Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dečko je iz SILBAŠ kao član KRNAC
Hapsio ga je pandur iz mog sela, pitao sam drugara pandura koji nije dobar sa tim pandurom što je hapsio, kaže da ih klinac jebe danima, poradi na njivi šta ima i opere traktor lepo se sredi i voza se po selu!!
Traktor ima proba table koje su istekle pre 6 meseci
Od toliko sveta u SILBAŠU baš njega da hapse
Taj pandur jeste težak lik ali nije idiot!!
Zašto niko drugi nije uhapšen???
Mene nisu ni zaustavljali a prolazio sam pored njih par puta?
Vide da ideš iz polja ili u polje i šta će samnom smrdim ko lav tinejdžer, sav znojan prašnjav muve lete zamnom!!!!!!
Ajde bre a klinja ih jebe kao majmune, pa još potresao se pa hitnu zvao 2 puta tu noć??
Školiran je taj, a mater mu press manager on potrešen nemože pričati, daj pa mene je sa 16 ispitivala i malo tukla milicija i bolio me kurax da budem potrešen, već čekao da im sjebem privatna auta, flašicu eUK2 ulja pa po autu svu farbu podign
A ovaj mali potrešen, pa svi smo imali 19 bolio nas tuki za posledice

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
He,he ovo nisam znao.
I pazi šta pišeš ,panduri su među nama.
Pa da te tuže retroaktivno u doba korone.
 
Mujo, poznati lovac, uđe u kafanu i svi navale na njega da im ispriča neku priču. Nakon par lovačkih, Mujo predloži opkladu da mu svi plate piće kad god zatvorenih očiju pogodi koja je životinja ubijena i kojim oružjem. Zavežu mu oči, donesu prvu životinju, Mujo pipka kožu, pipka rupu i ispali: • Medved, ubijen kalibrom 308. Naravno, pogodio je, dobio piće i tako nastavio cele noći. Pred jutro, mrtav pijan, nekako dotetura do kuće, uvali se u krevet i zaspi. Kada se probudio, pred ogledalom ugleda masnicu na oku i pozove Fatu: • Fato, bona, jesam se opio, al’ se ne sećam da sam se potuko ... Otkud ova masnica? Fata se izdere na njega: • Kako otkuda, budaletino, ja sam te raspalila noćas! Doš’o si mrtav pijan, lego kraj mene, gurnuo mi ruku u gaćice i kad si me ispip’o rek’o si: Tvor, ubijen sekirom!
 
Evo je dotkorka KISIĆ na Prva
Poneo bih se ljudski i delovao bih kao da mi je zadnji put!!!!!
Što reče Dragana Mirković; "Do poslednjeg daha"!!!!!!!!
Otresao bih je ko pivo pred zadrugom!!
Nešto me lože MILFARE nzm jel posledica od COVID 19 ili izolacije???????
Kisićku, Kolindu, Zoranu umalo da NELU zaboravim!,
384215ca59b7729fceed419ffe363127.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Luka,pomislio sam da je ovo fotka tvoje radionice :
78d1e453187ab25769858e461ff1f4ce.jpg
 
@Spajki јел ради код вас која продавница за тракторске делове? Код нас затворена а треба ми славина резервоара за ИМТ, да поручујем биће скупља поштарина од ње....а свакако сутра треба преко у Бачку да идем......па реко ај да питам да не шетам пуно.

Послато са Mi 9T помоћу плуга
 
Zna li neko koliko košta šuma? Imam ponudu za oko 2000m2 bagrema, dosta je tanak, najdeblji su 20cm prečnika i nekih 4 metra visine i njih ima malo, većina je oko 10cm prečnika. Teren je dobar, put ide uz samu parcelu. Nije rađena od 1992. godine nikako ali je sječena više puta i mnogo se krade drvo tu jer su vlasnici u inostranstvu pa su mi ponudili da to sve isječem za sebe no ne znam ni koliko da ponudim ni koliko oni da traže. Nema krčenja, dakle da isiječemmdrva i ostavim tako da rastu nova. Planirao sam da napravim drobilicu za granje kako bi iskoristio i to jer će ga biti baš mnogo a već mnogo ima na zemlji od krađe i šteta je da propadne, može podrobljeno da se loži u peć za centralno grijanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh