Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ceo dan sam na putu traktorom, bacam djubre, spremam, nigde zive duse.
Nikoga nisam zvao, nadam se da nisu toliko ograniceni, ljudi idu do njive, ne u kafanu!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Takozvani 'žbiri'.
Ima ih svako selo, neki se vešto kriju godinama ali za većinu se sazna. Lako se prepoznaju jer im je karakter nula, obično im milicija oprostila neke sitne prekršaje i oni zauzvrat 'drukaju'.
Naročito su bili umreženi i 'efikasni' za vreme komunista, a pošto su komunisti još uvek tu oko nas, onda vam je sve jasno..
Ima koji drukaju iz licnog zadovoljstva ili takvog karaktera, bez ikakvog duga prema organima reda
 
Samo nam još fali da nas po'apsiš posle ovog karantinao_O, jer nismo krili i izneli opštenarodne mišljenje.
Kraju šala, mislim da si na pravom mestu, jer je malo foruma gde imaš ovako otvorenu komunikaciju..
 
Obzirom da od tebe ovde počesto čujemo ispravne i logične stvari, biće da si ti insajder u svojoj firmi ;).
Ne slušaj ti nas, ostaćeš bez službe :ROFLMAO:.
 
ал би то био годишњи одмор, један од дужих

Послато са Mi 9T помоћу плуга
 
Шта намерно ради и шта вама то није јасно? Прилично једноставно и разумно говори . Интересанто га је слушати јер барата великим бројем статистичких података и других занимљивих ствари из разних области.Свако чује оно што хоће да чује.
 
Шта намерно ради и шта вама то није јасно? Прилично једноставно и разумно говори . Интересанто га је слушати јер барата великим бројем статистичких података и других занимљивих ствари из разних области.Свако чује оно што хоће да чује.
Meni se sviđa ono o vanzemaljcima, marsovcima, boji kose i očiju...Indijanci su poštovali takve ljude.
 
Nestorović pre neki dan reče u Focusu da smo imali 500 respiratora (predsednik tvrdio 1008) na početku krize a sad imamo nešto preko 1000(po predsedniku imamo bar 5000). Jezik mu je brži od mozga, zvuči kao neko željan slave pa samo sipa daveći u blato i bivše i sadašnje a i sebe. Bivši SPO kadar. Kažu da je na svetskoj listi doktora level 5, dok naši DR sa levelom 20 nisu pozvani u ekipu.
Čovek koji sebi dozvoli da sa cirkuzantom Miroljubom(pod mač bato) gostuje u emisijama ne uliva mi poverenje jer ne drži do svog nivoa. Nebi me iznenadio da uđe u Parove.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh