Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako epski prica da ce Srbija najlakse proci krizu u Evropi i dace upumpati drzava 3 do 5 milijardi evra i dace dati svakom gradjanu po 100e .
Prostom matematiko se vidi po broju stanovnika da je to visestruko manje nego sto druge drzave planiraju. Izgleda da vas predsjednik racuna na to da su stanovnici slabi sa matematikom.
 
Kako epski prica da ce Srbija najlakse proci krizu u Evropi i dace upumpati drzava 3 do 5 milijardi evra i dace dati svakom gradjanu po 100e .
Prostom matematiko se vidi po broju stanovnika da je to visestruko manje nego sto druge drzave planiraju. Izgleda da vas predsjednik racuna na to da su stanovnici slabi sa matematikom.
A kao nisu?
 
U principu ugurani smo u isti kos sa onima sto se setaju po parku i hoce u kafice,e jbm ti ja to,pa jel znaju da sad kada krene repa da se prska da se prska predvece i nocu,znaci ja moram da krenem u 17h sa njive,umesto da kaze vi deljite normalno na njivama ali bez stajanke pravo kuci.
 
Биће како мора само да то буде са што мање ,ал нешто се и морало предузети иначе би отишла маст у пропаст
 
Podneli krivicnu prijavu pa kad ustanovi sud da nisu krivi, njima ruke ciste. Ruka ruku mije. Koliko znam ne moze dva puta za isto delo da se sudi ako se dokaze prvi put da nisi kriv.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Njegova matematika kaže tri puta smo napredniji od Nemačke. nama raste BDP 4,5% a Nemcima 1,5%.
Prost račun kaže na prihod od 300€ dodaj 4,5% dobićemo rast od 13,5€
Nemac na prihod od 2000€ doda 1,5% to je rast od 30€.
Po prostom računu izađe da smo 3 puta manje napredovali od nemaca i da ni teoretski ne možemo da im priđemo.
Ako računamo na stvarni BDP, naš od 47 milijardi i Nemački od 3677 triliona, onda... to frljanje sa procentima i ciframa lepo zvuči a veze s’mozgom nema.

Ministar Vulin raspisao javnu nabavku za ispitivanje svog rejtinga. Ispitivanje plaća ministarstvo odbrane.
 
Bez ikakve loše namere jer je kolega iz Jagodine...

Policija jurila penzionera odbjeglog iz izolacije – Prevrnuli se na krov, penzioner umakao

ice_screenshot_20200327-203414.jpg


https://noviglas.info/2020/03/27/po...e-prevrnuli-se-na-krov-penzioner-umakao-foto/
 
Ko i dosad,njive su bile posejane i kada su nam iznad glava leteli nato avioni ,vlast verovatno mora da prica te price zbog gradova jer su oni problematicni citaj dokoni.Sigurno nas niko nece hapsiti zato sto idemo na setvu
 
U principu ugurani smo u isti kos sa onima sto se setaju po parku i hoce u kafice,e jbm ti ja to,pa jel znaju da sad kada krene repa da se prska da se prska predvece i nocu,znaci ja moram da krenem u 17h sa njive,umesto da kaze vi deljite normalno na njivama ali bez stajanke pravo kuci.
Biće ostatak Srbije u problemu ako se uvede 24-očasovni policijski čas.Ako se to ostvari,neka nam je Bog u pomoći.Zalihe mnogi nemaju.Obično sam po prirodi optimista ali vidim da sve ide u tom pravcu.To mu struka predlaže a do sada im nije odbjao predloge.Dobro biti neće.Zbog šetača pasa,košarkaša po igralištima i onih koji ne znaju šta će od sebe bićemo na kolenima.
 
Bez ikakve loše namere jer je kolega iz Jagodine...

Policija jurila penzionera odbjeglog iz izolacije – Prevrnuli se na krov, penzioner umakao

ice_screenshot_20200327-203414.jpg


https://noviglas.info/2020/03/27/po...e-prevrnuli-se-na-krov-penzioner-umakao-foto/

Tako se priča. Bio je policijski čas pa nema prolaznika i svedoka šta se stvarno desilo. Inače ulica je prava i široka. Policajci koje poznajem neće ništa da kažu o tome.
______________________________

Da li je predsednik rekao da će svakom građaninu isplatiti po 100€? Nisam gledao komplet a čujem radoS u narodu. 250€ mesečno svakom ko je na prinudnim odmoru u privatnom sektoru.
 
Kod nas su pre x godina dva policajca uništila službeno vozilo zabivši se u traktorsku prikolicu tj.u neosvetljeno vozilo.Sve bi to bilo u redu da nije bio dan a oni mrtvi pijani.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh