Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Demonstranti upali u skupštinu a na nacionalnim frekvencijama niko ni reč. Čeka se da istrezne Sarapu pa da krene specijalna emisija. RTS čeka reakcije Pinka. N1 je uvek prvi, šta god da se desi. Vidim i Blic se užario a Kurir je na odmoru :D
 
Kod nas u kuci se vec sigurno godinu dana gleda N1 i nova S, ovi sledecih 5kanala niko vise ne uzima u obzir a polako docekivamo novinare sa rts-a na ove dve televizije 😂 Pink se ne gleda sigurno jedno 10god. UOPSTE
 
Ja nemam N1 pa se dovijam preko Youtube. Vidim da je Dnevniku N1 na YouTube skočila gledanost sa nekoliko hiljada na +50k gledalaca.
Eno na RTS1 krenuo kajron. Videli na N1 šta se dešava pa ajd da puste kajron jer reporter ne verujem da sme da uđe u ovu masu.

Ne deluje da će da izađe na dobro.
 
Oglasili se Palma, Dačić i Brnabić. Treba ih pitati gde su videli šta se događa?
Ovde svako protiv svakog. Nasrću i na N1.
 
Onaj ludi Nogo ispade profesor politike za Jeremića :D Nogo je verovatno inicirao skup a kad je video da je masa nezadovoljnih postala kritična, stavio je ruke u džepove i šećkao po holu skupštine praveći se lud. Ljudima je dosta politike a kufer im je prepunilo ponašanje primarijusa AV. Jer ovo je sad zezanje mozga. Od pobednika pređosmo u najgore stanje. Korona je preuzela vođstvo samo zato što nam je ministar vojni oboleo a primarijus ostavio vojsku bez komandanta na 4dana. Ni bespilotne letelice nisu pomogle.
Nakon večerašnjeg obraćanja predsednika, ponovo je primetna gužva u marketima. Opet je toalet papir od plafona došao na dnu palete u Lidlu :D
 
Zbog cega je Srdjan Nogo lud?Jel zato sto nije podlegao sistemu,jer vidi sta se radi,za izbore nema pandemije,nema opasnosti od korone,a cim su izbori prosli eto nam i pandemije?!Tiranija i diktatura se skidaju samo revoluciom koja se u slucaju nas uvek zavrsi krvavo.Sad sto smo mi ubijeni i zatucani u zdrav mozak pa kad god neko nije sa svevisnjim i njegovom partijom taj je odma fasista,ludak,a sad su poceli da ih nazivaju i teroristima!Narodu je vec pun k...c ovakvog sistema da oni sa skolama ako nisu u partiji o poslu iz struke samo mogu da sanjaju dok preletacevici,tapsaci i plakat majstori ti imaju prodju i po defaultu dobijaju radna mesta za koja nisu sposobni.Kod mene u gradu preko noci je osvanulo akademskih gradjana ne zna im se broja svaki je zavrsio neki famozni fakultet.Gaze se ljudi na pesackim prelazima i kao po obicaju niko kriv jer su gospda za volanom iz vladajuce partije,a zgazeni su bili samoubice.Pa ispada da su cak uradili i dobro delo,svaki dan zastrasivanje naroda pretnjama otkazom i oni malo ozbiljniji njih obilaze pojedini ljudi iz podzemlja.
 
Ti Momo ko da si sa druge planete a ne iz susedne Bosne, kad ti je cudno da su u stanju da zgaze sve pred sobom za svoje interese.
N1 ce uskoro biti onesposobljen da vise emituje program u skorije vreme.
Zapamtite sta sam vam rekao. Tadasnji demokratski Studio B '90 tih je ostao na cudan nacin bez frekvencije i opreme koju su unistili po Slobinoj direktivi.
Vecina vas mladjih niste ni svesni kakvom vodji je pruzena prilika da vlada drzavom.
Neki su ga svesno doveli na vlast a siguran sam da vecina nesvesno kako bi se otreznila dosta kasnije videvsi gresku u tome. Na zalost, kad je ovaj vec pustao korenje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh