Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Е јбг, шта је просек? 173-78-43....ово задње број ципела ако те баш занима
Што се тиче вијања.....још ни једног вијао нисам, а ни један ми побегао није не вија се то само ногама, има више начина....лажем побегао један моторизован.......кросерицом у атар а ми таман новог пунтаћа добили, ал да је био стари стојџер ни тај не би побегао.......после се испоставило да беган није ни из наше општине.

Послато са Mi 9T помоћу плуга
Pa nisi valjda ti pandur?
 
Kaže mi ćerka brane čoveka star 72 god. po službenoj dužnosti, navatali ga u centru Indjije ujutru oko osam sati, ladno dobija zatvor do tri godine. Sad mu je izrečena mera ne napuštanja stana do izricanja kazne, tj.dok se ne donese rešenje o zatvoru. Danas pisali žalbu, pa će da vide šta će biti.
 
Oni bre nisu normalni,pa koga on ugrozava ako je izasao napolje,ako mu se umire neka ga njegov izbor.Bas me interesuje dali pise negde to napismeno da ne smeju napolje ili je to samo usmena naredba onog zvalavka

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Jutros na TV-u priča neki sudski organ iz NI. Kaže najstariji osuđenik mu je deda 92godine, kažnjen sa 50K dinara jer je zatečen na ulici.
92 god ga promašivali svi metkovi i granate, sve najcrnje bolesti, i sada će da mu spasu život kaznom. Postaje smešno kao prekor što nismo savesni a ovamo praviš neprijatnost Rusima tutnuvši im so i leba pod nos.
 
Sto rekao Djole "Nemoj nas vise braniti,brigom ces nas saraniti...."
Tako je uneta konfuzija u mase da se penzioneri tretiraju kao kliconose ,a ne kategorija koja je navodno "najugrozenija".
Pogledajte samo onu idiotsku reklamu gde baba setka u pidzami po sobi i ne prima nikog u svoju sobu.
 
Pa laptop, pa tablet pa svila i kadifa... kao sve ne valja našim penzionerima :D
Ta reklama je trebala da ide uz pesmu Moj Je Život Švicarska. Što reče Olja za tu reklamu, moja penzija je švicarska.
 
Trebalo je svakom pendzioneru po tablet da kupi a ne svakom po 100 e

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Zašto lepo te penzionere nisu stavili u hotele koji ne rade,obezbedili im smeštaj i hranu.Rum servis.Naravno tu se podrazumeva i TV.Naravno i nabavka lekova,kao i medicinska pomoć.
 
Ene bolest u bačkoj topoli,kako došla,tako lepo išli vojnici da dočekuju i dobili virus,e sad lepo koliko su oni sami zarazili pitaj boga ali porodicu sigurno,kad smo sirotinja,mali švaba čim malo stasa ode izkuće,može si priuštiti ,a i zgodnije je kad privede štagod.
 
Evo je dotkorka KISIĆ na Prva
Poneo bih se ljudski i delovao bih kao da mi je zadnji put!!!!!
Što reče Dragana Mirković; "Do poslednjeg daha"!!!!!!!!
Otresao bih je ko pivo pred zadrugom!!
Nešto me lože MILFARE nzm jel posledica od COVID 19 ili izolacije???????
Kisićku, Kolindu, Zoranu umalo da NELU zaboravim!,
384215ca59b7729fceed419ffe363127.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Narednik GILE
Ućero bi joj ko ČARUGA SVILENOJ pod klavirom!!
Oj GR GR GR OPAAAAA!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh