Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gore pomenuta danas ispade smešna za razliku od Pece. Zatrčala se da opravda predsednikovu donatorsku kampanju, pa ubrojila i sebe u one sa maskama trebala je još da kaže “nemojte da ste licemeri, verujte meni nemojte svojim očima”
Ne stigoh da komentarišem vaše želje ali evo, ja je nebih. Ja nisam nikakav frajer ali bez obzira ne volim da razonodim plavuše iz viceva
 
Da popijemo mi po koju,zavrsili smo za danas sa poljoprivredom pa da polegamo ko ljudi
3ff7ccfe3927a3b8a70e2034c7f7cf2a.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Gde se podnosi zahtev za dozvolu za kretanje u vreme policijskog časa? Premijerka rekla sajt euprava ali tamo nema.
 
Gde se podnosi zahtev za dozvolu za kretanje u vreme policijskog časa? Premijerka rekla sajt euprava ali tamo nema.
Чек' бре - 'е л' ти треба неки аусвајс за кретање у ноћно доба или током времена полицијског часа, а да тада може да се ради у пољу?.... Питам, јербо код нас у општини (Опово) пољопривредницима је дозвољен боравак ван куће и радови до 20 часова, без неких додатних папира на увид полицији, која се, успут, и не бреца на паоре, а чујем ни на млекаре који носе млеко. Другим речима, паори раде без штрецања без обзира на полицијски "happy hour".

Ако нешто такво може да омогући и наша малешна општина, не видим разлога због кога то не би успела да "избоксује" и нека већа општина у којој има доста пољопривредника, само ако има добру вољу.
 
".....samo ako ima dobru volju!"
To je tajna uspeha!
Ne znam zašto to nije dogovoreno u svim opštinama da se ne diraju poljoprivrednici, da mogu da rade svoj posao....kad već ministar nije sposoban da to izdejstvuje kod svog "šefa"...
 
Sef ima druge brige, najstariji sin dobio virus prilikom volonterskog rada tj. pomoci starijim sugradjanima
Nadam se da ima snagu svog neumornog oca i brzo to prebrodi
 
...Другим речима, паори раде без штрецања без обзира на полицијски "happy hour".

Moglo je do juče, od juče zvanično ne može nigde. Mada Nedimović kaže da policija neće da hapsi poljoprivrednike, ja mu ne verujem jer policijom upravlja Dr Nebojša a ne on. Policija sluša naredbe iz BG, tako da lokalna samouprava ne može da poništi odluku iz BG-a. Može dodatno da je pooštri i zatraži od policije da sprovede pooštrenje ali nema alata da je oslabi. Zato su doneli odluku da mora da se traži dozvola iz BG, svako gazdinstvo za sebe. Npr, Paunović i Zelenović bi prvi uveli olakšice da mogu, ali ne mogu. Lokalni mogu da izdaju preporuku za dozvolu licu koje se bavi čuvanjem drugog lica, ali dokumenat mora za BG da ga odobri Jorgovankin bivši šofer :D
 
У вези 'апшења.... Шта до краја беше са оним момком коме су ребнули педесет 'иљада јер га је полиција зауставила док је "празан", само са трактором, ишао са плаца где је откачио да л' раубер, до куће да закачи сејалицу?
 
Taj momak je bio opominjan nekoliko puta da se ne voza sa traktorom i praznom prikolicom po selu u vreme policiskog časa, nije poslušao i naleteo je na "opasog" milicajca koji mu je sašio prijavu. Ako si frajer budi frajer do kraja.
 
Evo je dotkorka KISIĆ na Prva
Poneo bih se ljudski i delovao bih kao da mi je zadnji put!!!!!
Što reče Dragana Mirković; "Do poslednjeg daha"!!!!!!!!
Otresao bih je ko pivo pred zadrugom!!
Nešto me lože MILFARE nzm jel posledica od COVID 19 ili izolacije???????
Kisićku, Kolindu, Zoranu umalo da NELU zaboravim!,
384215ca59b7729fceed419ffe363127.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Luka ti bi sve nešto elitno da gidžiš :ppozdrav:
 
Taj momak je bio opominjan nekoliko puta da se ne voza sa traktorom i praznom prikolicom po selu u vreme policiskog časa, nije poslušao i naleteo je na "opasog" milicajca koji mu je sašio prijavu. Ako si frajer budi frajer do kraja.
E to sam i ja procitao negde da se vozikao po selu i par puta bila samo opomena,e sad jel ima nekoga iz tog mesta da zna tacno?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh