilo koji drugi razlog.Od strane tih smo najviše ponižavani.
Nebitno.Skoro 11 godina sam član ovoga foruma i pokušavao sam da repliciram bez vređanja jer sagovornike uglavnom lično ne poznajem.Ako neko od moderatora misli da me banuje neka me na PP obaveste( neka ovo shvate kao molbu) ja ću se sam isključiti za sva vremena,Biće mi žao ali život je takav i vi ćete moći bez mene a i ja ću morati bez Vas.
 
Necu vise da trtljam na tu temu vis da ce da me lincuju. Meni nedostaje onaj Nikola sto slikao gazdaricu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Da li ti nedostaje Nikola ili gazdarica.
Evo i ovaj čovek me je sigurno nekada očepio i ja njega.Nisam zlopamtilo pa se i ne sećam a sad se toliko puta nasmejem njegovim odvalama.Baš u skladu sa slikom na profilu :ppozdrav:
 
Nisam nikad sa vama imao neku raspravu niti vas vredjao koliko se secam

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Vrati mi moje krpice! Neću sa vama da se igram.:cry:
Ima li neko od bivših članova da vam nedostaje. Meni se nekoliko dana vrti u glavi Đađo. Ne znam zašto.
Razmjenili smo samo par poruka i to ne na pp, ali eto ostao u sjećanju.
Kada vec to pomenu i ja sam razmenio par poruka sa njim u vezi malina i tako ga zapamtio..
Unistio je malinu i od tada ga nema na forumu...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh