Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosli Rusi sa Iljusinima probudice me kadse budu vracali pa da ne lijezem dzaba jer iznad mene skrecu i daju gas avioni a ovi su onako solidni pogotovo za nas maliaerodrom .
Hvala na pomoci ali ocita propaganda . Vojni kamioni sa nekom napravom od otpisanih mlaznih motora koji kao dezinfekuju prostor . Sad se moraju odjeli bolnicki izmjestiti i zatvoriti da oni onesu te skalamerije i popale pred kamerama . Poslije ce vjerovatno provozati centrom banjaluke da se snimi kako ubijaju viruse na asfaltu . Samo da neko ne strada ako eksplodira ta skalamerija. Tocak istorije krenuo unazad. Blago onom ko rano poludi.
 
Tačnije policajci su napisali u zapisniku da su ga tog dana 4 puta sreli na putu koji nije od njegovog mesta stanovanja prema polju, a režimski mediji preneli pod “opravdano uhapšen” i da se opirao hapšenju. Nezavisni mediji su preneli i to i izjavu njegovih roditelja, fotografiju presude a mi da procenimo ko je u pravu.
Malo je diskutabilno to da su ga između 15h i 16:30 sreli 4 puta. Kod nas patrola prođe jednom po danu i jednom kasno uveče, tako da nema tog kapaciteta. Jedino ako se nekom zamerio pa ga prijavili.
Verovatno ga neko zna. Da je iz mog ili okolnog sela ja bih znao da li je opravdano i bez novinskih članaka, jer svi se znamo kakvi smo.
 
Pa to,moze biti da je naleteo na nekog pajsera od milicajca a mozda i on se malo kurcio selom na traktoru

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
E to sam i ja procitao negde da se vozikao po selu i par puta bila samo opomena,e sad jel ima nekoga iz tog mesta da zna tacno?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Данима и ноћима се возикао по селу, ладио јаја, више пута му скренута пажња од стране грађана, то мање више, али и полиције....податак од суграђанке (сусељанке) једне његове.

Послато са Mi 9T помоћу плуга
 
Ovde kod nas je policija sasvim lepo skretala pažnu da se pravila poštuju. Ali da je bilo kandidata koji su mogli da se kazne, pa naravno da jeste. Ne mogu svi biti glupi, a jedan pametan.
 
Gde mu žive deca

U stanu od 118 m2
Ali testiraće se, obećao danas. Mada i nakon testa se ide u karantin, kao Merkelova. Nego u Nemačku ima ko da vozi avion. Naš ako ode u karantin neće da ima ko da ode i natovari ventilatore :)
 
Zna li neko da li je ovo zvanično?
 
Hvala za info. Koliko vidim objavio je i Tanjug a Tanjugovu vest je preneo sajt vlade. Na sajtu vlade ima članak Tanjuga ali nema u popisu aktivnosti vlade da se donela odluka ili preporuka. Srbija je ovo. Mora da ostane rupa pa neki će i da prođu a neki možda i neće. Kad me zaustave ja ću da im kažem rek’o mi jedan čovek :D
Redovne konferencije za novinare u 15h od sada bez novinara :D
 
U stanu od 118 m2
Ali testiraće se, obećao danas. Mada i nakon testa se ide u karantin, kao Merkelova. Nego u Nemačku ima ko da vozi avion. Naš ako ode u karantin neće da ima ko da ode i natovari ventilatore :)
Respiratore-zar još nisi zapamtio.Slabo paziš na času,čačkaš taj telefon. :ppozdrav:
 
Hvala za info. Koliko vidim objavio je i Tanjug a Tanjugovu vest je preneo sajt vlade. Na sajtu vlade ima članak Tanjuga ali nema u popisu aktivnosti vlade da se donela odluka ili preporuka. Srbija je ovo. Mora da ostane rupa pa neki će i da prođu a neki možda i neće. Kad me zaustave ja ću da im kažem rek’o mi jedan čovek :D
Redovne konferencije za novinare u 15h od sada bez novinara :D
Ti se pozovi na mene a ja ću reći, rekao mi Dejja! :ppozdrav:
 
NA grafički sapun je dobar za pranje ruku skida dobro masnoću i nepuca koža posle pranja.
Za ovog skojevca iz Silbaša imam informaciju od njegovog komšije.
 
POJAVILE su se snimke masovnih grobnica u koje se pokapaju preminuli neki od koronavirusa u New Yorku, dok broj zaraženih i mrtvih raste iz dana u dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh