Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imao sam priliku da vidim pandura u kafani pijan kao zemlja.
U sluzbenoj uniformi naravno, i to mu nije prvi put,veoma ruzna slika.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zamislite to,zena mi je zavrsila medicinsku i malo radila ali preko noci dobila neka druga posao posto ona se nije htela uclaniti u stranku,a danas je zovu sa biroa pa kao ako hoce da se bori protiv covida-19 posto dobili obsvestenje od Brnabicke da sve redom zovu ko ima zavrsenu medicinsku.pa ga zena oterala u 3pm,ako 7 god nije bilo posla za nju sigurno nece sad da reskira sa koronom ima ovih preko veze sto dobili posao neka rade sad duple smene

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jutros direktora kbc kaže da su hitno zaposlili sa fakulteta 10 mladih DR-a koji odmah rade na plućno. A specijalizacija, a iskustvo? Ni šofer ne hvata odmah autobus sa vozi, nego prvo auto.
Neko iz pokrajinske vlade reče kako su im 9 ekipe hitne pomići u karantinu jer su ih neodgovorni zvali zbog infarkta a bio je Covid19.
Koliko je to logično? Hitnu kada zovu zbog infarkta, oni idu u kratkim rukavima i odmah svi članovi se ređaju da daju veštačko disanje ugroženom. Pa eto, izgleda verovali na reč onom što je zvao pa nisu poneli maske i rukavice i zarazili se. Logično.
 
Баш сад иде неки извештај како је скочила продаја у маркетима за 61%. Неки производи и до 700%. Скоро све што изјаве званичници је предлог или идеја. Оно чувено "видећемо". Па иде испипавање расположења јавности.
Данас ми дају маске и кажу да се неће више моћи у трговине, пошту итд. без маске и рукавица.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Sto se tice ovoga PREDSEDNIK DAJE 100 EURA hteo bih samo kratko a to je da posto intenzivno pratim predsednikov zivotni put i delo znam da predsednik nikada nista i nikome nije dao ON JE NAVIKAO SAMO DA OTIMA I PLJACKA SOPSTVENI NAROD a zavukao ga je najblizim saradnicima VOJI I TOMI GROBARU a to sto sleduje gradjanima to je nesto sto je drzava duzna da da u celoj Evropi a u Americi sledi svakom gradjaninu 1200 dolara a taj novac ce dati Evropska unija cak je verovatno i to putem nekog kredita jer ozbiljno sumnjam u rec DONACIJA.A predsednik bi sa mrtvaka skinuo odelo on je navikao samo da pegla po sopstvenom ali napacenom narodu i iscrpljenim penzionerima medjutim ovde se izgubila rec DRZAVA DAJE ,DRZAVA PLACA vec je zazivelo VUCIC TI DAO PENZIJU ,VUCIC CE DA DA OVO ILI ONO.Medjutim jedna lepa i olaksavajuca vest je da vise ne vodi glavnu rec kada je u pitanju epidemija sjahao je i napokon su rec uzeli ljudi iz struke.Bilo je stvarno veoma tesko gledati psihopatu kako zamislja da je doktor i da onim izbezumljenim izrazom lica plasi sopstveni
 
Кад то спомињете, сетим се поплава у Обреновцу. Обраћање, па репортажа са брањеног подручја кад се појави неко од политичара(снс) и у фазону "носи ово тамо, дај ово..." А људи гледају као у фазону о чему овај.
Медицина се учи и усавршава цео радни па и животни век. Овај вирус је познат код животиња, чак га је било спорадично код нас. Али код човека односно начин ширења је новост.
Мислим да се председник склонио са ветрометине јер ни професори доктори не могу неке ствари са кажу са сигурношћу. Ко зна можда се у наредном периоду окрене против њих ако кола крену низбрдо. Искрено се надам да неће.


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
O donacijama nema ni govora po mom misljenju. Cak i ako bude neka para sve cemo to lepo uz kamatu svi da vratimo. On je takav tip koji ne samo da sa mrtvaka skida odelo nego i zlatne zube vadi. Sto se se strucnih ljudi tice ja ih uz doticnog gospodina nisam vidjao. Sve neki panjevi i psiho likovi.
 
Svaku kriznu situaciju on koristi za svoju licnu kao i za promociju SNS. Aliiiiii..... sta raditi u ovakvoj situaciji? Neka neko drugi da predloge, ali i preuzme odgovornost. Pratite sta rade nase komsije ili bivsa braca. Kopiraju nase mere, ali kasne. Slovenci tek danas donose obavezno nosenje maski. Ostali slicno. Bolnice po parkovima, kovcezi na sve strane. Gube se posmrtni ostaci umrlih, masovna kremacija jel to prizeljkujete i kod nas da se desi, a dotle samo da kritikujemo? I na kraju..... NECU glasati za njega, ali mislim da bolje ne moze.
 
Nisu ovde u pitanju mere vec nacin donosenja istih .....
ON je uplasen do izbezumljenosti , a tek sad je postao svestan koliko su mu bile potrebne institucije koje je sam devastirao.
 
Слажем се критиковати је јако лако и а кад теба нешто похвалити онда је то јако тешко. Тренутно што је урадио је за сваку похвалу тако и медицинском особљу војсци ,полицији ,и свим волонтерима и грађанима који се боре за наш народ,свака част!
 
za RATATATUIa Opet taj fenomen ON URADIO,to je ono sto sam nalopre napomenuo DA LI ZNAS DA VOZAC HITNE POMOCI RADI ZA 30 000 na odredjeno vreme naravno da bi ga drzao u saci a u svakoj bolnici u Srbiji pola medicinskog osoblja uci Norveski i Nemacki i svi su ogorceni i na ivici ludila a sto se tice izlecenja virusa i spasa nacije to zavisi od samih ljudi i svesti ovih 7 miliona ljudi koliko budu ljudi svesni,oprezni,uplaseni ili pametni i mudri spasice se nacija.Ukoliko nas narod ne shvati ozbiljno novonastalu situaciju pucicemo kao Cernobil a trece nebi bas uporedjivao nase male varosice sa 20 i nesto miliona Njujork cityja i ostalim milionskim gradovima a morate da priznate i da nije bas ljudski odbijati medicinsku sestru 7 godina zato sto nije clan vladajuce sekte a sada u ovom momentu poziv istoj koja jedina zna kako joj je bilo 7 godina bez posla u struci i sikaniranja NAROD SAM ODLUCUJE O SVOJOJ SUDBINI
 
Kod nas u selu ima jedna zarazena sto je poznato. Danas je Mirovic izjavio da u Backoj Palanci ima 9 registrovanih slucajeva. E sad, zvanicna statistika kaze 0 zarazenih u Backoj Palanci. Izgleda da se igraju brojeva.
 
Mesec dana pre nego sto je virus stigao kod nas su zabranjene sve sportske priredbe po Evropi a bogami i po drugim kontinentima znaci svi javni skupovi po Evropi su zabranjeni ali su to milionske sredine i normalno da je tamo mnogo teze spreciti brz prodor zaraze nego u malim sredinama a mi samo pratimo i kopiramo njihove metode javnih zabrana nismo mi izmislili toplu vodu a sto se tice svega ostalog zavisi samo od nas samih i samodiscipline .Uvek sam bio veliki optimista a ovaj mec cemo morati da odigramo inteligentno i smireno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh