Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niko nije reko da ne valja to sto je televizija prenosila sinocna desavanja. Vas nekoliko ste odjednom udarili hvalospeve o N1, a svako normalan zna da su oni simbol globalizma, bar kod nas. Tako da te price kako njih zanima nasa zemlja i nas narod i jadikovanje kako ce zbog toga da ih ugase ne piju vodu. Zanimaju njih neke druge stvari i nisu oni neka lokalna televizijica da ih zatvara ko kako hoce.
Dalje za tu Mariniku Tepic koju opet neki spominju kao novo lice i borca za ne znam ni ja sta sve, nije ona uopste nova. Ja znam da nas narod ima slabo pamcenje, ali tehnika je napredovala, resivo je i to. Ima ona svog nalogodavca koji joj gura u ruke tekst koji treba da cita u datom trenutku i to je to. Taj nalogodavac naravno da nije neki DJilas, on joj je samo kolega kod istog gazde.
 
Пит, назови ме заосталим сељом, дезорјентисаним... какогод ти је воља, али има једна ствар који коју је немогуће порећи, а тиче се тих, назови, опозиционих/анти-владиних медија типа те две телевизије, "Времена", којакаквих портала: сви они без пардона дерогирају све што има српски национални предзнак.

Кад тој булументи прође дезорјентација и они схвате озбиљност ситуације, па схвате да је већинском народу ипак више стало до своје, можда и не тако блиставе историје него до Крсташких ратова, мита о девет браће Југовића него миту о Нибелунзима или румском вашару више него карневалу у Венецији, о томе да се на парастосу на гробљу свакоме да комад погаче, а не о избору урне за пепео покојника, да не помињем тај наш мучени Космет, на кога гледају као на гангрену, е онда можда и почнем да их сматрам кредибилним медијима и заинтересованим за добробит Србије.

До тада - сиктер сви!
 
Otkud Ruskinja tu?
Stvarno ne znam, valjda se doselila.
Ne govori najjasnije nas jezik, vuce na Ruski. Spikerka je pitala da li je Ruskinja, odgovorila je "da".
Samo da naglasim, gledao sam N1 zbog prenosa uzivo, na telefonu, ovde je neko ostavio link. Televiziju ne gledam inace niti znam niti me zanima koja je cija televizija...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Uh taj Kosmet ,pa ja sta je drugo nego gangrena i po cemu je on svetija zemlja za Srbe od Makedonije koje smo se tako lako odrekli.
Makedonija je mnogo vise natopljena srpskom krvlju nego to Kosovo i shvatite jednom da je sa Kosovom i Srbima zavrsena stvar jos 1945...
 
Ne govori najjasnije nas jezik, vuce na Ruski. Spikerka je pitala da li je Ruskinja, odgovorila je "da".
Има неки линк ка том снимку, да видим да не знам случајно о коме се ради?

Kosovo nije izgubljeno dok ga ovaj svevisnji ne prizna
Мани баш толико високу инстанцу - није изгубљено док га ми (нажалост, наши изабрани представници) не признамо.
 
Sve je relativno i zavisi iz kog ugla se gleda .Zivjeli su ljudi na kosovu i prije Srba pa i prije Albanaca , a vjerovatno ce se jos izmijeniti kako se ko naziva .
 
Вид'о ту жену. Из мог искуства са Русима, могу са великом сигурношћу да кажем да та жена није јуче дошла у Србију и да је овде чак и више од пет година. Просто знам колико брзо могу да усвоје језик. Само кретени из наших дневних таблоида могу да направе причу да је она неки убачени елемент.
 
Ako nije ona jesu drugi tu stalno prisutnin, dal fizicki ili virtueljo , ima ovde prisustva ali sto je jos gore zadataka raznih stranih sluzbi ali Ruskih daleko najvise pa Hrvatskih i Kineskih.
 


izvor ti je relevantan na skali od 1 do 10 = 0 :D
Ostao je samo K od onog Kurira što je nekad bio :D
A od b92 ni 2. Danas dave Krle i Dragišić a od slika sa nereda prikazuju samo fotografije kamenica na asfaltu. Prikazuju plato koji izgledao kao da je rat, a masu nisu prikazali. Kada pomenu Jeremića onda je narod reagovao a kada pričaju o protestu onda su huligani.
Takvi provladini mediji svojim izveštajima samo pojačavaju razdor i bes u društvu. Takvo izveštavanje vređa inteligenciju i zato se i večeras ponovio nered.
 
Пит, назови ме заосталим сељом, дезорјентисаним... какогод ти је воља, али има једна ствар који коју је немогуће порећи, а тиче се тих, назови, опозиционих/анти-владиних медија типа те две телевизије, "Времена", којакаквих портала: сви они без пардона дерогирају све што има српски национални предзнак.

Кад тој булументи прође дезорјентација и они схвате озбиљност ситуације, па схвате да је већинском народу ипак више стало до своје, можда и не тако блиставе историје него до Крсташких ратова, мита о девет браће Југовића него миту о Нибелунзима или румском вашару више него карневалу у Венецији, о томе да се на парастосу на гробљу свакоме да комад погаче, а не о избору урне за пепео покојника, да не помињем тај наш мучени Космет, на кога гледају као на гангрену, е онда можда и почнем да их сматрам кредибилним медијима и заинтересованим за добробит Србије.

До тада - сиктер сви!
Imam samo dva pitanja. Da li je taj N1 pustao montirane snimke? Zasto Pink nije pustao direktan prenos dok su obracanja nabedjenog nam predednika prenosili po ceo dan? Protest je naj lakse razbiti ubacenom grupom koja izazove nered.
 
Poenta je preneti stvari onakve kakve jesu, ovaj snimak, pa na onoj klupi gde biju bez razloga, pa biciklista itd, to nema na RTS-u, PINK-u itd...
I normalno pitanje normalnih ljudi, u cijem interesu onda oni rade? Javni servis? Pretplata?
Brzo su zaboravljene scene od 5.oktobra kad je masa usla u RTS, pa izveli onog Komrakova...
 
Ma treba biti svestan da se neki 'pristojni' protesti nemogu nikako sprovesti bez učešća kriminalaca, navijača, stranačkih aktivista itd..
Kada, vidim lomljenje javne imovine, i defilovanje namazanih opozicionih političara jasno je da se nikakav protest čestiitih građana nemože sprovesti.
A 'javni servis' uopšte nebih komentarisao..
 
Nebih se složio da bilo šta od narodne imovine(tvoje i moje) treba uništavati.
Pokazano je da taj javni servis može(kada hoće/mora) da funkcioniše i kao škola za decu u Srbiji, a složićeš se verovatno da to uopšte nije zanemarljivo. Ako ovako nastavi možda i na jesen ne bude druge opcije..
Svaka budala može nešto uništiti i zapaliti, ali i pametan čovek jedva nešto napravi..
Isteraj pokvarene ljude iz zgrade, i stavi neke čestite(ako znamo takve), a zgrada neka stoji i neka ostane i za naše naslednike..
 
Moja majka ima samo nacionalne kanale jer druge nema i juče sam je iskoristio kao tester. Pitam je kakve to demonstracije bile, koliko naroda? Kaže skupilo se 150-200 huligana i jurili se sa policijom celu noć pa čak i Jeremića pojurili. Nema pojma da je tu bila neka masa naroda. Šačica huligana.
Posle vidim i da su sve snimci iz daleka i da se vide po maksimum 20-30čoveka. Na b92 komentarišu govor poljoprivrednika/huligana sa snimkom na pauzi. Ne puštiše šta je rekao, ali komentarišu nekim nejasnim rečnikom tipa obaveštajne službe itd.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh